Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 11.05.2023 17:32

Jēkabpils novadā vēlas izveidot senioru domi 29

Jēkabpils novadā vēlas izveidot senioru domi

Vidusdaugavas NVO centrs rosina Jēkabpils novadā izveidot senioru domi jeb senioru jautājumu konsultatīvo padomi, kas varētu regulāri tikties ar pašvaldības pārstāvjiem un sadarbībā ar vietvaru risināt senioriem aktuālus jautājumus. Šo iniciatīvu biedrība jau paudusi ikmēneša pasākumā “Kafija ar politiķiem”, kur deputāti tiekas ar senioriem. Lai jautājumu virzītu uz priekšu, 16.maijā pulksten 10:00 Jēkabpilī, Rīgas ielā 150a, notiks pašvaldības un Vidusdaugavas NVO centra pārstāvju, kā arī senioru tikšanās, kuras laikā notiks sarunas par senioru domes izveidi. Ar savu pieredzi dalīsies Kuldīgas senioru padomes pārstāvji.

k
kas nu 17.05.2023 15:20
Tagad taču jāveido iedzīvotāju padomes,bet uz tām domes vadība skatās šķībi,teica, ka deputāti taču jau ir ievēlēti kā tautas pārstāvji. Viņi paši esot pietiekoši gudri un tādas iedzīvotāju padomes formāla padarīšana un lieks slogs vien būšot.Kas tad nu,ka izdomāja,ka būs senjoru padome?Bet kur tad jauniešu padome,darba ņēmēju padome,darba devēju padome,sieviešu un vīriešu padomes utt.Kā moderni saka, te ož pēc diskriminācijas
T
Teologs Teodors 14.05.2023 08:55
Līkas evaņģēlijs , 19. nodaļa:
41 Un, pienācis tuvu, Viņš (Jēzus), pilsētu ieraudzījis, raudāja par viņu
42 un sacīja: Kaut arī tu šodien zinātu, kas tev pie miera vajadzīgs! Bet vēl tas ir apslēpts tavām acīm.
43 Jo nāks dienas pār tevi, kad tavi ienaidnieki ap tevi cels nocietinājumus, tevi ielenks un no visām pusēm spaidīs.
44 Tie tevi nopostīs līdz pamatiem un tavus bērnus, neatstādami no tevis akmeni uz akmens, tāpēc ka tu neesi atzinusi savu apžēlošanas laiku.

PS. Jautājums - kuras pilsētas nosaukumu jūs gribētu ielikt teksta pirmajā rindiņā?
S
Skolnieciņš 15.05.2023 07:22
Atgriezies pie dievturības
Citādi pārskaitīšu ribas !
Ar steigu stājies mūsu pulkā,
Citādi nepaliks ar ko iekost bulkā...
Manā draudzē vēl brīvas vietas
Ir pavasara atlaides, - cenas nav cietas !


Atver reiz okulārus , ķēceri..Las attiecās uz šo ķecerīgo jautājumu, atbilde ir lasvegasa...tas ir īsts pakaļas caurums Ja kāds gribētu veikt asv valstelei klizmu, tad las vegasa ir vieta kurā uzsākt.
R
RSHA 4.nodaļa 18.05.2023 13:35
Satricinošais viņa moku stāsts aizgrābj visas sirdis. Viņš ir dzīvojis zemes virsū kā nabagākais starp nabagiem. Naivi vienkārši, bet toties jo sirsnīgāki ir vārdi, kādos sludina viņa mācību tā mācekļi. Arī viņa liktenis visumā ir tā laika proletārieša liktenis. Priesteru aristokrātija ir vajājusi šo tautas pravieti ar nebeidzamu naidu; provinces pārvaldnieks nodevis nāves mokām ne­vainīgu cilvēku, lai izdabātu augstmaņiem (tāds liktenis parasti ķer Romas valstī visus zemāko šķidru ļaudis, kas iedrošinās celties pret bagātiem un vareniem). Liekulīgie farizeji un mantkārīgie muitnieki, nodevējs, kas pārdod savu labdari, un zvēriskie kara algotņi, kas ņirgājas par cietēja nāves mokām, tam pasniegdami lūgtā ūdens malka vietā etiķi ar žulti, ticīgo sievu izmisums, — viss tas izpausts vienkāršos, bet dziļi satriecošos vārdos un, satri­cinošas traģikas apvējots, dziļi aizgrābj vienkāršas sirdis un, atceroties pašu sāpes un mokas, liek raudāt un asiņot līdz ar Kristu visu nabago un apspiesto...
P
Pēdējā brīdī 13.05.2023 14:42
Domē tiks pārstāvēta partija Ceļu naftalīnam !
D
Dziļdomīgais 13.05.2023 14:21
arī vecs zirgs vēl prot spert...
v
vo,vo,vo 13.05.2023 20:01
Vecs zirgs vagu nebojā.:)
M
Mansvērojums 14.05.2023 13:07
Spert jau tas vecais zirgs prot gan, bet pastāv iespēja, ka smadzenes ir izļodzījušās un var iespert nepareizajā vietā.
P
Pareizaisjautājums 12.05.2023 21:20
Varbūt pareizāk būtu Latvijas valstī dibināt senioru politisko partiju? Cik var noprast, tad visā Eiropā seniori ir galvenais elektorāts un pirms vēlēšanām politiķi spieto galvenokārt ap veco ļaužu mītnēm.
z
zinātājs 13.05.2023 09:57
Nezinu, ko domā citi, bet es uzskatu, ka pilsoņiem vecumā pēc 65 būtu jāatņem balss tiesības un viņu organizācijām būtu jāpiešķir tikai padomdevēju statuss.
M
Milda Demence 13.05.2023 11:45
zinātājs rakstija: Nezinu, ko domā citi, bet es uzskatu, ka pilsoņiem vecumā pēc 65 būtu jāatņem balss tiesības un viņu organizācijām būtu jāpiešķir tikai padomdevēju statuss.
Balsstiesības patiešām ir jāatņem tiem, kuri ar šo balsi vairs nesaprot, kā rīkoties. Jautājums ir par diagnozēm.
v
vo,vo,vo 13.05.2023 20:03
Milda Demence rakstija: Balsstiesības patiešām ir jāatņem tiem, kuri ar šo balsi vairs nesaprot, kā rīkoties. Jautājums ir par diagnozēm.
Vecā stropā saldāks medus. Vecam kokam sīkstāks zars.
P
Pareizā atbilde 14.05.2023 08:56
vo,vo,vo rakstija: Vecā stropā saldāks medus. Vecam kokam sīkstāks zars.
Ar cik ,,veciem stropiem,, Tev pašam ir bijusi darīšana?
K
Kārlis Kastaņēdājs 12.05.2023 11:15
Pūcespieģēļā tētuka Klāsa brālis Joss (jā, JoSS, so kungu vēlāk Sipenāhenā pie Ahenes esot mazliet paburzījusi līdz rigor mortum kondīcijai) ...tātad Joss šādos Senioru Saietu gadījumos mēdz krāsnī(kamīnā, vai jebkurā citā atklātā ugunī) iemest vecu birstes uzgali..Tad večuki sāka apvainot cits citu smakas palaišanā un kautiņš gāja vaļā...Vēlāk, uzslaukot protēzes, matu šķpisnas, no ausīm vai nāsīm ar gaļu izrauto bižutēriju, Joss mēdz pie sevis noteikt Žēl, ka te nav ....TURPINAJUMS NĀKAMAJĀ NUMURĀ !
L
Lai top 12.05.2023 11:05
Viss padomēs, loceklis locekļa galā, ar ko senioru sliktāki?
z
zinātājs 12.05.2023 09:38
Gribētu zināt, kāpēc daudzskaitlīgās NVO struktūrvienības un plašais valsts arodbiedrību tīkls nodarbojas ar niekiem un stāv malā laikā, kad kaut kādas mazskaitlīgas, bet varas kāras ļaužu grupiņas virza savas niecības par visas Latvijas Prezidentu kandidātiem? NVO un arodbiedrību biedru vidū nešaubīgi ir cilvēki, kuru gods, sirdsapziņa, prāts, konvencionālās spējas un iedzimtās rakstura īpašības nedarītu kaunu ne te, ne starptautiskajā mērogā, un kuri spētu pacelt Latviju atkal tādā līmenī, kura kādreiz bija un sen jau ir pelnījusi. Kāpēc šīs organizācijas neizvirza savus kandidātus, par kurām tiešām balsotu visa tauta nevis tikai naudas kāro monopolistu un oligarhu lobiji.
K
Kaut kā tā 12.05.2023 05:48
Vecs paliek vecs! Paši viņi to neapzinās. Lai jau , ja tik ļoti gribas! Bet, lai par to balso visi novada pensionāri.
O
Observer 12.05.2023 06:54
Jauns paliek jauns! Bet viņi to neapzinās... jo testosterons pa acīm spiežas ārā, pašapziņa ir debesskrāpju augstumā un deguns vēl ne reizi nav aizķēries aiz mākoņa ... un zilumu uzdauzīts vēl maz... .
Tas brīžiem traucē pieņemt izsvērtus , gudrus lēmumus, tādus lēmumus, kuri ietekmē tūkstošus uz daudziem gadiem.
S
Skolnieciņš 12.05.2023 05:31
Senioru dome ir kapi. Tāda ir dzīves patiesība. Bet lūzerus ar mazām pensijām neviens neuztver nopietni. Tur pat ierēdņi derdzīgi ieņirdz un tikai atrakstās.
S
Seniors 12.05.2023 07:33
Skolnieciņa domas ir kapi. Grezni kapi rotāti ar gudrām epitāfijām.
S
Skolnieciņš 12.05.2023 19:00
Seniors rakstija: Skolnieciņa domas ir kapi. Grezni kapi rotāti ar gudrām epitāfijām.
Bet ja trūcīgs invalīds pasūdzas, ka pašvaldība neremontē vietējo pašvaldības ceļu (nepieber klāt granti reizi dažās desmitgadēs un negreiderē to) un ka ziemā to netīra, tad uz šo nabaga cilvēku dome paskatīsies kā uz tādu muļķi.
S
Skolnieciņš 14.05.2023 22:04
Skolnieciņš rakstija: Bet ja trūcīgs invalīds pasūdzas, ka pašvaldība neremontē vietējo pašvaldības ceļu (nepieber klāt granti reizi dažās desmitgadēs un negreiderē to) un ka ziemā to netīra, tad uz šo nabaga cilvēku dome paskatīsies kā uz tādu muļķi.
Skolnieciņš 12.05.2023 19:00 atkal tu zodz manu segvārdu, riebīgā zagle? ohh, ka es tevi gan granti uzbērtu , ohh es tevi greiderētu !! ohh, es tavus kapus ar epitāfijām orhidejām un Sokotras zilajiem tarantuliem izrotātu !!! ohh !!!
P
Pareizaisjautājums 11.05.2023 22:08
Vai senioru padome būs visu Jēkabpils novada senioru ievēlēta, vai atsevišķu politiķu kopā sastutēta?
L
Leimaņu paipala 12.05.2023 07:35
Varu iedomāties to kašķi, līdz viņi vienosies par senioru domes sastāvu.
Bet viens ir skaidrs, vadonim vajag piecus vietniekus, tā , lai piecu gadu termiņā dzīvs paliek vismaz viens vadonis.
O
Observer 11.05.2023 22:02
Ir daudz visādu organizāciju, kuras pārstāv naudas tērētāju intereses, bet visai maz tādu organizāciju, kas pārstāv naudas pelnītāju intereses.
Kā jums šķiet?

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->