Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 17.10.2023 17:39

Jēkabpils novada uzņēmēji dižojas Uzņēmēju dienās 0

Jēkabpils novada uzņēmēji dižojas Uzņēmēju dienās
Skatīt video

Jēkabpils sporta hallē norisinājies Uzņēmēju dienu pasākums “Uzņēmēju dižošanās”. Pasākumu organizēja Jēkabpils novada pašvaldība ar mērķi popularizēt novada uzņēmumus un veicināt to atpazīstamību. Ikviens apmeklētājs varēja iepazīt vairāk nekā 40 Jēkabpils novada uzņēmējus, kuri prezentēja savu produkciju un pakalpojumus. Bija pārstāvētas pārtikas, apģērbu, kokapstrādes un daudzas citas nozares. Uzņēmēji pozitīvi vērtē šādu pasākumu.

“Esmu ļoti patīkami pārsteigta, ka beidzot arī Jēkabpilī kaut kas tāds notiek,” saka SIA “Lieliskie” vadītāja Brigita Gaspare. “Mēs tikko bijām Rīgā uz “Riga Food” izstādi. Šeit mērogs nav tas pats, bet doma ir tā pati. Es esmu pārsteigta par apmeklētāju pieplūdumu. Tikai mazliet no Rīgas atpaliek. Brīnišķīgs pasākums, forši, ka tāds ir Jēkabpilī. Gribētos, lai tas arī turpinās.”

“Mēs priecājamies, ka ir iespēja sanākt kopā, jo Jēkabpils novada uzņēmējiem nav bijusi tāda sanākšana,” saka SIA “Uzkuri” pārstāve Lelde Uzkure. “Redzēt vienam otru, aprunāties, kā iet, jo novads tagad ir liels, arī iedzīvotāji mūs apskata. Tie ir svētki! Cilvēki ir, varbūt varēja būt vairāk, bet tas notiek pirmo gadu. Tam ir jāiet kā tradīcijai, tad jau viss būs labi.”

“Mēs esam priecīgi piedalīties šajā pasākumā, būt vieni no tiem 40 uzņēmējiem, kuri var parādīt savu produkciju,” saka zīmola “IeDillo” pārstāve, mājražotāja no Variešu pagasta Ilona. “Mēs lepojamies, ka esam no Jēkabpils novada, un mēs esam priecīgi, ka beidzot varam satikties vienuviet un parādīt, kādi mēs esam, ko mēs darām un iepazīties arī savstarpēji, ne tikai ar klientiem. Tas ir priecīgs pasākums.”

Kaltētu garšaugu maisiņu “IeDillo” ražotāji kārdināja apmeklētājus ar vārītiem pelmeņiem, tāpat smaržoja uzņēmuma “Dona” maize un kūkas, kā arī daudzi citi novadā ražotie gardumi. Apmeklētāji varēja apskatīt arī kokapstrādes uzņēmumu piedāvājumus, piemēram, koka mēbeles, savukārt ārā – pie halles bija atvests koka moduļu mājas paraugs, kur ikviens varēja vairāk uzzināt par moduļu māju ražošanu.

Pasākumu kuplināja plaša kultūras programma. Klātesošos priecēja gan vietējie kolektīvi, gan viesmākslinieki. “Uzņēmēju dižošanās” bija viena no aktivitātēm Eiropas Savienības atbalstītā projektā “Zemgales uzņēmējdarbības vides attīstība un uzņēmēju konkurētspējas veicināšana”.

Sandra Paegļkalne

 

Šim ierakstam vēl nav neviena komentāra!

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->