Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 05.02.2024 09:00

Jēkabpils novada pašvaldības policijas statistika par janvāri 0

Jēkabpils novada pašvaldības policijas statistika par janvāri

Jēkabpils novada pašvaldības policija apkopojusi statistiku par darba rezultātiem šā gada janvāra mēnesī. Kopā izskatīti 196 reģistrēti notikumi (tostarp personu iesniegumi), tajā skaitā 24 materiāli saņemti pāradresēti no Valsts policijas.

Pieņemti lēmumi kopā 78 materiālos, uzsākot administratīvo pārkāpumu lietas un piemērojot sodus.

Par Jēkabpils novada domes saistošo noteikumu pārkāpumiem uzsākts viens administratīvā pārkāpuma process – mājdzīvnieku reģistrēšanas noteikumu pārkāpums.

Sabiedriskās kārtības nodrošināšanas jomā uzsākti 49 administratīvo pārkāpumu procesi:

  • 2 par sabiedriskās kārtības traucēšanu;
  • 6 par atrašanos sabiedriskā vietā alkohola reibuma stāvoklī vai alkoholisko dzērienu lietošanu vietā, kur to nav atļāvusi pašvaldība;
  • 3 par smēķēšanas ierobežojumu pārkāpumiem, ko veikušas nepilngadīgas personas (smēķēšanas ierīču glabāšana);
  • 4 par dzīvesvietas deklarēšanas noteikumu pārkāpumiem;
  • 28 par pārkāpumiem ceļu satiksmes jomā;
  • 4 par dzīvnieku turēšanas noteikumu pārkāpumiem, pārkāpjot Dzīvnieku aizsardzības likuma prasības;
  • 2 par zvejniecības noteikumu pārkāpumiem.

Pieņemti 3 lēmumi par atteikšanos uzsākt administratīvo pārkāpumu procesus. Galvenokārt, kad pārkāpumi nav apstiprinājušies, kā arī gadījumos, ja pārkāpumi uzreiz pēc aizrādījuma saņemšanas novērsti vai izdarītais pārkāpums bijis maznozīmīgs;

Noformēti 25 lēmumi bez vadītāja klātbūtnes par autotransporta apstāšanās un stāvēšanas noteikumu pārkāpumiem.

Veicot Jēkabpils novada videonovērošanas kameru monitoringu, konstatēti 14 pārkāpumi ceļu satiksmes jomā.

Administratīvi aizturētas un ievietotas pagaidu turēšanas telpās septiņas personas.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta rīcībā medicīniskās palīdzības sniegšanai nodota 1 persona, 8 personas nogādātas dzīvesvietā.

Veiktas tirdzniecības nosacījumu ievērošanas pārbaudes ielu tirdzniecības objektos, pārbaudītas kopumā 17 juridiskās un fiziskās personas.

Veiktas 11 zvejas noteikumu ievērošanas kontroles, kopā pārbaudītas 33 personas. Konstatēti 6 bezsaimnieka zvejas rīki un 2 makšķerēšanas noteikumu pārkāpumi.

Sniegts atbalsts Valsts policijai: aizturētas 2 meklēšanā esošas personas un nogādātas Valsts policijā, veikta piedalīšanās dzīvesvietas apsekošanā.

Sniegts atbalsts Jēkabpils novada pašvaldības iestāžu, kapitālsabiedrību un struktūrvienību, kā arī valsts iestāžu darbiniekiem, piedaloties īpašumu un objektu apsekošanā: 1 reizi Jēkabpils novada Bāriņtiesai, 3 reizes Jēkabpils novada Sociālajam dienestam, 1 reizi Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam, 1 reizi Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam, 1 zvērinātam tiesu izpildītājam.

Veiktas preventīva rakstura pārrunas un novadītas izglītojošas un skaidrojošas lekcijas Antūžu pamatskolas un Jēkabpils Tehnoloģiju tehnikuma audzēkņiem.

Veikta satiksmes plūsmas regulēšana un satiksmes drošības uzraudzība Jēkabpilī, Rīgas ielā pēc ceļu satiksmes negadījuma.

Projektu līdzfinansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
Par "Jēkabpils laiks" saturu atbild SIA "Vidusdaugavas televīzija".
#SIF_MAF2023

 

 

Šim ierakstam vēl nav neviena komentāra!

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->