Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 06.06.2024 11:24

Jēkabpils novada pašvaldības policijas darba rezultāti maijā 0

Jēkabpils novada pašvaldības policijas darba rezultāti maijā

Jēkabpils novada pašvaldības policijā maijā kopā reģistrēti 272 notikumi, tostarp personu iesniegumi un 44 notikumi saņemti pāradresēti no Valsts policijas. Pieņemts lēmums 121 materiālā, uzsākot administratīvo pārkāpumu lietas un piemērojot sodus.

Par Jēkabpils novada domes saistošo noteikumu pārkāpumiem uzsākti trīs administratīvo pārkāpumu procesi:

  • divi par atkritumu apsaimniekošanas noteikumu pārkāpumiem;
  • viens par mājdzīvnieku turēšanas noteikumu pārkāpumu.

Sabiedriskās kārtības nodrošināšanas jomā 69 gadījumos pieņemti lēmumi par administratīvo pārkāpumu procesu uzsākšanu:

  • 32 par atrašanos sabiedriskā vietā alkohola reibuma stāvoklī vai alkoholisko dzērienu lietošanu vietā, kur to nav atļāvusi pašvaldība;
  • 14 par pārkāpumiem ceļu satiksmes jomā, tajā skaitā, ko izdarījušas nepilngadīgas personas;
  • seši par bērnu aprūpes pienākumu nepildīšanu;
  • trīs par dzīvnieku turēšanas noteikumu pārkāpumiem, pārkāpjot Dzīvnieku aizsardzības likuma prasības;
  • viena par amatpersonas likumīgo prasību nepildīšanu.

Pieņemts 21 lēmums par atteikšanos uzsākt administratīvo pārkāpumu procesus, tostarp četros gadījumos par nepilngadīgu personu izdarītiem pārkāpumiem ceļu satiksmes jomā. Lēmumi par atteikšanos uzsākt administratīvo pārkāpumu procesus galvenokārt pieņemti gadījumos, kad pārkāpumi uzreiz pēc aizrādījuma saņemšanas novērsti vai izdarītais pārkāpums bijis maznozīmīgs.

Turpinājusies pastiprināta satiksmes uzraudzības kontrole, īpašu uzmanību pievēršot velosipēdu un elektroskrejriteņu vadītājiem. Kopumā pārbaudītas 33 personas, no kurām 22 bija nepilngadīgas. Uzsāktas administratīvā pārkāpuma lietvedības par 14 pārkāpumiem, tostarp septiņos gadījumos pret vecākiem par bērnu aprūpes pienākumu nepildīšanu. Sešos gadījumos ar nepilngadīgām personām veiktas pārrunas par ceļu satiksmes noteikumu prasību neievērošanu, lai pārkāpumi netiktu turpināti.

Administratīvi aizturētas un ievietotas pagaidu turēšanas telpās deviņas personas.

Noformēti 26 lēmumi bez vadītāja klātbūtnes par autotransporta apstāšanās un stāvēšanas noteikumu pārkāpumiem.

Šim ierakstam vēl nav neviena komentāra!

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->