Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 09.07.2024 08:00

Jēkabpils novada pašvaldības policijas darba rezultāti jūnijā 3

Jēkabpils novada pašvaldības policijas darba rezultāti jūnijā

Jēkabpils novada pašvaldības policijā jūnijā kopā reģistrēti 264 notikumi, tostarp personu iesniegumi un 39 notikumi saņemti pāradresēti no Valsts policijas. Pieņemti lēmumi 103 materiālos, uzsākot administratīvo pārkāpumu lietas un piemērojot sodus.

Par Jēkabpils novada domes saistošo noteikumu pārkāpumiem uzsākti divi administratīvā pārkāpuma procesi par atkritumu apsaimniekošanas noteikumu pārkāpumiem.

Sabiedriskās kārtības nodrošināšanas jomā 62 gadījumos pieņemti lēmumi par administratīvo pārkāpumu procesu uzsākšanu:

  • 30 par atrašanos sabiedriskā vietā alkohola reibuma stāvoklī vai alkoholisko dzērienu lietošanu vietā, kur to nav atļāvusi pašvaldība;
  • 14 par pārkāpumiem ceļu satiksmes jomā, tajā skaitā, ko izdarījušas nepilngadīgas personas;
  • deviņi par bērnu aprūpes pienākumu nepildīšanu;
  • trīs par sabiedriskās kārtības traucēšanu;
  • viens par amatpersonas likumīgo prasību nepildīšanu;
  • viens par dzīvnieku turēšanas noteikumu pārkāpumiem, pārkāpjot Dzīvnieku aizsardzības likuma prasības.

Pieņemti septiņi lēmumi par atteikšanos uzsākt administratīvo pārkāpumu procesus. Lēmumi par atteikšanos uzsākt administratīvo pārkāpumu procesus galvenokārt pieņemti gadījumos, kad pārkāpumi uzreiz pēc aizrādījuma saņemšanas novērsti vai izdarītais pārkāpums bijis maznozīmīgs.

Noformēts 31 lēmums bez vadītāja klātbūtnes par autotransporta apstāšanās un stāvēšanas noteikumu pārkāpumiem.

Administratīvi aizturētas un ievietotas pagaidu turēšanas telpās 10 personas.

Turpinājusies pastiprināta satiksmes uzraudzības kontrole, īpašu uzmanību pievēršot velosipēdu un elektroskrejriteņu vadītājiem ceļu satiksmē. Kopumā pārbaudītas 28 personas, no kurām 21 persona bija nepilngadīga un septiņas – pilngadīgas. Par 15 konstatētiem pārkāpumiem uzsāktas administratīvā pārkāpuma lietvedības, tajā skaitā sešos gadījumos pret vecākiem par bērnu aprūpes pienākumu nepildīšanu, 12 gadījumos ar nepilngadīgām personām par ceļu satiksmes noteikumu prasību neievērošanu veiktas pārrunas, lai pārkāpumi netiktu turpināti.

J
Jēk. iedzīv. 10.07.2024 09:59
...bet tad, kad iedzīvotāji zvana pašvald. policijai, atbilde ir: Visi slimi ar kovidu, nav kas brauc uz izsaukumu. Skaisti! Paldies!
j
jautri 09.07.2024 12:49
dzīvē jau nav kā CSI Miami seriālā :) :)
D
Domāju 09.07.2024 09:07
Policija ir pilnīgi nevajadzīgi saskaldīta valsts policijā un pašvaldību policijā. Dara vienu darbu. Varētu taču apvienot! Bet izskatās valdība dara visu lai vājinātu valsti. Galvenais kādiem ministriem un deputātiem piesist kabatas ar lielu naudu sadomājot reformas.

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->