Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 02.06.2023 19:10

Jēkabpils novada pašvaldības policijai maijā visvairāk procesu – par alkohola lietošanu 0

Jēkabpils novada pašvaldības policijai maijā visvairāk procesu – par alkohola lietošanu

Jēkabpils novada pašvaldības policija ir apkopojusi statistiku par darbu maija mēnesī. Visvairāk administratīvo pārkāpumu procesu – 51 – ir uzsākts par atrašanos sabiedriskā vietā alkohola reibuma stāvoklī vai par alkohola lietošanu vietā, kur to nav atļāvusi pašvaldība. Četri procesi uzsākti par nepilngadīgu personu atrašanos alkohola reibumā vai alkohola lietošanu, savukārt viens process – par nepilngadīgas personas iesaistīšanu alkohola lietošanā.

Tāpat Jēkabpils novada pašvaldības policija maijā uzsākusi administratīvo pārkāpumu procesus par dažādiem citiem pārkāpumiem:

 • 7 par īpašumu un atkritumu apsaimniekošanas pārkāpumiem,
 • 8 par sīko huligānismu, ko veikušas pilngadīgas personas;
 • 3 par sīko huligānismu, ko veikušas nepilngadīgas personas;
 • 3 par smēķēšanas ierobežojumu pārkāpumiem, ko veikušas pilngadīgas personas;
 • 2 par smēķēšanas ierobežojumu pārkāpumiem, ko veikušas nepilngadīgas personas;
 • 1 par bērnu aprūpes pienākumu nepildīšanu;
 • 1 par bērna līdz 7 gadu vecumam atstāšanu bez uzraudzības;
 • 7 par dzīvesvietas nedeklarēšanu;
 • 5 par autotransporta novietošanu vietā, kura apzīmēta ar nepārtraukto dzelteno līniju
 • 6 par dzīvnieku turēšanas noteikumu pārkāpumiem;
 • 1 par nepakļaušanos policijas darbinieku likumīgajām prasībām;
 • 1 par personas identitātes slēpšanu.
 1. Sastādīti 12 protokoli-lēmumi bez vadītāja klātbūtnes par autotransporta apstāšanās un stāvēšanas noteikumu pārkāpumiem.
 2. Pieņemti 27 lēmumi par atteikšanos uzsākt administratīvo pārkāpumu procesus, galvenokārt, kad pārkāpumi nav apstiprinājušies, kā arī gadījumos, ja pārkāpumi uzreiz pēc aizrādījuma saņemšanas novērsti vai izdarītais pārkāpums bijis maznozīmīgs.
 3. Kopā izskatīti 258 reģistrēti notikumi (tostarp personu iesniegumi), tajā skaitā 40 materiāli saņemti pāradresēti no Valsts policijas.
 4. Veicot Jēkabpils novada videonovērošanas sistēmu monitorēšanu, atklāti 25 alkohola lietošanas gadījumi neatļautās vietās, 1 pārkāpums par smēķēšanu neatļautā vietā, 5 automašīnu novietošanas gadījumi, pārkāpjot Ceļu satiksmes noteikumus.
 5. 25 personas ievietotas pagaidu turēšanas telpās, 3 personas nogādātas dzīvesvietā, 4 personas aizturētas un nodotas Valsts policijas rīcībā, 3 personas nodotas Neatliekamā medicīniskā palīdzības dienesta rīcībā medicīniskās palīdzības sniegšanai.
 6. Sniegts atbalsts Jēkabpils novada pašvaldības iestāžu, kapitālsabiedrību un struktūrvienību un valsts iestāžu darbiniekiem, piedaloties īpašumu un objektu apsekošanā - 1 reizi Jēkabpils novada Bāriņtiesai bērnu aprūpes pienākumu pildīšanas kontrolē, 7 reizes Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam, 1 reizi Jēkabpils reģionālajai slimnīcai, 2 reizes Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam, 1 reizi Valsts policijai, 1 reizi Valsts darba inspekcijai, 1 reizi SIA “Jēkabpils ūdens”.
 7. Tika nodrošināta sabiedriskās kārtības un drošības uzraudzība Jēkabpils novada sabiedriskajos un sporta pasākumos, tajā skaitā -  valsts svētku pasākumu laikā Jēkabpilī  Vecpilsētas laukumā, skulpturālā ansambļa atklāšanas un Valsts prezidenta vizītes laikā pie Sunākstes mācītājmuižas.
 8. Veikta zvejas noteikumu ievērošanas pārbaude, kopā pārbaudītas 38 personas.
 9. Veiktas tirdzniecības nosacījumu ievērošanas pārbaudes ielu tirdzniecības objektos, pārbaudītas kopumā 13 juridiskās un fiziskās personas.                                       #SIF_MAF2023
Šim ierakstam vēl nav neviena komentāra!

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->