Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 06.04.2023 17:25

Jēkabpils novada pašvaldībā – Ēnu diena 6

Jēkabpils novada pašvaldībā – Ēnu diena
Foto: Jēkabpils novada pašvaldība

5.aprīlī visā Latvijā norisinājās Ēnu diena, kuras laikā skolēniem ir iespēja vērot sevis izvēlēta cilvēka darba ikdienu, tādā veidā uzzinot vairāk par interesējošo profesiju. Arī Jēkabpils novada pašvaldībā viesojās skolēni. Viņi bija izvēlējušies “ēnot” Jēkabpils novada domes priekšsēdētāju Raivi Ragaini, priekšsēdētāja vietnieku izglītības un kultūras jautājumos Alfonu Žuku, kā arī Attīstības pārvaldes, Sabiedrisko attiecību un digitālās komunikācijas nodaļas un citu iestāžu darbiniekus.

V
Vietējais 07.04.2023 08:42
Bērni jau nav muļķi,redz,dzird kā dzīvo lielie priekšnieki,kā sev un savējiem veido amatus,kā no budžeta pēc vajadzības sev uzskrullē algas,prēmijas,kompensācijas .Viss neatkarīgi ne no kā.Atbildība apaļa nulle.Bērni nesaprot vienu.Lai tiktu šajā kompānijā,viņu vecākiem jābūt ,,savējiem,vajadzīgiem,, cilvēkiem. Es nesaku,ka priekšnieku bērni,viņu radinieki nevarētu principā mantot viņu amatus .Pirms dažien gadiem kārtoju zemes lietas.Priekšniecei-lielmātei blakām cita darbiniece,visticamāk meita,ļoti līdzīgas. Labi priekšniecei,bet jaunajai jau pārgrieztā,augstprātīgā seja.Tas,ka viņa mantos amatu,tik pat kā bankā.
z
zinātājs 07.04.2023 09:30
Zināms, ka augstprātīga sejas izteiksme ne vienmēr atbilst cilvēka patiesai būtībai. Tāda sejas izteiksme parasti ir maska. Maska amatpersonas nekompetencei un nekonsekvencei. Tas ierēdnis jūtas nedroši, baidās no apmeklētājiem, jo nav drošs par lēmuma, kas būs jāpieņem, vai jautājuma, uz ko jāatbild, atbildes pareizību, un tāpēc tēlo tādu, pie kā labāk nevērsties. Manuprāt, vairāk jābaidās no tiem, kas šķietami iemieso pašu laipnību, cerību piepildījumu un labestību. Tādi ierēdņi labi pārzina savas funkcijas, taču pārliecīgā pretimnākšana liek domāt par savtīgām interesēm, kuru piepildīšanā svarīga loma ir konkrētajam apmeklētajam un viņa naudas makam.
N
Neķītrais masāžists 06.04.2023 20:00
Kāpēc, bļē, tikai skolnieki varēja piedalīties Ēnu dienā? Kad aizgāju uz domes 1.pieturas aģentūru un teicu, ka gribu piedalīties, par mani tikai paņirdza un teica, lai ejot pie Ragaiņa atļauju prasīt. Gribēju jau iet, bet tad teica, ka viņš uz vietas neesot, bet esot aizgājis apskatīties, kādi postījumi pēc plūdiem esot Pļaviņu ielā.
D
Distihs 06.04.2023 18:50
Pat domes vietnieks Alfons Žuks,
Bez ēnām nekur neaizspruks.
J
Jefiņš 06.04.2023 18:31
Pārsvarā meičas, nezinu vai tas uz labu vai sliktu.
A
Astro 06.04.2023 18:11
Pašvaldībā - Ēnu diena,
Žēl,ka tikai diena viena!

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->