Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 26.01.2023 16:22

Jēkabpils novada mazākumtautību kolektīvi iegūst tiesības piedalīties Dziesmu un deju svētkos 36

Jēkabpils novada mazākumtautību kolektīvi iegūst tiesības piedalīties Dziesmu un deju svētkos

Jēkabpils novada mazākumtautību mākslinieciskie kolektīvi ieguvuši tiesības piedalīties Dziesmu un deju svētkos. Mazākumtautību māksliniecisko kolektīvu skatē piedalījās Jēkabpils ukraiņu biedrība “Javir”, poļu biedrība “Rodacy”, baltkrievu biedrība “Spatkanne” un krievu biedrība “Rodņik”. Žūrijā piedalījās ievērojami Latvijas mākslinieki, kuri veido svētku režiju un rīko svētku pasākumus. Visas Jēkabpils biedrības skatē ieguva labus rezultātus un tagad gatavojas pārstāvēt Jēkabpili Dziesmu un deju svētkos.

O
Observer 27.01.2023 11:32
Kolektīva dziedāšana un dejošana ir pēc būtības seksuālā partnera meklēšanas process kas ir labs un derīgs, līdz indivīdi arod savu ,,otro pusīti,, .
Nodarboties ar jauniešiem piemērotām lietām vecumdienās ... tas izskatās nedaudz stulbi.
Es ne ar vienu centu neatbalstītu nekādas ,,mazākum tautības,, . Ja cilvēkiem ir patiešām garlaicīgi, lai sanāk un lai dzied, kāda daļa tur valstij?

Šeit vairāk izskatās pēc kārtējās politiskās pokazuhas, nevis pēc kultūras.
a
apolitiskais seniors 27.01.2023 13:17
Gribu Tev iebilst par dejošanu vai dziedāšanu un ar to saistītām vēlmēm. Var redzēt, ka esi vēl jauns, jo, apžēliņ, galīgi aplam runā un tas nu nekur neģeld. Arī vecumā ir interese par čallā-driku un šī interese izzūd tikai kapā. Jādejo, noteikti jādejo un jādzied visa mūža garumā. :))
Es iedevu tautietim
Kājiņās stāvēdama,
Neies tāda nieka dēļ
Pa zemīti vārtīties.( t.dz.)
S
Skolnieciņš 27.01.2023 15:05
apolitiskais seniors: Gribu Tev iebilst par dejošanu vai dziedāšanu un ar to saistītām vēlmēm. Var redzēt, ka esi vēl jauns, jo, apžēliņ, galīgi aplam runā un tas nu nekur neģeld. Arī vecumā ir interese par čallā-driku un šī interese izzūd tikai kapā. Jādejo, noteikti jādejo un jādzied visa mūža garumā. :)) <br /> ..
Es lūdzu senos Dievus,
Savu senču tīrumā.
Veļiem liku cienastiņu,
Rudenīgā naksniņā. (t.dz.)
S
Skolnieciņš 27.01.2023 15:07
apolitiskais seniors: Gribu Tev iebilst par dejošanu vai dziedāšanu un ar to saistītām vēlmēm. Var redzēt, ka esi vēl jauns, jo, apžēliņ, galīgi aplam runā un tas nu nekur neģeld. Arī vecumā ir interese par čallā-driku un šī interese izzūd tikai kapā. Jādejo, noteikti jādejo un jādzied visa mūža garumā. :)) <br /> ..
Godāju es Pērkoņtēvu, godāju es Pērkoņkrustu.
Godāju es senos Dievus.
Tā godāju ik rītiņu, ik dieniņu.
Lai pietiktu mūžiņam. (t.dz.)
O
Observer 27.01.2023 18:41
apolitiskais seniors: Gribu Tev iebilst par dejošanu vai dziedāšanu un ar to saistītām vēlmēm. Var redzēt, ka esi vēl jauns, jo, apžēliņ, galīgi aplam runā un tas nu nekur neģeld. Arī vecumā ir interese par čallā-driku un šī interese izzūd tikai kapā. Jādejo, noteikti jādejo un jādzied visa mūža garumā. :)) <br /> ..
Jauns? 69 gados es zināmā mērā jūtos jauns, sevišķi, ja četri klases biedri ir jau zem zemes, bet vēl četrus nespēju atpazīt.
Bet tas man netraucē spriest par lietām, jo smadzenes esmu vairumā gadījumu lietoji tam, kam tās ir paredzētas.
Bet Tu tikai lēkā... .
z
ziņkārīgais 27.01.2023 19:34
Observer: Jauns? 69 gados es zināmā mērā jūtos jauns, sevišķi, ja četri klases biedri ir jau zem zemes, bet vēl četrus nespēju atpazīt.<br /> Bet tas man netraucē spriest par lietām, jo smadzenes esmu vairumā gadījumu lietoji tam, kam tās ir paredzētas.<br /> Bet Tu tikai lēkā... .
Esi bijis skops savā atbildē, Bet kā Tev ar pieminēto čallā-driku ? Es gan nelēkāju, bet pie alus kausa labprāt uzlaižu kādu meldiņu par jaunību, meitenēm u.t.t.
O
Observer 27.01.2023 20:29
ziņkārīgais: Esi bijis skops savā atbildē, Bet kā Tev ar pieminēto čallā-driku ? Es gan nelēkāju, bet pie alus kausa labprāt uzlaižu kādu meldiņu par jaunību, meitenēm u.t.t.
Ja Tavs pieminētais čigānu valodas termins nozīmē seksu , tad tajā jomā es varu vairāk, nekā sēdēt pie alus kausa un dziedāt par meitenēm.
Dziedāt par jaunību man gan šķiet bezjēdzīgi, es tagad jūtos pulka labāk, nekā jaunībā.
z
zinātājs 27.01.2023 09:32
Nezinu, ko domā Ragainis, bet es viņa vietā meklētu finansiālu atbalstu šo mazākumtautību pašdarbības kolektīvu darbībai, lai viņi varētu braukt uz Ukrainas fronti un ar augstu māksliniecisko sniegumu demonstrētu dziesmas spēku, kas pagājušā gadsimta deviņdesmitajos gados Latvijas Tautas frontes piemērā burtiski demoralizēja milzīgo PSRS armiju, kas neizturēja un atstāja mūsu valsti uz visiem laikiem.
S
Skolnieciņš 27.01.2023 10:02
Zinātāj, ukraiņi ir ļoti mākslinieciska un talantīga tauta. Viņi taisa dziesmas, filmē filmas un seriālus. Ukrainas kino industrija ir diez gan labā līmenī. Labāka nekā krieviem. Mākslai ir jābūt mūsdienīgai. Man nepatīk sovjetizēta māksla.
Iesaku Tev noskatīties YouTube lietotāja Eagle Eye Lens video Ukrainian Actress Appears in Video where her character slits the throat of a Russian soldier. Video var redzēt, kā Dieviete Māra veic savu pļauju. Dieviete Māra ir nikna uz Krievijas karavīriem, kuri bradā un posta Ukrainas zemi. Un Dieviete atriebjas.
Man labāk patiek šāda ukraiņu mākslinieku mākslinieciskā pašdarbība. Tas ir estētiski. Moderni. Un saturiski. Ukraiņu aktrise, nebūdama slāvu pagāne, spēj iejusties Dievietes Māras ādā un demonstrēt patiesas, dzīvas un šim laikam atbilstošas emocijas. Tādu drosmīgu mākslu es cienu.
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
S
Skolnieciņš 27.01.2023 10:10
youtube.com/watch?v=TbBJgHQ1IVU [Ukrainian Actress Appears in Video where her character slits the throat of a Russian soldier]
p
pašdarbnieks 27.01.2023 10:43
Tava ironija nevietā.
S
Skolnieciņš 27.01.2023 11:15
pašdarbnieks: Tava ironija nevietā.
Dieviete Māra ir pazīstama ne tikai baltiem, bet arī slāviem. Slāvu pagāniskajā ticībā Dieviete Māra ir Veļu valstības Dieva Černoboga civilsieva. Priekš slāviem Dieviete Māra ir nāves un ziemas Dieviete, kas saglabā dabā līdzsvaru starp dzīvību un nāvi.
a
apolitiskais seniors 27.01.2023 13:20
Skolnieciņš: Zinātāj, ukraiņi ir ļoti mākslinieciska un talantīga tauta. Viņi taisa dziesmas, filmē filmas un seriālus. Ukrainas kino industrija ir diez gan labā līmenī. Labāka nekā krieviem. Mākslai ir jābūt mūsdienīgai. Man nepatīk sovjetizēta māksla. <br /> Iesaku Tev noskatīties YouTube lietotāja Eagle..
Būtu labi, ja Tu savas runas bagātinātu ar tautas dziesmām un iztiktu bez deklaratīviem paziņojumiem , kas pēc formas atgādina padomju laiku kompartijas lozungus.
S
Skolnieciņš 27.01.2023 13:47
apolitiskais seniors: Būtu labi, ja Tu savas runas bagātinātu ar tautas dziesmām un iztiktu bez deklaratīviem paziņojumiem , kas pēc formas atgādina padomju laiku kompartijas lozungus.
Apolitiskais senior, krievi nevar būt apolitiski. Vai nu tu atbalsti Krievijas uzsākto karu, klusējot un dziedot sovjetizētās krievu dziesmas. Vai arī tu protestē pret Krievijas uzsākto karu Ukrainā un izmanto mākslu kā protesta veidu. Tagad ir karš. Un kāpēc ir jādzied tautas dziesmas no padomju laiku dziesmu grāmatas? Radi jaunas dziesmas, ar jaunu skanējumu atbilstoši laikmetam. Ukraiņu aktrise Adriāna Kurileca, nabūdama slāvu pagāne, spēja attēlot nāves un dzīvības Dievietes Māras veidolu. Un viņas aktiermāksla ir laba. Kāpēc vietējie krievi neko līdzīgu nedara? Krievi ir sarāvušies čokurā un lūdz kristiešu Dievu pareizticīgo baznīcā, kas ir pilnībā kontrolēta FSB iestāde. Mūsu popus ieceļ krievijā.
Ar cieņu, tavs Skolnieciņš
s
secinājumasecinājums 27.01.2023 14:21
Skolnieciņš: Apolitiskais senior, krievi nevar būt apolitiski. Vai nu tu atbalsti Krievijas uzsākto karu, klusējot un dziedot sovjetizētās krievu dziesmas. Vai arī tu protestē pret Krievijas uzsākto karu Ukrainā un izmanto mākslu kā protesta veidu. Tagad ir karš. Un kāpēc ir jādzied tautas dziesmas no padomju la..
Padomijas laikos no tevis būtu iznācis pamatīgs kompartijas rajona sekretārs, jo centies ievazāt politiku visur, pieļauju, ka pat uz klozetpoda sēžot.DDDDD
S
Skolnieciņš 27.01.2023 15:03
secinājumasecinājums: Padomijas laikos no tevis būtu iznācis pamatīgs kompartijas rajona sekretārs, jo centies ievazāt politiku visur, pieļauju, ka pat uz klozetpoda sēžot.DDDDD
Māksla ir politika. Dziesmu saturs, to pasniegšanas veids. Vai nu tu esi kā Adriāna Kurileca, vai esi kā ome no Putina vienībām. Nevajag tā pieķerties padomjlaiku senatnei!!!
P
Pareizaissecinājums 28.01.2023 10:39
secinājumasecinājums: Padomijas laikos no tevis būtu iznācis pamatīgs kompartijas rajona sekretārs, jo centies ievazāt politiku visur, pieļauju, ka pat uz klozetpoda sēžot.DDDDD
,,Kompartijas rajona sekretārs,,? Vai, vai! Man šķiet, ka tas būtu vēl ļoti labi ... .
No šādiem tipiem komplektējās pulka baisākas iestādes... .
S
Skolnieciņš 27.01.2023 07:17
“Labi” okupanti ir, kad ir pa vienam, kad ir vārgi vai citādi atkarīgi, bet kā tie salien bariņā, tā pārveršas par pretīgu, ļaunu un agresīvu šovinistu—bandītu bariņu! Tāda ir patiesība par krievu pasauli. Nesmuka un skaudra…
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
J
Jēkabpilietis 27.01.2023 13:22
Pēc taviem vārdiem uzreiz var saprast, ka tu esi galvenais šovinists un tev jāsoda pēc krimināllikuma 78. panta par darbībām, kas vērstas uz nacionālā, etniskā, rasu vai reliģiskā naida vai nesaticības izraisīšanu.
S
Skolnieciņš 27.01.2023 13:55
Jēkabpilietis: Pēc taviem vārdiem uzreiz var saprast, ka tu esi galvenais šovinists un tev jāsoda pēc krimināllikuma 78. panta par darbībām, kas vērstas uz nacionālā, etniskā, rasu vai reliģiskā naida vai nesaticības izraisīšanu.
Kāda saticība? Vai krievijā ciena jakutus un burjatus? Nē. Tos sūta mirt ierakumos. No Jakutijas krievi ir izkvēpinājuši visu slāvu pagānismu, iznīcinājuši Slāvu Dievus. Bet no Burjatijas krievi ir izkvēpinājuši budismu, izdzinuši Budu. Bet pareizticīgo baznīca stāv krievijā, to aizsargā Krimināllikums un FSB. Un pareizticīgo baznīca iesvēta karu Ukrainā bez jebkādiem sirdsapziņas pātmetumiem. Īsta māksla ir māksla dzīvot līdzi laikmetam. Es vietējo krievu vietā veidotu pretkara mākslu, kur caur Slāvu Dieviem protestētu pret karu. Ir internets. Var brīvi publicēt savas bildes un video.
Ar cieņu, Skolnieciņš
N
Neķītrais masāžists 26.01.2023 19:05
Ne velti runā, ka māksla, mūzika un dejas vieno tautas. Re, krievi, ukraiņi, baltkrievi un poļi kopā dzied un nemaz i nedomā plēsties! Ja piedalītos arī amerikāņi, tad gan šie moš visus savā starpā sarīdītu. :D
S
Skolnieciņš 26.01.2023 19:14
Kaspars Dimiters arī tā domā līdzīgi Tev. Bet... Kaspara Dimitera dziesmas ir tīrs lielkrievu šovinisms un krievu imperiālisms kopā ar pareizticīgo baznīcas dogmātu. Viņam ir divdesmit līdz trīsdesmit troļļu liels bariņš, kas viņa YouTube profilā raksta viņam pozitīvus komentārus.
Ar cieņu, Tavs Skolnieciņš
A
Astro 26.01.2023 17:22
Dziesma dziedē dvēseli,
Esiet stipri,veseli!
D
Distihs 26.01.2023 17:55
Dziedāja aiz dambja slāvi,
Bet tu otrā pusē bļāvi.
S
Skolnieciņš 26.01.2023 18:04
Vai tad slāvi senatnē gāja pareizticīgo baznīcā? Nē! Tātad tie vairs nav slāvi. Šie mazākumtautību kolektīvi atgādina krievu kolektīvu uzstāšanos Leonīda Jakuboviča vadītajā Brīnumu laukā, ko rāda Pirmajā kanālā. Latvijā neko tādu nevajag. Nē, paldies!
Ar cieņu, Skolnieciņš
P
Pareizaisjautājums 27.01.2023 11:26
Skolnieciņš: Vai tad slāvi senatnē gāja pareizticīgo baznīcā? Nē! Tātad tie vairs nav slāvi. Šie mazākumtautību kolektīvi atgādina krievu kolektīvu uzstāšanos Leonīda Jakuboviča vadītajā Brīnumu laukā, ko rāda Pirmajā kanālā. Latvijā neko tādu nevajag. Nē, paldies! <br /> Ar cieņu, Skolnieciņš
Kad Tev ir laiks skatīties kaut kādus jakubovičus un brīnumu laukus ? Es pat nezinu, ka tāds vispār eksistē!
Jebkura propaganda melo principā, jo tādu uzdevumu tai ir devuši viņu maizes tēvi.
Es Tev ieteiktu neskatīties nevienu, jo Tu esi pārāk jauns un naivs un nespēj atšķirt graudus no pelavām.

Skolnieciņ, Tev ir tendence ložņāt pa miskastēm un izdarīt vispārinājumus. Kāpēc Tu ložņā pa miskastēm?
Vai Tavi lūzerīgie vecāki Tev to iemācīja trīs reizes dienā aprunādami valdību un sūdzēdamies cik visi ir slikti un netaisnīgi?
S
Skolnieciņš 27.01.2023 13:57
Pareizaisjautājums: Kad Tev ir laiks skatīties kaut kādus jakubovičus un brīnumu laukus ? Es pat nezinu, ka tāds vispār eksistē!<br /> Jebkura propaganda melo principā, jo tādu uzdevumu tai ir devuši viņu maizes tēvi. <br /> Es Tev ieteiktu neskatīties nevienu, jo Tu esi pārāk jauns un naivs un nespēj atšķi..
Situācija ar krieviem ir baisa. Kara noziedznieku vladimiru putinu atbalsta vairāk nekā 80% visas krievu tautas, kura krievijā vien ir savairojusies līdz 140 miljoniem, un ārpus krievijas dzīvojošo krievu migrantu, piemēram Latvijā, Igaunijā un Vācijā, krieviem patīk putins. Tad visas vainas novelšana tikai uz putinu un viņa propagandistiem, ir melīga un realitātei neatbilstoša. Putins iemieso krievu tautas vairākuma vērtību sistēmu, mentalitāti un sapņus, tāpēc var droši apgalvot, ka putins ir absolūts krievu tautas simbols. Un tad, kad putina vairs nebūs, krievu tautas vairākums izvēlēsies jaunu putinveidīgu asiņainu vadoni. Un ivans bargais, ļeņins, staļins un putins ir tikai daži krievu vadoņu piemēri, kuri ir iemiesojuši krievu tautas vēlmes un sapņus. Un krievu propagandisti visos laikos ir teikuši tikai to, ko asinskārā krievu tauta ir vēlējusies dzirdēt.
Tādi ir krievi.
Bez cieņas, Skolnieciņš
T
Taleirāns 28.01.2023 10:48
Skolnieciņš: Situācija ar krieviem ir baisa. Kara noziedznieku vladimiru putinu atbalsta vairāk nekā 80% visas krievu tautas, kura krievijā vien ir savairojusies līdz 140 miljoniem, un ārpus krievijas dzīvojošo krievu migrantu, piemēram Latvijā, Igaunijā un Vācijā, krieviem patīk putins. Tad visas vainas novelša..
Nu šis , lūk , ir Skolnieciņa murgu augstākais lidojums, kvintesence, kurš skaidri norāda , ka propaganda ir precīzi sasniegusi savu mērķi - vienas personas demonizāciju - padarīšanu par grēkāzi.
Un šim tic ne tikai Skolnieciņš , bet simti tūkstoši.
Vai tiešām jūs nesaprotat, ka viena persona nevalda? Jūs gribat, lai viņi nomaina grēkāzi? Ziniet, viņi to arī izdarīs, tajā pašā dienā, kad uzskatīs par vajadzīgu.

Es varu derēt, ja pēkšņi notiktu brīnums, un par Krievijas prezidentu ieceltu vispār izslavēto ,,demokrātu,, Navaļniju,
Krievijas ārpolitika nemainītos vairāk, kā mainās ASV ārpolitika, mainoties prezidentiem.

Jo šī politika atspoguļo šo valstu elites globālās intereses!

Vai Latvijas politika kaut kā diženi mainās, mainoties Saeimas sastāvam?
S
Skolnieciņš 28.01.2023 16:22
Taleirāns: Nu šis , lūk , ir Skolnieciņa murgu augstākais lidojums, kvintesence, kurš skaidri norāda , ka propaganda ir precīzi sasniegusi savu mērķi - vienas personas demonizāciju - padarīšanu par grēkāzi.<br /> Un šim tic ne tikai Skolnieciņš , bet simti tūkstoši.<br /> Vai tiešām jūs nesaprotat,..
Un? Tu tā ņirdz par Alekseju Navaļniju, it kā tev maksātu par Alekseja Navaļnija apņirgšanu. Es uzskatu, ka pēc pārciestiem sūdiem Aleksejs Navaļnijs nekandidēs it nekādās vēlēšanās. Viņam ir 46 gadi un salauzta veselība. Bet tu smejies par cilvēku, kuram jau ir invaliditāte.
Kāda globālā elite? Vai atkal skaties REN TV???
S
Skolnieciņš 28.01.2023 16:24
Taleirāns: Nu šis , lūk , ir Skolnieciņa murgu augstākais lidojums, kvintesence, kurš skaidri norāda , ka propaganda ir precīzi sasniegusi savu mērķi - vienas personas demonizāciju - padarīšanu par grēkāzi.<br /> Un šim tic ne tikai Skolnieciņš , bet simti tūkstoši.<br /> Vai tiešām jūs nesaprotat,..
Taleirān, vai sapņo par padomju okupācijas laikiem? To laiku vairs nebūs. Krievija ir aizgājusi vēstures mēslainē...
P
Pareizaissecinājums 28.01.2023 18:15
Skolnieciņš: Un? Tu tā ņirdz par Alekseju Navaļniju, it kā tev maksātu par Alekseja Navaļnija apņirgšanu. Es uzskatu, ka pēc pārciestiem sūdiem Aleksejs Navaļnijs nekandidēs it nekādās vēlēšanās. Viņam ir 46 gadi un salauzta veselība. Bet tu smejies par cilvēku, kuram jau ir invaliditāte. <br /> Kāda globā..
Skolnieciņš ir demagoģijas virtuozs. Viņš nekad neielaižas diskusijā un vienmēr aizslīd no tēmas. Tāpēc, ka Skolnieciņa nav izpratnes par politikas zinātni un arī par vēsturi nav.
No lūzeriem vecākiem virtuvē saklausītie stāsti maz var derēt, lai saprastu nopietnas lietas. Bet var mētāties ar lozungiem, kā to savulaik derīga vāji izglītotie boļševiku poļitruki.
J
Jefiņš 26.01.2023 17:12
Ja jau tik ļoti vēlās, lai dzied, dziesma attīra dvēseli.
S
Skolnieciņš 26.01.2023 17:33
Nu, krievu dziesmas ir bezsaturiskas. Tautas, kuras dzīvo mūžīgā cenzūrā, nespēj radīt saturīgu mākslu.
Krievijas kultūra ir pliekana. Un to caurstrāvo lielkrievu šovinisms un krievu imperiālisms. Man krievu dziesmas nepatīk. Liela daļa krievu kultūras ir neglābjami sovjetizēta, tā ir nelietojama.
Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
P
Pareizaissecinājums 28.01.2023 21:51
Skolnieciņš: Nu, krievu dziesmas ir bezsaturiskas. Tautas, kuras dzīvo mūžīgā cenzūrā, nespēj radīt saturīgu mākslu. <br /> Krievijas kultūra ir pliekana. Un to caurstrāvo lielkrievu šovinisms un krievu imperiālisms. Man krievu dziesmas nepatīk. Liela daļa krievu kultūras ir neglābjami sovjetizēta, tā ir n..
,,Saturīgu mākslu,, spēj radīt tikai tautas, kas dzīvo izvirtībā un kuru pilsētu ielās katru gadu maršē pederastu parādes. Jā, tādas tautas spēj!
S
Skolnieciņš 26.01.2023 16:42
Krievi un baltkrievi ir gājuši totalitārisma ceļu. Šo tautu kultūrās viņu senlaicīgajā, sovjetizētajā manierē latviešiem nav vajadzīgas. Man no tiem viņu tautas tērpiem nelabi paliek. Latvija nav Krievija. Ar Krieviju viss ir cauri, tā ir norakstāma valsts, kura pašu izraisītajā karā ir zaudējusi. Krievijai nav izdevies iekarot Eiropu, tā ir sabrukuma priekšā. Pēc pilnīgas Krievijas kapitulācijas Ukrainā, Krievijā sekos juku laiki. Visticamāk Ķīna no Krievijas atkaros Sibīriju un citus austrumu apgalus. Pasaule mainīsies. Dievi vien zina, kas un kā būs patiesībā.
Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
S
Skolnieciņš 26.01.2023 16:39
Padomijas gadi ir nolikvidējuši krievu un baltkrievu kultūru. Šīs tautas ir aizmirsušas savus senos Dievus un senās Dievietes. Slāvu Dievi īsteno krievu vidū ir nicināti kā pasaku tēli. Un arī Krievijas pagāni (rodnovjeri) zināmā mērā ir rašisti, jo ir auguši sociāli toksiskā vidē. Lai slāvu pagānisms būtu kaut cik normāls un adekvāts, to ir jātīra no lielkrievu šovinisma un no krievu imperiālisma sārņiem. Latvijai krievu kultūra nav vajadzīga.
Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->