Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 27.04.2023 17:43

Jēkabpils novada Kultūras pārvaldes direktores amatā iecelta Valda Jermanova 21

Jēkabpils novada Kultūras pārvaldes direktores amatā iecelta Valda Jermanova
Foto: Jēkabpils novada pašvaldība

Jēkabpils novada domes sēdē par Jēkabpils novada Kultūras pārvaldes direktori iecelta Valda Jermanova. Pēc izglītības viņa ir kordiriģente un kultūrvēsturniece, maģistra grādu ieguvusi personālvadībā Rīgas starptautiskajā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā. Viņa vadījusi Varakļānu mūzikas un mākslas skolu, kā arī Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolu, kā arī bijusi lektore, pedagoģe un koru diriģente. Darba attiecības Jēkabpils novada Kultūras pārvaldē Valda Jermanova uzsāks 10.maijā.

Pēc iecelšanas amatā Valda Jermanova komentēja: “Viens no lielākajiem šā gada izaicinājumiem ir sagatavošanās process Vispārējiem Latviešu dziesmu un deju svētkiem. Bet pirmkārt, tā ir iepazīšanās ar kultūras procesu virzītājiem Jēkabpils novada kuplajā kultūrdarbinieku saimē, produktīva un pozitīva sadarbība pārvaldes komandā un visā Jēkabpils novadā – aktīvi uzturot un pilnveidojot novada kultūrtelpas (sēlisko un latgalisko) tēlu, kopīgi veidojot nākotnes vīziju un akcentējot nozīmīgo lomu kopējā Latvijas kultūrvēsturiskajā kontekstā”.

L
Lajtnants Dubs 03.05.2023 19:22
ATVAINOJIET, ŠEIT ES REDZĒJU DZEJU, KAS ATSTĀJA ĒNĀ NĪKOŅUS PETRARKAS, DANTES, RIČARDUS BĒRNSUS, LONGFELLOVUS, ĻERMONTOVUS UN CITUS...TAD LŪK, DZEJA BIJA ŠĀDA :

Gana meičas, klitorus palpēt
Laiks kā irokēziem bālģīmjus skalpēt
Cilvēku nosist ir vieglāk kā dunduru
Turklāt var pacelt nesliktu cukguru !
n
nesaprotu 01.05.2023 09:23
Lauku novadiem visu kultūras dzīvi koordinēja VIENS cilvēks.Arī rajona padomē bija tikai divi koordinatori uz visu rajonu,kuri koordinēja Dziesmu svētku jautājumus,kopīgos koncertus.Tā kultūras pārvalde tiek vilkta līdzi kā akmens no pilsētas štatiem . Ko kultūras nami nevar noorganizēt savā teritorijā ?-lielos koncertus,gada tirgus,pagasta svētkus ?Vai tad nav smieklīgi,ka novada kultūras pārvalde organizē pasākumu,bet vietējos kultūras nama darbiniekus pat tuvumā nepielaiž, kā bija Sēlija rotā DDDDVisos kultūras namos ir vadītāji,arī pilsētā.Nesaprotu ,kāpēc virs viņiem vēl vajag kādu kantori,kas imitē darbu ? Protams,ka nauda aiziet ne tā mazākā.....
V
Vietējais 29.04.2023 00:49
Varēja jau cilvēkiem pateikt,kas un kāpēc šajā amatā tieši šo cilvēku. Cilvēks iepriekš bijis ne tikai dažādos amatos,bet tātad arī dzīvojis dažādās vietās. Cilvēks jau tādā vecumā,bez patstāvīgas dzīves vietas un uzreiz priekšniekos...Būs līgo, pilsētas svētki,citi pasākumi,tad jau redzēs uz ko spējīga.
i
iespējams 28.04.2023 19:54
Iespējams, ka beidzot vajag reformēt pašu Kultūras pārvaldi? Laukiem tā pilnīgi noteikti nav vajadzīga.
M
Mda 28.04.2023 16:06
Kultūras vadību maina kā zirgus uz pārbrauktuves. Fasāde pa lielu gabalu ieraugāma ... Cerams, ka labus darbus arī varēs redzēt...
H
Haklberijs F. 28.04.2023 12:53
dzirdēju, ka 12. maijā misters ragainis uzstāsies Kultūras namā ar Pīp-šovu, ...Pēc šova lūgums neizklīst, jo zināmais Cukurtētiņš rādīs ģeniālo lugu Karaļa Žirafe !!! Jetzt !!! Neu !!! Wunderbar !!!
J
Juzis 28.04.2023 09:45
Vai tiešām novadā nav neviena spējīga cilvēka,kurš varētu vadīt kultūras pārvaldi? Varbūt mēģināt dot kādam vietējam izaugsmes iespējas? Reti kad paveicas ar importa preci,kura klīdusi pa dažādām vietām. Kā iet ar importa speciālistu cilvēki redz Salas novadā. Pārvaldes vadītājs mierīgi barojas uz Vīganta un Sēlpils pagasta vadītājas darba- neko nevar,nekas neinteresē,vienīgi algas diena.Acīmredzot arī domē visi tādi paši,ja pieļauj,ka tādi cilvēki strādā-zīmēties ,gudri izgrozīties no atbildēm pēc būtības un atrast ,ka vainīgi ir citi.Reforma joprojām rullē,bet maisam gals ir vaļā un Babīte vāc parakstus portālā Mana balss par atdalīšanos no Mārupes.
r
redzams 28.04.2023 10:11
Tā nu ir un Zalāna-Pūces reformas visu pataisīja par putru.
b
bija laiki 28.04.2023 14:54
redzams: Tā nu ir un Zalāna-Pūces reformas visu pataisīja par putru.
zalans te ne pricjom! U nas svaih takih hvatajet: idiotov, besovestnih i gnilih ljudei za stolom
v
vārds 28.04.2023 16:43
bija laiki: zalans te ne pricjom! U nas svaih takih hvatajet: idiotov, besovestnih i gnilih ljudei za stolom
Neko nesapratu no tava penterējuma. Nedzer taču .
z
zinātājs 28.04.2023 09:04
Es jau nezinu, bet man teica, ka Jermakovu uz šejieni norīkojusi partija Vienotība. Vienotības rindās ir daudz kultūras darbinieku un tāpēc jādomā, ka viss būs labi.
k
kNN 28.04.2023 00:54
Jācer ka šī nav skreivera radiniece un savu darbu pārzin. Visādi citādi vienam patīk, citam nepatīk, tas ir dabīgi, ja par izskatu, jo ja viss patiktu, tas būtu gaumes trūkums.
h
hmmm 27.04.2023 21:32
Diezgan dīvaini, ka attiecīgā kandidāte pat neieradās uz domes sēdi, kur viņu apstiprināja???
H
He he 29.04.2023 13:01
Viņa iepriekšējā vakarā bija pie Ragaiņa uz apstiprināšanu.
N
Neķītrais masāžists 27.04.2023 19:36
Šiks zaķis gados. :D
p
prusaks 28.04.2023 14:19
Nav jau pirmā svaiguma.
J
Jēkabpiliete 27.04.2023 18:55
Ak, Dievs. Jo tālāk, jo trakāk.

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->