Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 27.01.2023 17:14

Jēkabpils novada domes sēdes skatāmas tiešsaistē 46

Jēkabpils novada domes sēdes skatāmas tiešsaistē
Skatīt video

Jaunais Pašvaldību likums nosaka pašvaldībām pienākumu no šā gada janvāra nodrošināt domes sēžu audiovizuālo tiešraidi savā oficiālajā tīmekļvietnē. 27.janvārī norisinājās 2023.gada pirmā domes sēde Jēkabpils novada pašvaldībā, un sēde bija skatāma tiešraidē – pašvaldības Youtube kontā. Pirmajā sēdē, kuras norisei iedzīvotāji varēja sekot līdzi tiešsaistē, deputāti izskatīja vairāk nekā 100 jautājumus. Tāpat tika atbildēts uz deputātu jautājumiem par konkrētām domes sēdes darba kārtībā iekļautajām tēmām. Īpaša uzmanība sēdes laikā tika pievērsta Jēkabpils cīņai ar plūdiem. Domes vadība informēja par nepieciešamajiem plūdu seku likvidācijas darbiem un tika nolemts seku likvidēšanai piešķirt papildu līdzekļus 800 tūkstošu eiro apmērā. Jēkabpils novada domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis izteica pateicību ikvienam darbiniekam, kurš plūdu dienās strādāja, lai novērstu un mazinātu dabas stihijas radītos postījumus.

Lai izpildītu Pašvaldību likumā noteikto, kā arī lai nodrošinātu iedzīvotāju lielāku iesaisti pašvaldības darbā, arī turpmāk Jēkabpils novada domes sēdes būs skatāmas tiešsaistē pašvaldības Youtube kontā. Par to tiks iepriekš paziņots pašvaldības komunikācijas kanālos. Savukārt tiem, kuriem nebūs iespējas domes sēdi vērot tiešraidē, būs iespēja noskatīties domes sēžu video ierakstus, kas arī būs pieejams Jēkabpils novada pašvaldības Youtube kontā: šeit. Jau tagad tur ievietots 27.janvāra sēdes video. Līdz 27.janvāra pieciem pēcpusdienā sēdes video ierakstam bija 526 skatījumi.

J
Juzis 02.02.2023 08:20
Pašvaldību likums nosaka,ka protokolā jāieraksta,kurš no deputātiem izteicies par pieņemamo lēmumu.Pie mums priekšnieks deputātiem aizbāž mutes un šitie sēž arī klusi un mierīgi un nekādas sprēgāšanas.Ko tur daudz ņemt galvā kaut kādu likumu.Ko vairs runās par pieņemtajiem lēmumiem? Pirms balsošanas jānoskaidro lēmuma nesaprotamās nianses.Mūsējie laikam būs novatori jaunu darba formu izmantošanā domes darbā- vispirms pieņem lēmumus un tikai tad tiek īsti pie skaidrības,ko pieņēmuši .
t
toties citur 30.01.2023 14:55
Kadirovieši Melitopolē izvaro Krievijas televīzijas propagandisti un piekauj operatoru.
Š
Šķībie stabi 29.01.2023 22:08
Ja jau tie stabi ir tik bīstami šķībi Serkova,, tad par tiem bija jāziņo atbildīgajiem, un savlaicīgi!, nevis jāizlec sēdes laikā. Tas bij bērnišķīgi!
J
Janka 30.01.2023 07:49
Tas bija labi, Elīna! Vadība par visu atbild, arī par stabiem.
P
Pēters 30.01.2023 11:38
Janka: Tas bija labi, Elīna! Vadība par visu atbild, arī par stabiem.
Janka, daudz Leonīds atbildēja par pilsētu? Absolūti visas ielas ir pizģec. Saplaisājušas, iesēdušās. Nu drausmīgas ir pilsētas ielas! Brīvības ielas posmu līdz Multihallei raka 2 gadus! Asfalts tur ir uzklāts nu drausmīgi nelīdzens! Par to jūs, deputāti klusējiet! Kāpēc!? Vasarā Kraps aktualizēja Arāju ielā dažus gadus atpakaļ Ošukalna klāto asfaltu ar biezumu, kurš tur ir 2- 3cm. Ar ko tas viss beidzās? Ko apklusa? Viss tur ir pēc gostiem? Asfalts rokās drūp. Vai tas atbilst kvalitātei? Lūdzu, Serkova, šādus jautājumus vajag pacelt un pats galvenais- novest līdz skaidrībai! Bet jūs visi Klusējiet! Vienīgi Kraps kaut cik cenšas, bet neiet līdz galam! Kam mums šitādi deputāti, kuri domes sēdes tikai atsēž galvas nokāruši?
J
Janka 30.01.2023 18:08
Pēters: Janka, daudz Leonīds atbildēja par pilsētu? Absolūti visas ielas ir pizģec. Saplaisājušas, iesēdušās. Nu drausmīgas ir pilsētas ielas! Brīvības ielas posmu līdz Multihallei raka 2 gadus! Asfalts tur ir uzklāts nu drausmīgi nelīdzens! Par to jūs, deputāti klusējiet! Kāpēc!? Vasarā Kraps aktualizēja A..
Tagad neiet runa par Salceviču. Mums ir cits priekšnieks.
S
Security 28.01.2023 12:51
Kā ar drošību tiešsaistes laikā? Vai tiešsaisti varēs vērot tikai Jēkabpilieši, tikai Latvijas teritorijā vai jebkurš cits pasaulē? Saprotu, ka likums paliek likums, bet visai Pasaulei nevajadzētu zināt, kas tiek runāts Domes sēžu laikā!
H
He he 28.01.2023 14:31
Kad dzer, uzkod arī! DD
O
Observer 28.01.2023 10:34
Vairākas reizes esmu godīgi mēģinājis noklausīties Saeimas sēžu translāciju. Jāatzīstas, ka nekas nesanāca, mani nervi ir par vājiem.
Vai ar Jēkabpils Domes translācijām būs citādāk? Kā jums šķiet?
D
Domas 28.01.2023 14:40
Jēkabpils deputāti augstu pļauj. Nav interesanti! Nu tāāādi vārgulīši. Tie priekšā pie galda burtiski guļ kā vepri aizgaldā, izmemot priekšnieku. Vēl četrus gadus šis norautu, varbūt kas jēdzīgs sanāktu ar. Viss nāk ar pieredzi un godīgumu pret savu darbu. Visus padotos palikt zem lupas! Pa ragiem viņš dabū tikai deļ saviem nejēgām padotajiem, kurus pats pieņēmis darbā. Vienīgais no deputātiem kaut cik cenšas ir Kraps. Kaut ko rok, rok un nekas nesanāk. Nu ja pielaidīs pašu pie dokumentiem, tad jau kaut ko izraks!
J
Jyris 28.01.2023 15:06
Domas: Jēkabpils deputāti augstu pļauj. Nav interesanti! Nu tāāādi vārgulīši. Tie priekšā pie galda burtiski guļ kā vepri aizgaldā, izmemot priekšnieku. Vēl četrus gadus šis norautu, varbūt kas jēdzīgs sanāktu ar. Viss nāk ar pieredzi un godīgumu pret savu darbu. Visus padotos palikt zem lupas! Pa ragiem v..
Nesmīdini. Kraps.
z
zinātājs 28.01.2023 09:32
Nezinu, kam tas vajadzīgs, jo visas domes sēdes jau ir atklātas, kurās jau tagad piedalās žurnālisti, ka mūsdienas ir acīgi un ausīgi un katru neatbilstību likumam un taisnībai fiksē, un vispusīgi informē Brīvās Daugavas lasītājus. Ja jau rādīs TV, tad varētu padomāt, ka turpmāk viss tur notiks mierīgi kā baznīcā. Nekā nebija! Kad būs spriešana par naudas izlietošanu, aizmirsīsies visas pieklājības normas un opozīcija ar Krapu un Salceviču tā dos virsū Ragainim kā spalvas vien putēs. Būs ko redzēt un atklāsies visādi nesmukumi, par ko pat BD meitenes kautrējas stāstīt.
O
Observer 28.01.2023 10:28
Zinātājs nezina, ka baznīcā bieži vien notiek ļoti nemierīgi.
S
Skolnieciņš 28.01.2023 12:50
Observer: Zinātājs nezina, ka baznīcā bieži vien notiek ļoti nemierīgi.
Baznīca ir mafija. Finanses nav caurspīdīgas, bet biznesu bīda.
P
Pareizaisjautājums 28.01.2023 16:50
Skolnieciņš: Baznīca ir mafija. Finanses nav caurspīdīgas, bet biznesu bīda.
Vai Skolnieciņš būtu eksperts baznīcu jautājumos?
Vai arī tikai izlasījis Andreja Upīša ,, Stāstus par mācītājiem,,?
No kādiem avotiem ?
n
nu jau 28.01.2023 17:59
Pareizaisjautājums: Vai Skolnieciņš būtu eksperts baznīcu jautājumos? <br /> Vai arī tikai izlasījis Andreja Upīša ,, Stāstus par mācītājiem,,?<br /> No kādiem avotiem ?
Par šo tēmu ne tikai Upīšu Andrejs ir rakstījis, arī Veidenbaums nav aizmirsis vai Auseklis ,,Kā Daugava vaida un bangas kā krāc... ,,
M
Mācītājs 28.01.2023 18:18
Pareizaisjautājums: Vai Skolnieciņš būtu eksperts baznīcu jautājumos? <br /> Vai arī tikai izlasījis Andreja Upīša ,, Stāstus par mācītājiem,,?<br /> No kādiem avotiem ?
Māsa Veronika izģērbieties! DD
S
Skolnieciņš 28.01.2023 18:20
Pareizaisjautājums: Vai Skolnieciņš būtu eksperts baznīcu jautājumos? <br /> Vai arī tikai izlasījis Andreja Upīša ,, Stāstus par mācītājiem,,?<br /> No kādiem avotiem ?
Nu, pirmkārt, necaurskatāmi ziedojumi ļauj atmazgāt naudu. Otrkārt, baznīcēniem ir priekšniecība no ārzemēm. Katoļiem tas ir Vatikāns. Pareizticīgajiem tas ir Maskavas Kremlis. Protestantiem tā var būt Vācija vai Anglija. Modernajām kristiešu draudzēm tā ir ASV. Ticīgo bariņā var veidoties arī pa kādam kartelim, kas bīda savas intereses Latvijā. Un ironiski. Baznīcēniem pagāni nepatīk. Nepatīk nokurence. Nepatīk tas, ka vietējie lauķi negrib sveikt ārzemju kakla kungus. Un seno Dievu un Dieviešu godāšana ir lielisks veids, kā būt brīvam. Vel var veidot etnisko tūrismu un pelnīt naudu...
T
Teologs Teodors 29.01.2023 11:50
Skolnieciņš: Nu, pirmkārt, necaurskatāmi ziedojumi ļauj atmazgāt naudu. Otrkārt, baznīcēniem ir priekšniecība no ārzemēm. Katoļiem tas ir Vatikāns. Pareizticīgajiem tas ir Maskavas Kremlis. Protestantiem tā var būt Vācija vai Anglija. Modernajām kristiešu draudzēm tā ir ASV. Ticīgo bariņā var veidoties arī pa kā..
Elku godināšana ir patiesi lielisks veids, kā kļūt brīvam ... no veselā saprāta.
To arī šeit vētraini apliecinām.
,,13 Bet neprātība ir muļķīga, trakulīga sieva, kas ārkārtīgi naska uz tērzēšanu un tomēr neko nezina.,,
(Sal.9:13)
S
Skolnieciņš 29.01.2023 12:33
Teologs Teodors: Elku godināšana ir patiesi lielisks veids, kā kļūt brīvam ... no veselā saprāta.<br /> To arī šeit vētraini apliecinām.<br /> ,,13 Bet neprātība ir muļķīga, trakulīga sieva, kas ārkārtīgi naska uz tērzēšanu un tomēr neko nezina.,,<br /> (Sal.9:13)
Es saku kā ir. Piemēram, pareizticīgo baznīcai pieder daudzi īresnami. Un pareizticīgo baznīca ir visīstākā FSB filiāle, tās garīzdzniekus ieceļ Maskavā. Vasarā pareizticīgo baznīcu it kā atdalīja no Maskavas, bet tās vecie darboņi amatus nezaudēja. Ukraina ir saskārusies ar pareizticīgo baznīcas izraisītajām problēmām. Vai Latvijai viņus vajag? Nezinu.
n
nu tik ir 29.01.2023 13:47
Teologs Teodors: Elku godināšana ir patiesi lielisks veids, kā kļūt brīvam ... no veselā saprāta.<br /> To arī šeit vētraini apliecinām.<br /> ,,13 Bet neprātība ir muļķīga, trakulīga sieva, kas ārkārtīgi naska uz tērzēšanu un tomēr neko nezina.,,<br /> (Sal.9:13)
Kristīgās konfesijas visas ir pilnas ar elkiem - pielūgšanas objektiem. Kas tad ir uzgleznotie it kā Dieva dēla ģīmji vai krucifiksi, kuriem tiek laizītas kāja. Baigais jau garīgums vai pat Dievišķā atklāsme. DDD
T
Teologs Teodors 29.01.2023 15:15
nu tik ir: Kristīgās konfesijas visas ir pilnas ar elkiem - pielūgšanas objektiem. Kas tad ir uzgleznotie it kā Dieva dēla ģīmji vai krucifiksi, kuriem tiek laizītas kāja. Baigais jau garīgums vai pat Dievišķā atklāsme. DDD
Nevienā kristīgā iestādījumā nekad neesmu redzējis nevienu pielūgsmes objektu, jo kristietībā tādi neeksistē. Kristieši nepielūdz nevienu objektu, kristieši apliecina savu ticību faktam, ka Jēzus Kristus ir miris viņu vietā. Arī Tavā vietā, ja kas.
Jā , dažādiem cilvēkiem ir dažādas tieksmes ne tikai ienest templī to, kas tur nav vajadzīgs (un daudz), bet pat iemanīties iznest no tempļa to, kas tur ir vajadzīgs.
Bet es runāju par kristiešiem.
Redzi atšķirību ... .
n
nu tik ir 29.01.2023 16:10
Teologs Teodors: Nevienā kristīgā iestādījumā nekad neesmu redzējis nevienu pielūgsmes objektu, jo kristietībā tādi neeksistē. Kristieši nepielūdz nevienu objektu, kristieši apliecina savu ticību faktam, ka Jēzus Kristus ir miris viņu vietā. Arī Tavā vietā, ja kas.<br /> Jā , dažādiem cilvēkiem ir dažādas tiek..
Rakstīju par to ko redzu un neko šķirot netaisos - kurš tur no jums ir ,,īstais,, un kurš ,,neīstais,, tas jūsu pašu ziņā. Cik esmu lasījis, tad dažādos laikos šī šķirošana ir bijusi aizraujoša un veikta ar patiesu mīlestības apliecinājumu Tam Kungam.
T
Teologs Teodors 29.01.2023 18:43
nu tik ir: Rakstīju par to ko redzu un neko šķirot netaisos - kurš tur no jums ir ,,īstais,, un kurš ,,neīstais,, tas jūsu pašu ziņā. Cik esmu lasījis, tad dažādos laikos šī šķirošana ir bijusi aizraujoša un veikta ar patiesu mīlestības apliecinājumu Tam Kungam.
Ja Tu patiešām ,,rakstīji ko redzi,, tas es īsti nesapratu par to ,,kāju laizīšanu,, . Man šķiet, ka tā var savākt visādas bīstamas slimības.
Bet , tas nav būtiskais. Būtiskais ir tas, ka dažādu mošķošnās faktu uzskaitījums Tevi neattaisnos Dieva tiesas priekšā. Tu varēsi uzskaitīt faktus par anomālijām baznīcā un apgalvot, ka tas Tevi atgrūda no baznīcas, bet Tev pa minūtēm uzrādīs tās reizes, kad Evaņģēlija vēsti tiki dzirdējis tomēr pareizi. Bet noraidīji.
Kamēr Tu PATS nelasi Dieva Vārdu (Bībeli), nekāda garīga attīstība Tevī nevar notikt.
Mans aicinājums - neapstājies! Neapstājies savā ērtajā pieturā, bet meklē. Tev ir dota apsolījums - ,,kas meklē, tas atrod!,,
PS. Bībeli ir jāsāk lasīt no ,,Jaunās Derības,, , tas ir būtiski. Vēlu veiksmi! Es aizlūgšu par Tevi.
Jā, un vēl ... ,,patiesu mīlestības apliecinājumu Tam Kungam,, ir spējis uzrādīt tikai viens cilvēks visas cilvēces vēsturē.
S
Skolnieciņš 29.01.2023 19:19
Teologs Teodors: Ja Tu patiešām ,,rakstīji ko redzi,, tas es īsti nesapratu par to ,,kāju laizīšanu,, . Man šķiet, ka tā var savākt visādas bīstamas slimības. <br /> Bet , tas nav būtiskais. Būtiskais ir tas, ka dažādu mošķošnās faktu uzskaitījums Tevi neattaisnos Dieva tiesas priekšā. Tu varēsi uzskaitīt fakt..
Teolog Teodor, kāpēc tu domā, ka senebreju mitologija ir patiesa? Teolog Teodor, kāpēc tu domā, ka ebreju monoteisms ir patiess? Reliģija nav ne zinātniski pierādama, ne zinātniski apstrīdama. Labi. Tev patīk pielūgt ebreju cilts Dievu Jahvi jeb Dievu Jehovu, kuru pielūdz visās ābramiskajās reliģijās. Bet kā tu zini, ka ebreju tauta nemelo? Esmu pietiekoši lasījis Bībeli, lai saprastu, ka kristiešu Dievs ir despots un tirāns. Tad kāpēc man pielūgt tik dranķīgu Dievu, ja ir vel citi Dievi un arī Dievietes? Piemēram, skandināvu mitoloģija un skandināvu politeisms. Piemēram, latviskā dievturība. Es cienu tavu izvēli. Bet ļauj cilvēkiem brīvi izvēlēties kam un kā ticēt! Sarunāts?
Svētīgi, Tavs Skolnieciņš
T
Teologs Teodors 29.01.2023 22:19
Skolnieciņš: Teolog Teodor, kāpēc tu domā, ka senebreju mitologija ir patiesa? Teolog Teodor, kāpēc tu domā, ka ebreju monoteisms ir patiess? Reliģija nav ne zinātniski pierādama, ne zinātniski apstrīdama. Labi. Tev patīk pielūgt ebreju cilts Dievu Jahvi jeb Dievu Jehovu, kuru pielūdz visās ābramiskajās reliģijā..
Skolnieciņ, es nedomāju, ES ZINU.
Tu izmisīgi meklē (un arī atrodi) Dieva noliegumu, arī Bībelē, kas ir dabiski cilvēkam pēc Ādama un Ievas izdarītās nepareizās izvēles. Man šis stāvoklis ir ļoti labi pazīstams.
Bet es esmu piedzīvojis, ka Jēzus atbild uz lūgšanām , jo stāv rakstīts - ,,satriektu sirdi Dievs neatraidīs,, .

Tev nav nekādas garīga notikuma pieredzes. Bet ,iztēlojies , ja Tu pieietu pie durvīm un teiktu - ,,Sezam, atveries!,, ... un durvis pašas no sevis atvērtos ... tad taču Tu nevarētu vairs noliegt, ka garīgā pasaule eksistē.
Un tad Tu teiktu nevis - ,,es ticu,, , bet Tu teiktu - ,, ES ZINU,, .

Nu, lūk, tā arī es ... ZINU.

Es lūdzu Dievu, lai Viņš arī Tev atver acis. Bet līdz tam - mēģini nepiesārņot publisko telpu ar saviem blēņu stāstiem... kāds var patiešām noticēt un viņa dvēsele var aiziet bojā... ko tad ?
S
Skolnieciņš 30.01.2023 08:31
Teologs Teodors: Skolnieciņ, es nedomāju, ES ZINU.<br /> Tu izmisīgi meklē (un arī atrodi) Dieva noliegumu, arī Bībelē, kas ir dabiski cilvēkam pēc Ādama un Ievas izdarītās nepareizās izvēles. Man šis stāvoklis ir ļoti labi pazīstams.<br /> Bet es esmu piedzīvojis, ka Jēzus atbild uz lūgšanām , jo stāv r..
Bet es neticu senebreju mitoloģijai un ebreju monoteismam! Pirmkārt, kristiešu Dievs gan Bībeles vecajā derība, gan Talmūdā un Torā ir visai ļauns, neželīgs un despotisks Dievs. Šis momentānās reaģēšanas Dievs pats uztaisa cilvēkiem problēmu un tad pats arī tās risana (paša veidotās problēmas), lai tēlotu gudro. Un risinājums ir bargs, asiņains un es teiktu ka aplams. Otrkāt, ebreju cilts Dievam Jahvem ir slimīga tieksme pašam personiski vai caur saviem eņģeļiem galināt cilvēkus. Un tie plūdi ir tikai viena epizode no tā, ko šis Dievs ir it kā veicis. Piemēram, nogalina cilvēku par sprunguļu lasīšanu svētdienā. Sadedzina savu priesteri dzīvu pārdabiskā veidā par nepareiza uguns pienešanu. Sīkums. Bet Jahvem/Jehovam jeb kristiešu Dievam savu sekotāju nav žēl. ...
S
Skolnieciņš 30.01.2023 08:37
Teologs Teodors: Skolnieciņ, es nedomāju, ES ZINU.<br /> Tu izmisīgi meklē (un arī atrodi) Dieva noliegumu, arī Bībelē, kas ir dabiski cilvēkam pēc Ādama un Ievas izdarītās nepareizās izvēles. Man šis stāvoklis ir ļoti labi pazīstams.<br /> Bet es esmu piedzīvojis, ka Jēzus atbild uz lūgšanām , jo stāv r..
Tālak vel Jahve/Jehova mīl cilvēkus pārvērst par sāls stabiem vai sadedzina dzīvus pārdabiskā veidā (pašaizdegšanās). Vel vecajā derībā viņš mudina ebrejiem slepkavot kaimiņu tautas, lai sludinātu savu vārdu. Un vel kristiešu Dievs saka, ka jaunavas no citām tautām ir jāatstāj dzīvas, bet visus pārējos var nogalināt. Tātad kristiešu Dievam izvarošana ar mērķi pārbaudīt nevainību šķiet normāli. Laikam kristiešu Dievs visus tos notikumus no debesīm vēroja ar baudu. Vel Ēģiptē viņš aicina ebrejus kaut mājlopus un kaut ko zīmēt ar asinīm uz durvīm, tā ir melnā maģija. Bet ebreji dara visu, lai ieriebtu eģiptiešiem.
S
Skolnieciņš 30.01.2023 08:43
Teologs Teodors: Skolnieciņ, es nedomāju, ES ZINU.<br /> Tu izmisīgi meklē (un arī atrodi) Dieva noliegumu, arī Bībelē, kas ir dabiski cilvēkam pēc Ādama un Ievas izdarītās nepareizās izvēles. Man šis stāvoklis ir ļoti labi pazīstams.<br /> Bet es esmu piedzīvojis, ka Jēzus atbild uz lūgšanām , jo stāv r..
Treškārt, kristieši veica krusta karus un inkvizīcijas prāvas, lai sludinātu kristiešu Dievu. Un kristieši ir vainojami islāma radīšanā. Jo islāms ir kristietības plaģiāts jeb kristietības atvasinājums, kas radās 600 gadus pēc kristietības. Un kristieši ar savām darbībām radīja trešo ābramisko reliģiju – islāmu –, kas ir tagad krietni totalitārāka, destruktīvāka par savām priekštecēm jūdaismu un kristietību. Nekas, kas celts uz asinīm, meliem, viltus un bailēm, nevar būt labs!!! Un kristietība ir celta iekarojumu un represiju ceļā. Tāpēc man kristietība nav vajadzīga. Man ir senie Dievi un senās Dievietes.
T
Teologs Teodors 30.01.2023 09:43
Skolnieciņš: Treškārt, kristieši veica krusta karus un inkvizīcijas prāvas, lai sludinātu kristiešu Dievu. Un kristieši ir vainojami islāma radīšanā. Jo islāms ir kristietības plaģiāts jeb kristietības atvasinājums, kas radās 600 gadus pēc kristietības. Un kristieši ar savām darbībām radīja trešo ābramisko reliģ..
Neviens kristietis nekad nav ,, veicis krusta karus,,. Es Tev to esmu gadiem ilgi stāstījis, bet Tu to neesi spējīgs vēl saprast.
Ja kādi ir karojuši , dekorēdamies ar krustiem, tam nav pilnīgi nekāda sakara ar kristietību.

Skolnieciņ, Tu esi īsts atradums teoloģijas studentiem. Tu koncentrētā formā Latvijas informatīvajā telpā agresīvi izverd tādu daudzumu maldu, ka pietiek daudzām disertācijām.
Jo citādi mēs varētu padomāt, ka 500 gadus vecās Mārtiņa Lutera un citu kristīgo teologu norādes uz Sātana darbību cilvēku prātos vairs nav spēkā. Bet te ir svaigs , viegli sasniedzams un saprotams piemērs.
Skolnieciņ, turpini dragāt!
Es Tevi esmu mēģinājis pamācīt un brīdināt.
Vairāk to nedarīšu.
S
Skabarga 28.01.2023 09:01
Egle traucē, līkie stabi traucē, astoņos, kad jau ir pietiekoši gaišs, ielu apgaismojums nav vajadzīgs. Tie visi ir dzīves sīkumi. Jāsaka ir paldies tiem večiem, kuri dienu , nakti nosargāja dambi riskējot ar savām dzīvībām! Pautus sutināt uz krāsns un visu kritizēt nav liela māksla.
A
Autobraucēja 28.01.2023 09:35
Astoņos nu galīgi nav gaišs. Cilvēki brauc uz darbu, īpaši lietainā dienā ir tumšs. Gājējus uz ceļa pamanīt gandrīz nav iespējams.
O
Observer 28.01.2023 10:31
Autobraucēja: Astoņos nu galīgi nav gaišs. Cilvēki brauc uz darbu, īpaši lietainā dienā ir tumšs. Gājējus uz ceļa pamanīt gandrīz nav iespējams.
Gājējus uz ceļa pamanīt Tev šeit nekad nebūs iespējams, jo kājām staigā tādi ļaudis, kuru attīstības līmenis neļauj saprast, ka jālieto atstarotāji.
Kaut kas mainīsies , kad šos tumsas rēgus apsitīs un viņu vietā nāks nākošā paaudze. Varbūt... .
A
Apgaismojums 28.01.2023 10:36
Autobraucēja: Astoņos nu galīgi nav gaišs. Cilvēki brauc uz darbu, īpaši lietainā dienā ir tumšs. Gājējus uz ceļa pamanīt gandrīz nav iespējams.
Automašīnu gaismām atspīdot uz slapjā asfalta, ielu apgaismojums nobāl, un redzēt gājējus arī var švaki. Grozies kā gribi. Neaizmirsti, jaunkundze arī,cik maksā elektrība.
P
Pareizaissecinājums 29.01.2023 18:47
Apgaismojums: Automašīnu gaismām atspīdot uz slapjā asfalta, ielu apgaismojums nobāl, un redzēt gājējus arī var švaki. Grozies kā gribi. Neaizmirsti, jaunkundze arī,cik maksā elektrība.
Gājējs tikai tad spēj saprast, kā adekvāti uzvesties uz ceļa tumšajā laikā, kad pats ir kļuvis par autobraucēju un vismaz vienu reizi izbaudījis pieredzi ar ,,melnajiem gājējiem,, un ,,tumši pelēkajiem velosipēdistiem,, .
N
Nav taisnīgi... 27.01.2023 21:03
Pats interesantākais paliek aiz kadra. Ko deputāti jautās tur, un ko atbildēs vadoņi, to mēs nekad neuzzināsim...
S
Skolnieciņš 28.01.2023 08:14
Vai tad deputāti drīkst darbā lieto Microsoft Teams? Es saprotu, ka ar studentiem tā dara, jo tagad ir krīze. Augstskolām nav naudas. Tad to var saprast. Bet... Deputātiem algu maksā. Kāpēc viņi saņem naudu par dirnēšanu mājās? Simtlatniekiem viss notika klātienē!
Ar cieņu, Skolnieciņš
S
Skolotājs 28.01.2023 08:53
Skolnieciņš: Vai tad deputāti drīkst darbā lieto Microsoft Teams? Es saprotu, ka ar studentiem tā dara, jo tagad ir krīze. Augstskolām nav naudas. Tad to var saprast. Bet... Deputātiem algu maksā. Kāpēc viņi saņem naudu par dirnēšanu mājās? Simtlatniekiem viss notika klātienē! <br /> Ar cieņu, Skolnieciņš
Degvielu viņiem pašvaldība arī lej par brīvu. Nez, kur nobraukā? Pa brūtēm?
S
Skolnieciņš 28.01.2023 09:14
Skolotājs: Degvielu viņiem pašvaldība arī lej par brīvu. Nez, kur nobraukā? Pa brūtēm?
Ir sabiedriskais transports. Man kā studentam tikai sabiedriskais transports ir pa kabatai. Un es nesūdzos. Lai lielie un varenie pierod pie mazo cilvēku problēmām!
O
Observer 27.01.2023 20:22
Ja politiķi jutīs , ka viņus vēro daudz potenciālo vēlētāju, ies vaļā centieni pievērst sev uzmanību.
Domājams, ka nopietnam darbam tas tikai traucēs.
S
Skolnieciņš 27.01.2023 20:38
Un policija viņu arī vēro... Policija...
N
Neķītrais masāžists 27.01.2023 18:48
Būs par ko paņirgt. :D
J
Jefiņš 27.01.2023 18:26
Kad domes sēde būs sagaidāma īpaši interesanta, tad skatīšos, visas jau nu ne.
A
Astro - > Distiham 27.01.2023 18:05
Distihs došoties uz sēdi,
Meklēt paslēpušos blēdi.

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->