Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 16.02.2023 18:08

Jēkabpils Agrobiznesa koledžas audzēkņu darbi aplūkojami izstādē 5

Jēkabpils Agrobiznesa koledžas audzēkņu darbi aplūkojami izstādē
Skatīt video

Krustpils kultūras centrā ir aplūkojama mākslas darbu izstāde, kurā apkopoti Jēkabpils Agrobiznesa koledžas dizaina jomas audzēkņu darbi. Šāda mēroga izstāde, kas ļauj izglītojamo darbus aplūkot plašākai sabiedrībai, tiek organizēta pirmo reizi.

“Mēs labprāt to gribētu ieviest kā tradīciju, mēs gribētu, ka katru gadu varētu uztaisīt tādu atskaites punktu – būtu gan kvalifikācijas darbi, gan skolas darbi,” stāsta koledžas dizaina pedagoģe Iveta Vucena. “Prieks, ka audzēkņi darbu dara ar prieku. Gaidām arī nākamajā gadā tikpat radošus un atraisītus audzēkņus kā katru gadu.”

Izstādē var apskatīt koledžas audzēkņu kvalifikācijas darbus, ko viņi veido pēdējā mācību gadā, kā arī darbus, ko veidojuši skolēni, kuriem vēl priekšā ilgāks mācību process. Darbi ir dažādi, jo koledžas multimediju dizaina programma ir ļoti plaša. Aplūkojami gan 3D modeļi, gan gleznas, fotogrāfijas, kā arī kompozīcijas darbi.

Vienu no darbiem veidojusi koledžas audzēkne Evita Robežniece: “Bija daudz dažādu uzdevumu, lielākoties saistīti ar rudens tēmu, tāpēc darbā ir gan ogas, gan sēnes. Man tas nebija sarežģīti, jo man patīk zīmēt. Tas man sagādāja lielu gandarījumu. Tas, ka mani darbi ir izlikti publiskai apskatei, ir diezgan šokējoši, jo man nelikās, ka tie būs šeit. Skolā tie bija izlikti izstādē, bet man nelikās, ka tie nonāks līdz šejienei.”

Savas prasmes un zināšanas koledžas audzēkņi varēja demonstrēt pasākumā, kura laikā viņiem bija jāvada radošā darbnīca Krustpils pamatskolas 8.klases skolēniem.

“Viņiem bija uzdevums apgulties uz zemes, apvilkt sevi, tad mēs viņiem devām līmlapiņas, lapas un marķierus, viņiem vajadzēja parādīt savu fantāziju, salīmēt līmlapiņas kā matus, salikt kreklus, svārkus... Interesantākais bija, ka mēs izgriezām galviņas ārā, viņi lika savas galvas iekšā, izveidojās foto rāmītis. Viņiem viss ļoti patika,” stāsta koledžas audzēkne Liāna Līce-Līcīte. “Es nenožēloju, ka es paliku Jēkabpilī un aizgāju uz multimediju dizaina specialitāti, jo visi priekšmeti ir ļoti interesanti. Mēs veidojam aplikācijas, zīmējam, veidojam reklāmas. Tas ir ļoti forši, ir radošums un sava fantāzija.”

Jēkabpils Agrobiznesa koledžas audzēkņu darbu izstādi ikviens interesents var aplūkot Krustpils kultūras centrā līdz 20.februārim.

Sandra Paegļkalne

z
zinātājs 17.02.2023 09:01
Nezinu, kā citi, bet es jūtos vīlies, jo cerēju, ka audzēkņu darbos redzēšu tēmas, kas konkrēti saistītas ar valsts agrāro politiku. Nē, nu citādi jau smuki, nav ko piebilst.
N
Neķītrais masāžists 16.02.2023 18:44
No tālienes jau cmuki izskatās. :D
J
Jefiņš 16.02.2023 19:07
Jā, īpaši tās kūciņas.
D
Distihs 16.02.2023 18:26
Koledžnieki katru nieku
Uztaisa ar lielu prieku.
A
Astro 16.02.2023 18:24
Visi darbi izstādē,
Koledžniekus uzlādē.

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->