Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 03.10.2022 16:26

Jēkabpils Agrobiznesa koledžā aizvada Pateicības dienu ģimenēm 3

Jēkabpils Agrobiznesa koledžā aizvada Pateicības dienu ģimenēm
Skatīt video

Jēkabpils Agrobiznesa koledžā aizritējusi Pateicības diena ģimenēm. Tās laikā tika teikts paldies labāko audzēkņu tuviniekiem, novērtējot viņu sniegtā atbalsta nozīmi jauniešu mācību sasniegumos. Iepriekš šāda pateicība tika izteikta, pasniedzot audzēkņiem Pateicības rakstus, kas veltīti arī ģimenei, bet šogad nolemts organizēt svinīgu pasākumu klātienē.

“Šajā gadā mēs nolēmām, ka varētu ieviest jaunu tradīciju – tā ir Pateicības diena ģimenēm,” stāsta Jēkabpils Agrobiznesa koledžas direktore Rita Pole. “Manuprāt, pateicības nekad nav par daudz. Tas, ka mēs kādreiz pasakām vienkārši paldies, ir vairāk vērts nekā materiāli taustāmas vērtības. Mūsu koledžā ģimenes novērtējums ir ārkārtīgi augsts, to mums ir atzinuši gan pedagogi, gan audzinātāji. Ja ģimene nāk pretī, paveikt var ļoti daudz.”

Pasākumā tika godinātas 15 koledžas labāko audzēkņu ģimenes. TOP 15 iekļuvuši jaunieši, kuri iepriekšējā mācību gadā uzrādījuši labākos mācību sasniegumus un pierādījuši sevi, piedaloties dažādās sabiedriskajās aktivitātēs. Jauniešus izvērtēja komisija, kas ņēma vērā kursu audzinātāju iesniegtos sarakstus. Audzēkņi atzīst, ka vecāku atbalsts ikdienā ir ļoti svarīgs.

“Mamma īstenībā man ļoti palīdz gan morāli, gan skolas lietās – mācīties,” stāsta koledžas audzēkne Annija. “Viņa, protams, tā nekad nedomā, uzskata, ka es pati visu esmu izdarījusi, bet viņa man ļoti palīdz.”

Annijas mamma Marita saka: “Jā, palīdzu morāli, pasakot – tu esi labākā, es tev ticu, tu izdarīsi!”

Jēkabpils Agrobiznesa koledžas audzēkne Rebeka stāsta: “Mamma dzīvo Rīgā, es dzīvoju Jēkabpilī, man ir daudz treniņu, daudz ārpusskolas darīšanu. Mēs ar mammu reti sazvanāmies, prieks, ka viņa šodien beidzot ieradusies skolā pie manis.”

Rebekas mamma Anita saka: “Es esmu ļoti lepna par savu meitu, par to, ko viņa spēj panākt, cik viņa ir uzņēmīga, cik apņēmīga un mērķtiecīga. Viņai ir ļoti augstas prasības pret sevi. Ja gadījumā kaut kas drusciņ ne tā, tad viņa ļoti pārdzīvo. Tad mamma ir morālais atbalsts, tiek zvanīts mammai, mierinu viņu.”

Rebeka stāsta, ka augstos panākumus viņai palīdz sasniegt vaļasprieks – sportošana: “Lai es kaut ko sasniegtu mācībās, man vajag papildus kaut ko darīt, man vajag sportu. Ja es gribu labi izpildīt darbu, man vajag motivāciju, un motivāciju man vienmēr dod sports. Es eju sporta skolā, man katru dienu ir treniņi. Tas ir ļoti forši.”

Anita piebilst: “Es apbrīnoju, ka viņa var brīvdienās celties, iet, skriet, vienalga, vai ārā līst vai snieg. Tas ir raksturs.”

Jēkabpils Agrobiznesa koledžā pauž cerību, ka izdosies saglabāt jauno tradīciju – ik gadu klātienes pasākumā godināt labāko audzēkņu ģimenes.

Sandra Paegļkalne

z
zinātājs 04.10.2022 13:28
Uzzināju kaut ko jaunu!
N
Neķītrais masāžists 03.10.2022 20:10
Šitais gan forši.
D
Distihs 03.10.2022 16:28
Labāko ģimenes godina,
Sevi koledža godina

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->