Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 30.12.2022 17:51

Jēkabpilieši atskatās uz aizvadīto gadu un cer, ka Jaunais būs labāks 41

Jēkabpilieši atskatās uz aizvadīto gadu un cer, ka Jaunais būs labāks
Skatīt video

Gadumija ir laiks, kad atskatīties uz aizvadīto gadu un plānot nākamo. 2022.gads aizvadīts, ar bažām vērojot situāciju Ukrainā un cenšoties palīdzēt Ukrainas iedzīvotājiem. Vienlaikus gads bijis sarežģīts un trauksmains arī vietējā mērogā – gan preču un pakalpojumu cenu kāpuma, gan kovida dēļ. Jēkabpils ielās sastaptajiem cilvēkiem vaicājām, kāds viņu dzīvē bijis šis gads un ar kādām sajūtām tiek gaidīts jaunais.

Jānis saka: “Galvenais, lai krievs dabūtu pa biksēm un beigtu karu! Pārējo mēs paši sakārtosim. Man šogad nekas īpašs nav noticis. Viss ir kārtībā.”

Olita saka: “Es Jauno gadu gaidu ar cerību, ka būs miers, ka cilvēki sapratīs, kas ir patiesās vērtības. Šis gads ir bijis ļoti dažāds – kā amerikāņu kalniņi – augšā un lejā.”

“Gads kā gads!” saka Irēna. “Darbiņš ir. Vajag, lai būtu darbs, citādi viss mierīgi. Iedzīvotājiem novēlu izturību, izturību un vēlreiz izturību! Mums šajā dzīvē vajag izturēt šo visu.”

“Man ir bijis diezgan labs gads, es nesūdzos,” saka Ilona. “Cerēsim uz to labāko, visiem novēlu, lai gads ir veiksmīgs, lai ir izturība un veselība!”

Aiga saka: “Būs jauns gads, jauni notikumi un piedzīvojumi. Galvenais, lai cilvēki neslimo, lai ir laime un daudz naudas!”

Aizejošais gads daudzās ģimenēs bijis īpašs, jo sagaidīts ģimenes pieaugums.

“Gads ir bijis veiksmīgs, visi veseli un sveiki, tas jau pats galvenais. Vairāk neko nevajag,” saka Margita. “Cerams, ka nākamais gads būs veiksmīgāks par šo, ar skatu uz nākotni. Galvenais, lai visi veseli! Pārējais viss atnāks.”

“Es Jauno gadu gaidu ar uztraucošām sajūtām, jo esmu gaidībās,” saka Estere. “Domāju, ka viss izdosies.”

Aptaujātie jēkabpilieši un pilsētas viesi uzsver, ka galvenais ir saglabāt optimismu un mērķtiecīgi strādāt, lai īstenotu savas ieceres, tad arī viss izdosies un Jaunais, 2023.gads, nesīs veiksmi un pozitīvus notikumus. Veselību, mīlestību un izturību Jaunajā gadā skatītājiem novēl arī Vidusdaugavas televīzijas kolektīvs.

O
Observer 06.01.2023 09:19
Ja kaut ko mācīsimies no iepriekšējā gada kļūdām, tad nākošais gads būs labāks, tas tiesa!
Kā jums šķiet?
j
johaidī 02.01.2023 12:21
Jēkabpilī vīrietis izjaucis Jaungada nakts pasākumu, uguns šova laikā pa darbiniekiem paredzētajām kāpnēm uzkāpjot uz skatuves un tur izvietoto ekrānu metot pret citu aparatūru.
t
tā bija 02.01.2023 12:31
specoperācija Jēkabpilī.
S
Skolnieciņš 02.01.2023 10:24
Lielāko daļu 20. gadsimta diktatūru radīja Maskavas Kremļa komunisti. Lai Dievi žēlīgi krieviem, jo uz katra krieva par senču grēkiem gūlstas dzimtas lāsts!!!
Ar NEcieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
T
Taleirāns 02.01.2023 12:38
Lielāko daļu boļševiku noziegumu paveica latviešu boļševiku līdzskrējēji, kas vadīja boļševiku specdienestus un ieņēma augstus partijas amatus.
Latviešu nacistiem, kuri visu laiku pārmet nacismu krieviem, ir ļoti neizdevīgi atcerēties pašu tautiešu darbus Ļeņina komunistu un Hitlera nacistu laikos.
t
tikai 02.01.2023 12:44
Taleirāns: Lielāko daļu boļševiku noziegumu paveica latviešu boļševiku līdzskrējēji, kas vadīja boļševiku specdienestus un ieņēma augstus partijas amatus.<br /> Latviešu nacistiem, kuri visu laiku pārmet nacismu krieviem, ir ļoti neizdevīgi atcerēties pašu tautiešu darbus Ļeņina komunistu un Hitlera naci..
Tie visi darboņas saņēma savus pelnītos sodus par padarīto Ježova un Jagodas laikā ar Staļina svētību, arī Arāja bandīti tika notiesāti, praktiski neviens neizspruka sveiks.
t
tikai 02.01.2023 12:46
Taleirāns: Lielāko daļu boļševiku noziegumu paveica latviešu boļševiku līdzskrējēji, kas vadīja boļševiku specdienestus un ieņēma augstus partijas amatus.<br /> Latviešu nacistiem, kuri visu laiku pārmet nacismu krieviem, ir ļoti neizdevīgi atcerēties pašu tautiešu darbus Ļeņina komunistu un Hitlera naci..
Tavs žultainais spļāviens latviešu tautas virzienā nav trāpījis mērķi.
T
Taleirāns 02.01.2023 15:15
tikai: Tavs žultainais spļāviens latviešu tautas virzienā nav trāpījis mērķi.
Patiesība vienmēr ir nepatīkama, jo cilvēkiem meli ir mīļāki .
n
nu,nu 02.01.2023 16:40
Taleirāns: Patiesība vienmēr ir nepatīkama, jo cilvēkiem meli ir mīļāki .
Ko Tu plosies, tas viss ir zināms ,nekas nav aizmirsts kaut pagājuši gandrīz simts gadi, vēsture neko neaizmirsts. Kur Tev problēma? Gribi lai par to raksta katru dienu? Patiesība nav nepatīkama, patiesība parasti ir bezkrāsaina.
T
Taleirāns 04.01.2023 11:43
nu,nu: Ko Tu plosies, tas viss ir zināms ,nekas nav aizmirsts kaut pagājuši gandrīz simts gadi, vēsture neko neaizmirsts. Kur Tev problēma? Gribi lai par to raksta katru dienu? Patiesība nav nepatīkama, patiesība parasti ir bezkrāsaina.
,,Nav aizmirsts,, ? Tu saki?
,,Patiesība bezkrāsaina,,? Patiešām?
Tad kāpēc katrai patiesībai cenšas piekarināt savas krāsas karodziņus?
n
nu, nu 05.01.2023 08:50
Taleirāns: ,,Nav aizmirsts,, ? Tu saki?<br /> ,,Patiesība bezkrāsaina,,? Patiešām?<br /> Tad kāpēc katrai patiesībai cenšas piekarināt savas krāsas karodziņus?
Problēma ir Tevi pašā. Acīmredzot kāds no Taviem rados tuvajiem senčiem ir piedalījies cilvēku slepkavošanā vienā vai otrā pusē. Tagad Tu izjūti tādu kā vainas un kauna apziņu par savu tuvo radu un šis nemiers Tev liek vēl un vēl to visu pārmalt, bet velti, tas Tev nedos gandarījumu. Samierinies ar to un centies ar godīgu darbu izpirkt savu senču noziegumus. Psihologs Tev to izskaidros labāk, aizej un parunājies. Veiksmīgu dienu. Bet karodziņus pie patiesības karināt nevajag un nedari to.
S
Skolnieciņš 02.01.2023 10:14
Paldies Dieviem, ka PSRS ir sabrucis. Taču PSRS (Padomju Krievijas) postošās sekas ir redzamas vel tagad.
PSRS sekas. Desmitiem miljoniem nobendētu cilvēku visā PSRS teritorijā. Pirmā daļa mira revolūcijas gados un sākotnējā Sarkanā terora laikā. Otrā daļa mira NKVD jeb ČEKAS darbinieku un iztapīgu kaimiņu dēļ. Šajos straplaikos un pēc tam cilvēki Padomju Krievijā un tās okupētajās teritorijās vienkārši pazuda.
Bez cieņas, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
V
Vēsturiskais 02.01.2023 15:22
Skolnieciņam var sanākt tāpat, kā sanāca PSRS poļitrukiem, kuri no visām tribīnēm taurēja, ka nacisti nošāvuši 25 miljonus žīdu, lai gan visā Eiropā viņu bija tikai astoņi miljoni. Bet nošauti tika apmēram 6 miljoni, kas, protams, ir seši miljoni par daudz.
Tāpēc, Skolnieciņ, uzmanīgi ar skaitļiem...!

PS. Bet vienu gan varu teikt, ka poļitruku runas klausoties sajūtas bija tādas pašas, kā dzirdot mūslaiku propagandistu satraukti aizsmakušo sēkšanu.
S
Skolnieciņš 02.01.2023 10:13
Krievijā ir modē nacistiski pilsētu nosaukumi: Engelsa (Engelss), Gebelsa (Gebelss). Krievi meklē nacismu Eiropā, bet krievi neredz nacismu sevī! Krievijas pilsētas ir kā nacistu koncentrācijas nometnes, tajās nav dzīves, tajās ir vien izdzīvošana un bailes par dzīvību.
Bez cieņas, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
T
Teologs Teodors 02.01.2023 09:54
Arī šajā gadā, tāpat kā iepriekšējos, cilvēkiem būs jāizlemj, vai klausīt Dieva , Jēzus Kristus Tēva aicinājumam atgriezties no grēkiem un iemantot dvēseles glābšanu Jēzus dēļ, vai arī klausīties pasaules troksnī un ietekmēties no elku pielūdzēju un Sātana kalpu drudžainās rosības un bļaustīšanās.
Izvēle ir jūsu rokās!
S
Skolnieciņš 02.01.2023 09:47
2022. gads eiropiešiem bija visai draņķīgs Krievijas izraisītā kara dēļ Ukrainā. Taču, par spīti visam, Krievija nepaliks nesodīta. Augstākie Spēki – Dievi un Dievietes – redz visu, kas notiek šajā pasaulē. No Augstāko Spēku redzes loka nevar izkļūt. Krieviju sagaida karmisks sods. Vai nu tā būs Hāga vai kaut kas briesmīgāks — tam vairs nebūs nozīmes.
Ar cieņu pret Ukrainu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
S
Skolnieciņš 02.01.2023 09:34
Lai Latvju Dievi svētī ukraiņu tautu un 2023. gadā pasargā Ukrainu no ļauna! failiem.lv/f/7qh6xqbxw [Latvju Dievu atbalsts Ukrainai].
Svētīgu Jauno gadu! Slava Ukrainai!
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P
Pareizaissecinājums 01.01.2023 16:04
Patiesi sliktus gadus mēs nemaz neesam piedzīvojuši. Ir bijuši grūti gadi, tas tiesa.
Sliktus gadus piedzīvoja tie, kas bija dzimuši pagājušā gadsimta sākumā.
d
domāt 01.01.2023 17:16
Nu nē, kovida laiki bija traki.
J
Jefiņš 31.12.2022 09:25
Nu tad visiem lustīgi sagaidīt un veiksmēs pavadīt visu Jauno gadu ! Prozīt.
P
Pareizaisjautājums 31.12.2022 00:12
Kāds pamats uzskatīt, ka šis gads ir bijis slikts, ja vajag vēl labāku gadu?
z
zinātājs 31.12.2022 09:11
Zinu dažus, kuri dažādu nepatīkamu apstākļu dēļ nevēlas mest skatienus atpakaļ aizejošajā gadā.
V
Vietējais 31.12.2022 14:35
Katram mums ir savs skatījums uz dažādām lietām. Pirmkārt slikti ir tas, ka Kariņš ar saviem čomiem atkal tika pie varas, kas pat teorētiski izslēdz valsts ekonomikas attīstību. Otrkārt Pīlēna brigāde dažās nedēļās pārmeta kažoku uz otru pusi, tas ir uzmeta savus vēlētājus, kļūdama par tādu pašu kā izbijušais Kaimiņa veidojums. Treškārt karš ar visām no tā izrietošā, nenormālā dzīves dārdzība, kurā tikai turpina savu ceļu, pat nedomā apstāties. Trakākais, ka neviens pat neko reāli nedara, lai visu šo postu apturētu, bet dod gāzi grīdā, iznīcinot tūkstošiem cilvēku, reāli sagraujot valstī. Varētu turpināt, bet ar šo pietiks
i
ieteikums 31.12.2022 15:32
Vietējais: Katram mums ir savs skatījums uz dažādām lietām. Pirmkārt slikti ir tas, ka Kariņš ar saviem čomiem atkal tika pie varas, kas pat teorētiski izslēdz valsts ekonomikas attīstību. Otrkārt Pīlēna brigāde dažās nedēļās pārmeta kažoku uz otru pusi, tas ir uzmeta savus vēlētājus, kļūdama par tādu pašu kā ..
Šodien NRA.LV ir interesants raksts A.Kluinis Ukraiņu asinīs mazgā baņķieru grēkus, var tam piekrist, var nepiekrist, bet padomāt liek.
n
nu,nu 02.01.2023 16:42
ieteikums: Šodien NRA.LV ir interesants raksts A.Kluinis Ukraiņu asinīs mazgā baņķieru grēkus, var tam piekrist, var nepiekrist, bet padomāt liek.
Tavā kluininājumā nekas jauns nav pateikts, kārtējā sazvērestības teorijas versija. Ja gribi, tad tici, kas man.
V
Vietējais 30.12.2022 22:51
Grūti pateikt kurš ir laimīgāks,bomzis,kurš ticis pie desu kg un polša,vai miljonārs pie kārtējā miljona... .Mēs esam ļoti dažādi.Es novēlētu visiem izprast patiesos nelaimju cēloņus,kas mūs visus un katru atsevišķi ir skāruši , neskaust veiksmīgos,bet no viņiem mācīties,nenolaist rokas,nepadoties apātijai grūtību priekšā un protams visiem labu veselību.Laimīgu Jauno gadu !
O
Observer 31.12.2022 08:44
Laimīgāks ir bomzis, jo viņš neko negrib savā dzīvē mainīt. Sociālie darbinieki var ap viņu lēkāt, kā melnie zaķi, bet uz pansionātu to var aizdabūt tikai tad, kad viņš vairs nespēj paiet un aizbēgt.
Miljonārs, turpretim, no vēl viena miljona neatteiksies nekad, tas ir neiespējami.
Secinājumus izdari pats.
b
bomzis 31.12.2022 15:18
Observer: Laimīgāks ir bomzis, jo viņš neko negrib savā dzīvē mainīt. Sociālie darbinieki var ap viņu lēkāt, kā melnie zaķi, bet uz pansionātu to var aizdabūt tikai tad, kad viņš vairs nespēj paiet un aizbēgt.<br /> Miljonārs, turpretim, no vēl viena miljona neatteiksies nekad, tas ir neiespējami.<br..
Es Tev tā iemainīšu, ka Tu mainīsies katru dienu !!!! Pats ej uz nabagmāju dzīvot !!!
K
Kā tad! 02.01.2023 09:26
Laime nav mērāma naudas vienībās! Tās ir cilvēciskās sajūtas neatkarīgi no naudas maka biezuma, desas luņķa vai butelkas.

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->