Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 30.01.2023 14:11

Jēkabpilī godināti aizvadītā gada Sporta laureāti 16

Jēkabpilī godināti aizvadītā gada Sporta laureāti
Skatīt video

Krustpils kultūras centrā aizvadīts 2022.gada labāko Jēkabpils novada sportistu godināšanas pasākums. Par izcīnītām godalgotām vietām Latvijas, Baltijas, Eiropas un pasaules čempionātos, kā arī Latvijas Kausa kopvērtējumos Pateicības rakstu un naudas balvu saņēma 99 Jēkabpils novada sportisti. Tāpat ar Atzinības rakstiem un naudas balvām tika suminātas vairākas Jēkabpils novada komandas, kas pērn ieguva medaļas Latvijas komandu čempionātos.

Īpaši tituli tika piešķirti sportistiem, kuri ar savu darbu devuši ievērojamu ieguldījumu sportā, piemēram, par Gada vecmeistaru komandu sportā atzīta hokeja komanda “Jēkabpils”, savukārt titulu “Dzelzs raksturs sportā” saņēma Aivars Bondars, kurš pieveica vienu no grūtākajiem maratoniem pasaulē – 245 kilometru distanci no Atēnām līdz Spartai.

Vieglatlēte Dagmāra Midzene ieguvusi gan titulu “Paraugs sportā”, gan titulu “Populārākais sportists sabiedrības acīs”. Iedzīvotāju balsojumā viņa ieguvusi visvairāk balsu.

“Bija ļoti sīva cīņa balsošanā, kas noritēja astoņas stundas, bet esmu ļoti laimīga,” stāsta Dagmāra Midzene. “Man aizvadītais gads sportā bija ļoti bagāts, foršs, atmiņām pilns. Tas man paliks atmiņā uz mūžu.”

Tikai daži sportisti saņēma gada nozīmīgākos sporta titulus. Gada sportiskākās ģimenes ir Fiļovu ģimene un Nenišķu ģimene. Gada sporta komanda ir “Jēkabpils lūši”, kas jau četrus gadus pēc kārtas spēj saglabāt čempionvienības statusu, bet par Gada sporta skolotāju atzīta Jēkabpils Valsts ģimnāzijas skolotāja Dagnija Vībāne, kura spēj aizraut skolēnus, izdomājot interesantus uzdevumus.

“Es pati mīlu sportu, un tad, ja tev pašam patīk tas, ko tu dari, tu noteikti spēj motivēt arī bērnus,” stāsta Dagnija Vībāne. “Man patīk darboties kopā ar bērniem, mēģinu iet līdzi laikam, domājot jaunas inovācijas. Kopā izdodas. Par balvu man ir gandarījums. Paldies kolēģiem, paldies visiem, kas novērtēja. Tā ir iedvesma turpmāk darboties un censties visu izdarīt pēc labākās sirdsapziņas.”

Par Gada treneri kļuvis Vladislavs Voitehovičs, kurš trenē “Jāņa Āboliņa sporta kluba” spēkavīrus, Gada sportiste, kura gan nebija klāt pasākumā, ir vieglatlēte Lāsma Zemīte, savukārt par Gada sportistu atzīts basketbolists Edijs Stiebriņš, kurš Latvijas Reģionālajā basketbola čempionātā divas reizes ieguvis mēneša labākā spēlētāja balvu un palīdzējis komandai izcīnīt bronzas godalgu. NATO valstu bruņoto spēku Latvijas izlases sastāvā izcīnījis bronzu Eiropas “SHAPE 2022” basketbola turnīrā un ieguvis vēl citas godalgas.

“Viss sākas no mazotnes, no audzināšanas,” stāsta Edijs Stiebriņš. “Svarīgi ieaudzināt raksturu un gribasspēku. Ja tu neesi talantīgākais, tu vari visu sasniegt ar smagu darbu, tāpēc galvenais ir raksturs un ticība sev.”

Gada sporta titulu saņēmēji tika izvirzīti, ņemot vērā Jēkabpils gada sporta aptaujas rezultātus, Jēkabpils novada pašvaldības vadības viedokli, kā arī Sporta centra un Sporta skolas treneru un darbinieku komisijas vērtējumu.

Informācija par visiem apbalvojumu ieguvējiem pieejama šeit.

Sandra Paegļkalne

K
Kapitans Zāgners 31.01.2023 20:52
īštus sportistus aizvada ar spērienu pa pakaļu, ...tas ieekonomē samaksu par pēdējo sezonu, ...patiesi tev saku, ņem savu pūsli un staigā !
z
zinātājs 31.01.2023 11:12
Ne tikai es, bet gandrīz visi jēkabpilieši un arī novada iedzīvotāji daudz laba un interesanta dzirdējuši par sportisko Fiļovu ģimeni un tās sportisko izaugsmi, bet neko tuvāk par viņiem nezinu. JL Sandras izskatā varētu nepaslinkot un videokameras redzeslokā parunāt ar šo kustīgo ģimeni.
S
Skolnieciņš 30.01.2023 19:54
Vai izdzīvošana skaitās sports?
A
Astro 30.01.2023 18:24
Jociņš smaidam!

-Burkānu vai dzīvību ?-auroja zaķis,draudot sniegavīram ar fēnu.
N
Neķītrais masāžists 30.01.2023 18:18
Vot, es nesaprotu, par ko viņi būtu vēl jāapbalvo? Man, piemēram, pokuj, kur un kā viņi skrien, lec vai citādi mokās, jo man un citiem arī no šiem nekāda labuma. Tad jau drīzāk JL dzejnieki jāslavē, kas visiem kaut kādu nebūt baudu sagādā, :D
J
Jefiņš 30.01.2023 17:58
Lai turpina sportot un nest Pasaulē Jēkabpils vārdu.
D
Distihs 30.01.2023 17:07
Dagmārai visvairāk balsis,
Jādejo ar Raivi valsis.
v
volejbols 30.01.2023 15:04
Sestdien Lūšu volejbola spēlē, mūsu Gada sportists Stiebriņš rādīja priekšzīmi jaunajiem sportistiem. Kā pamatīgi publiski piedzerties, lietot alkoholu sporta namā. Paraugs mūsu jaunatnei. Lepojamies.
D
Distihs 30.01.2023 17:15
Priecīgs šodien Edijs Stiebriņš,
Draugs ir viņam Andris Briediņš.
H
Heiteris 30.01.2023 21:54
pierādîjumus studijā . Cik zinu Stiebriņš tajā dienā Aizkrauklē čempi nocēla.
B
Basketbols 31.01.2023 08:31
Ja bija tā kā tu raksti, tad jau viņš iet sava priekšnieka JāņaK pēdās. Tas savulaik arī uz LBL basi gāja pilnā. Tagad redz, halles boss :)
A
Astro 30.01.2023 14:34
Ripu dzenā vecmeistari,
Ledu glauda saules stari.
S
Skolnieciņš 30.01.2023 14:30
Sports ir laba lieta, vienīgi tā ir dārga. Priekš studentiem sports ir dārga izprieca. Kam ir naudiņa, tas arī dzīvo veselīgi. Tā ir dzīve. Lūgsim Dievus, lai Dievi ir ar mums! Lai miers un labklājība ir mūsu mājās!
Ar cieņu, Skolnieciņš
D
Distihs 30.01.2023 17:09
Ar sportistiem ir visi dievi,
Daži resni, citi tievi.
A
Astro 30.01.2023 14:29
Sekojām mēs maratona gaitai,
No Atēnām līdz pašai Spartai.
A
Astro 30.01.2023 14:22
Mūsējie ir veikli,stipri,
Sportā mērķtiecīgi ņipri.

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->