Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 17.03.2023 16:41

Jēkabpili apmeklē izglītības un zinātnes ministre 13

Jēkabpili apmeklē izglītības un zinātnes ministre

17.martā Jēkabpili apmeklēja izglītības un zinātnes ministre Anda Čakša. Vizītes laikā viņa tikās ar Jēkabpils novada domes priekšsēdētāju Raivi Ragaini, vietniekiem – Alfonu Žuku un Kārli Staru, kā arī ar medijiem, lai pārrunātu aktuālos jautājumus izglītības jomā. Vizītes laikā Anda Čakša arī dibināja partijas “Vienotība” reģionālo nodaļu Jēkabpilī.

“VIENOTĪBA” valdes locekle, izglītības un zinātnes ministre Anda Čakša saka: “Jaunu nodaļu dibināšana ir būtiska partijas ilgtspējīgai attīstībai, tāpēc esmu ļoti priecīga par biedru izrādīto iniciatīvu dibināt nodaļu Jēkabpilī. Šim novadam ir liels potenciāls, un īpašu uzmanību ir pelnījuši izglītības, uzņēmējdarbības vides attīstības un sociālie jautājumi. Esmu pārliecināta, ka mūsu jaunā nodaļa pulcēs tālredzīgus savas jomas profesionāļus, kuri palīdzēs realizēt daudzas nozīmīgas idejas turpmākai Jēkabpils novada attīstībai.”

Par "Vienotība" reģionālās nodaļas vadītāju Jēkabpilī ievēlēts jēkabpilietis un Saeimas deputāts Mārtiņš Felss (JV). Felss norāda, ka reģionālā nodaļa dibināta ar mērķi pulcēt biedrus, kuri veidos stipru komandu un būs gatavi iestāties par savas pilsētas, novada un valsts attīstību. Viņš uzsver, ka sociāli aktīvu iedzīvotāju un savas jomas profesionāļu iesaiste reģionālās un valsts politikas veidošanā nodrošina ilgtspējīgu un līdzsvarotu valsts attīstību, tāpēc aicina ikvienu līdzīgi domājošu jēkabpilieti pievienoties, lai var kopīgi strādāt pie Jēkabpils novada izaugsmes un konkurētspējas.

Nodaļas dibināšanā piedalījās arī Saeimas deputāts Mārtiņš Daģis (JV).

Plašāk par vizītes laikā pārrunātajiem izglītības jautājumiem informēsim tuvākajā laikā.

T
Teologs Teodors 19.03.2023 10:12
,,Aktuālākais izglītības jomā,, ir tas, ka skolās , kurās neielaiž Dieva Vārdu, drīz vien nākas ielaist policistus ar narkotiku meklēšanas suņiem.
J
Juzis 19.03.2023 08:54
Darba laikā Čakša bīda savas partijas lietas . Kā to saprast?
V
Vietējais 19.03.2023 10:15
Ļoti vienkārši Politikā jau neiet,lai no rīta līdz vakaram un no vakara līdz rītam domātu un sevi ziedotu valsts ,tautas labklājības celšanai.Politikā pirmkārt iet savas,sava grupējuma labklājības vairošanai.Pie varas tikušos tagad interesē divas lietas,pie varas noturēties visu sasaukuma laiku,gūt maksimālu materiālo labumu un jau tagad gatavoties,darboties,lai nākošajās vēlēšanās atkal paliktu pie šprices.Jau tagad izskan,ka AS ir bijis veikls vienotības un viņu saimnieku polittehnologu projekts,lai valstī nekas nemainītos,lai viss ietu kā gājis.Pierādījums tam,AS vairs neredz un nedzird,Pīlēns arī pazudis no skatuves,tā kā...
O
Observer 18.03.2023 21:59
Nav saprotams, kā novada attīstību var veicināt fakts, ka visi aktīvākie ļaudis ir sadalījušies pa partijām un karo viens pret otru.
R
Rrrrrr 18.03.2023 16:08
Izglītība Latvijā ir sačakarēta ar Skola2030 un neadekvāto atalgojumu skolotājiem. Vairāk nekā nav ko piebilst.
F
Ferdinands 18.03.2023 14:26
Čakša sačakarēja veselības nozari, tagad pieliek punktu izglītībai.
v
viedoklis 18.03.2023 10:30
Galvenais nodibināt Vienotības nodaļu. Nu un tā, starp citu drusku paskatīties, kā te Jēkabpilī ar izglītību. Ne jau problēmas, bet tur,kur viss kārtībā-inovācijas, atjaunotas telpas...
V
Vietējais 18.03.2023 08:58
Varēja jau kāds no vietvalžiem uzdot kādu neērtu jautājumu.Kāpēc par jaunu ministrijas izveidi vienotība nebilda ne viena vārda pirms vēlēšanām ?.Kāpēc vienotība savā atbildībā neņēma veselības nozari,kur Čakšai jau bija iepriekšēja pieredze ? Kāpēc vienotība atjauno amatā VIDa vadītāju,kuras vadībā,iespējams jau agrāk,VIDs darbojas kā reāli mafizioza struktūra? Es par ,,jumta,,pakalpojumiem,par izrēķināšanās pasūtījumiem u.c. Kā teica Valainis no ZZS,tie ir tikai publiski zināmie gadījumi... .Atbilde šeit laikam ir viena.Sākot no populārā,neaizskaramā Vašķeviča laikiem,daudzi vecie politikas vēži paši ir piedalījušies lielajās šmucēs un tagad baidās kaut ko darīt.Kā saka kriminālajā pasaulē,paši var aiziet paravozam,ja aiztiks šos mafiozos darbiniekus.
A
Astro 18.03.2023 08:33
Runājot ar Kārli Staru,
Saredzēja saules staru,
Kopā būdama ar Žuku,
Dabūja no viņa druku.
z
zinātājs 18.03.2023 08:21
Nezinu, vai ministrei šīs novada pedagogiem svarīgās vizītes laikā vajadzēja nodarboties ar jaunu politiskās partijas Vienotību atbalsta vai fanu grupas dibināšanu. Pēc vispār pieņemtā uzstādījuma tādas lietas kārto atbrīvotais partijas ģenerālsekretārs un viņa vietnieki. Ministram jānodarbojas pilnīgi un tikai ar profesionālām lietām. Šajā gadījumā Čakšas kundzei kopā ar novada izglītības Žuku bija jāapmeklē vismaz tuvākās skolas un citas izglītības iestādes, jāuzklausa pedagogu, skolotāju rūpe, sāpe un jāieraksta savā piezīmju blociņā izglītības darbinieku ieteikumi, kā uzlabot izglītības iegūšanas kvalitāti un spektru. Tā vietā runājās ar izpilddirektoru Staru, kam, cik man zināms, vispār no izglītības sniegšanas, salīdzinot ar pieredzes rūdīto profesionāli Žuku, nav nekādas saprašanas.
D
Distihs 17.03.2023 18:13
Mēslus izārdot ar dakšu,
Ieraudzīju Andu Dakšu.
J
Jefiņš 17.03.2023 17:57
Tad tik lai Žuks ķeras pie darba.
A
Astro 17.03.2023 16:58
Taksis stāvēja pie pakša,
Domē viesos Anda Čakša,
,,Vienotību,, dibināja,
Kandidātus slavināja.

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->