Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 16.12.2022 18:30

Janvārī paredzēts sākt mācības Jēkabpils Valsts ģimnāzijas jaunajā korpusā 8

Janvārī paredzēts sākt mācības Jēkabpils Valsts ģimnāzijas jaunajā korpusā
Skatīt video

Šā gada septembra beigās Jēkabpils Valsts ģimnāzijā tika atsākti būvdarbi – tos pārņēma SIA “Jēkabpils PMK”. Uzņēmumā toreiz solīja līdz gada beigām pabeigt būvdarbus skolas jaunajā korpusā. Jēkabpils novada pašvaldībā skaidro, ka solījums tiekot turēts un skolas kolektīvs jau drīzumā varēšot atgriezties savās, izremontētajās telpās.

Jēkabpils novada domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis informē: “SIA “Jēkabpils PMK” savu darbu ir izpildījis saistībā ar jaunā korpusa būvniecības procesu. Ir saņemti visi atzinumi. Decembra pēdējā nedēļā uzņēmējs mums nodos ēku, lai skolotāji var iet iekšā un iekārtoties, lai 9.janvārī varētu pieņemt skolēnus.”

Vietvarā skaidro, ka 9.janvārī mācības ģimnāzijas jaunajā korpusā varēšot atsākt pilnīgi visas klases – vietas būšot pietiekami. Ēdināšanas kārtība gan paliks tāda pati, kāda tā ir tagad pagaidu telpās, jo ģimnāzijas ēdnīcas būvdarbi vēl nebūs pabeigti. Tāpat skolas ēkā vēl nebūs izbūvētas laboratorijas, tāpēc tiks meklēts risinājums, kā nodrošināt to mācību procesu, kurā nepieciešamas laboratorijas iekārtas. Visticamāk, tās mācību stundas norisināsies skolas ēkā Rīgas ielā.

Atgādinām, ka Jēkabpils Valsts ģimnāzijas būvdarbi ilgst jau vairākus gadus, turklāt uz aptuveni pusgadu tie vispār bija pārtraukti. Iepriekšējais būvnieks kavēja darbu izpildi, tad pilnībā pārtrauca strādāt, un pagāja pusgads, kamēr pašvaldība atrada citu būvnieku. Tagad darbi jaunajā korpusā pabeigti, un vēl nepieciešams sagaidīt Būvniecības valsts kontroles biroja lēmumu par korpusa pieņemšanu ekspluatācijā.

Sandra Paegļkalne

A
Astro 18.12.2022 15:42
Svešiem vienmēr slikti sanāk,
Savējie veic darbus labāk.
Z
Zolitūdes sindroms 17.12.2022 11:18
Par cik ir redzams, ka ģimnāzijas ēka joprojām nav sagāzusies ... vecās remonta darbu pārtraukšanai nebija nopietna iemesla.
Bet bailes visiem vēl joprojām ir tik lielas, ka centieni izšķīdināt atbildību starp neskaitāmām komisijām nebeidzas.
z
zinātājs 17.12.2022 10:03
Zināms, ka bērni ar priecīgu satraukumu gaida klusos Ziemassvētkus, jautro Jaungadu un 9.janvāri, bet pusdienu maizes var ēst arī klasēs, gaiteņos un garderobē. Nezinu, vai pārtikas uzņemšanas vieta kā ietekmē zināšanu procesu.
S
Skolotāja 16.12.2022 21:37
Nesapratu- ko nozīmē pieņemt skolēnus?
N
Neķītrais masāžists 16.12.2022 20:39
Kā būs, tā būs. Labi, ka vispār ko darīja.
A
Astro 16.12.2022 20:07
Pēc remonta to labi mana,
Klasēm vietas būšot gana.
J
Jefiņš 16.12.2022 18:34
Re, savējie pārņēma būvdarbus un problēma pazuda kā nebijusi.
D
Distihs 16.12.2022 18:33
Korpusu pie darba liks,
Zināšanas visiem tiks.

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->