Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 17.05.2023 18:41

Izsludināts konkurss uz Viesītes vidusskolas direktora amatu 8

Izsludināts konkurss uz Viesītes vidusskolas direktora amatu
Foto: Viesītes vidusskola

Jēkabpils novada pašvaldība izsludinājusi konkursu uz Viesītes vidusskolas direktora amatu. Pretendentiem jābūt vismaz triju gadu pedagoģiskā darba pieredzei izglītības jomā vai izglītības vadības darbā, valsts valodas zināšanām augstākajā līmenī un jāatbilst normatīvajos aktos paredzētajām prasībām. Tāpat amata pretendentiem jāprot plānot un organizēt, jāspēj pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību, vadīt komandu, motivēt darbiniekus, tāpat jāpiemīt citām prasmēm. Tiek piedāvāta mēnešalga 1752 eiro. Pieteikumi jāiesniedz līdz 4.jūnijam. Pašreizējais Viesītes vidusskolas direktors Andris Baldunčiks amatu esot atstājis pēc paša vēlēšanās, jo esot pensijā.

S
Skats no malas 24.05.2023 20:04
Visu CIEŅU Viesītes vidusskolas direktoram Andrim Baldunčikam par veiksmīgi nostrādātajiem 35 darba gadiem direktora amatā un iemantoto cieņu skolā un Viesītes pilsētas sabiedrībā. Lai tagad esot pensijā, netiktu aizmirsta sava skola... Vienmēr būsi gaidīts!
P
Putins 24.05.2023 15:57
Tikai lūdzu ne deju grīdas kaprāli, Kivlenieku :) Viens Kivlenieks jau bija. Tur vispirms pie psihiatra un visām citām izmeklēšanām.
R
RSHA 4.nodaļa 18.05.2023 13:42
Viesitē vajag applaudismengas dipitaru...direktoru tur tāpat pietiek, visu mastu, un Krustpils Akadēmija pie visiem 5 galdiem sēdējušu...
K
Keda -> Masāžistam 17.05.2023 23:43
Nevienā darba sludinājumā nekad neraksta algu “uz rokas”,tā kā, trešdaļu vari atvilkt :)
V
Vietējais 17.05.2023 20:36
Ļoti piemērota vieta bijušajam Viesītes priekšniekam Žukam.Visi saprot ka viņam un Vanagam radītie amati tika radīti radīšanas pēc.Zasā arī bija kaut kāda kustība ar skolas direktoru.Abi vietnieki varētu likt lietā savas vadītāju prasmes un dzimtās skolas celt vajadzīgā līmenī .
z
zinātājs 18.05.2023 10:28
Par Vanaga kunga piemērotību vidusskolas direktora amatam nezinu teikt, bet Žuka kungs būs cilvēks īstajā vietā, jo gandrīz vesela gada laikā, vadot novada Izglītības komisiju, viņš šo darbu un tā ķiņķenus ir apguvis no A līdz Z, vienu vārdu sakot - kā teļš pienu iezīdis un Viesītē, kur pats personīgi visus vecākus un bērnus pazīst, problēmu izglītībā nevarētu būt. Ja nesāks dzert.
s
skorpions 23.05.2023 13:56
zinātājs: Par Vanaga kunga piemērotību vidusskolas direktora amatam nezinu teikt, bet Žuka kungs būs cilvēks īstajā vietā, jo gandrīz vesela gada laikā, vadot novada Izglītības komisiju, viņš šo darbu un tā ķiņķenus ir apguvis no A līdz Z, vienu vārdu sakot - kā teļš pienu iezīdis un Viesītē, kur pats personī..
zinātājs - Jūs nopietni ??!! Ko ta Žuka kgs ir apguvis no A līdz Z ??
N
Neķītrais masāžists 17.05.2023 20:30
Ja 1752 eiro uz rokas, tad es ar mieru. Tikai, bļē, sūdīgi, ka katru dienu jābraukā uz turieni un atpakaļ uz Jēkabpili.
J
Jefiņš 17.05.2023 18:58
Nepierunās mani neviens, es nepieteikšos.
D
Distihs 17.05.2023 18:56
Kā rāda domes monitors,
Viesītē nav direktors.

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->