Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 20.02.2023 20:47

Izdota Jēkabpils novada tūrisma karte 8

Izdota Jēkabpils novada tūrisma karte

Jēkabpils novada Tūrisma informācijas centrs izdevis tūrisma karti, kurā apkopota informācija par Jēkabpils pilsētas un novada tūrisma piedāvājumu – apskates vietām, dabas objektiem, aktīvās atpūtas iespējām, degustācijām, amatniekiem, ēdināšanas un naktsmītņu piedāvājumu.

Bukleta vizuālajā noformējumā ietverti Jēkabpils novadu raksturojošie objekti – Daugava, Krustpils un Gārsenes pilis, Marinzejas muiža, Raiņa muzejs “Tadenava”, Viesītes bānītis, dabas vērtības, kā arī simboliska atsauce uz Sēlijas kultūrvēsturisko mantojumu – karoga un tautastērpa elementi. Tūrisma kartes ilustrāciju autore ir Solvita Kukle – Litavniece.

Kartes ir pieejamas četrās valodās – latviešu, angļu, lietuviešu un krievu. Tās var dabūt Jēkabpils novada Tūrisma informācijas centrā – Jēkabpilī, Rīgas ielā 150.

Tūrisma centrā drukātā veidā pieejami arī vairāki jauni velomaršruti – Atašienes, Sēlpils, Laukezera dabas parka un Saukas ezera apkārtnes iepazīšanai. Kartēs ceļotājam ērtā veidā pieejama informācija par konkrētā apvidus velomaršrutu, apskates objektiem, kā arī viesmīlības pakalpojumiem.

z
zinātājs 22.02.2023 11:43
Nezinu, cik tas būtu efektīgi, bet domāju, ka būs un tāpēc iesaku Tūrisma centram veikt pārrunas ar JAP un pasažieru pārvadātāju Tukuma auto, kā arī ar Vidusdaugavas TV par trīspusēji izdevīga līguma noslēgšanu. Proti, nepieciešams veikt audio un video ierakstu par Jēkabpils novada tūristu apmeklētākajām vietām, ko reisu laikā pārraidītu autobusos. Brauciens noritētu raitāk, jo pasažieriem būtu interesanti un pamācoši uzzināt ko jaunu par Jēkabpils novadu. Video, protams, jābūt krāsainam ar psiholoģiski nomierinošu mūziku, kas ik pa laikam mītos ar maigo Andas Svarānes balsi, kas komentētu video redzamās ainas. Tā kā autobusu maršruti ir gari un dažādi, tad informācija par mūsu novadu gan tieši, gan netieši nonāktu plašā sabiedrības lokā arī citos mūsu valsts novados un radītu ziņkārīgu interesi. Papildus vēsturei, arheoloģijai, Sēlijas kopienām, dabas skatiem, makšķerēšanai, sportam un arhitektūrai audio, un video ieraksti varētu pasažierus informēt arī par nakšņošanas, maltītes ietu...
z
zinātājs 22.02.2023 11:44
rēšanas un iepirkšanās iespējām, kas savukārt piesaistītu cilvēkus, kam dzīves stilā lielu lomu spēlē šopings. Ja kāds nezina, ko tas nozīmē, tad varu paskaidrot, ka tas nozīmē maniakālu iepirkšanās tendenci un pastaigas pa lielveikaliem. Ka manas idejas realizācijai būs pozitīvs rezultāts, nav jāšaubās, un turpinājums būtu pārrunas ar Latvijas dzelzceļa pasažieru pārvadātāju.
N
Neķītrais masāžists 21.02.2023 19:34
Tā Jēkabpils novada tūrisma popularizēšana jau izklausās pēc bezkaunīgas uzbāšanās. Ja uz vispārējā fona visu par Jēkabpils novadu turētu slepenībā, tūristu un interesantu uzreiz būtu 3x vairāk. :D
D
Distihs 21.02.2023 18:59
Ja ar riteni braukt mīli,
Apskatīt var Saukā pīli.
A
Astro 21.02.2023 17:47
Jekabpilsskij kraj,
Dļa vseh on raj.
J
Jefiņš 21.02.2023 15:20
Tad pēc bukleta ir uz Krustpili jāvelkas. Lai reizi nedēļā tirgo arī šajā pusē bibliotēkā.
A
Astro 21.02.2023 14:12
Kartes pieejamas krieviem,
Kāpēc to nav ukraiņiem?
A
Astro 21.02.2023 14:07
Brauks pa sliedēm bānītis,
Ar karti rokās Jānītis.

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->