Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 28.06.2024 14:33

Iedzīvotājiem pieejams atbalsts īpašuma pieslēgšanai centralizētajai kanalizācijas un ūdensapgādes sistēmai 0

Iedzīvotājiem pieejams atbalsts īpašuma pieslēgšanai centralizētajai kanalizācijas un ūdensapgādes sistēmai

Jēkabpils novada iedzīvotājiem ir iespēja saņemt līdzfinansējumu nekustamā īpašuma pieslēgšanai centralizētajai kanalizācijas un ūdensapgādes sistēmai. Atbalsts pieejams atbilstoši Jēkabpils novada domes saistošajiem noteikumiem “Par Jēkabpils novada pašvaldības līdzfinansējumu nekustamā īpašuma pieslēgšanai centralizētajai kanalizācijas un ūdensapgādes sistēmai”.

Pašvaldības līdzfinansējums tiek piešķirts fiziskai vai juridiskai personai pieslēguma centralizētajai kanalizācijas sistēmai vai centralizētajai kanalizācijas un ūdensapgādes sistēmai būvniecības izmaksu kompensēšanai.

Pašvaldības līdzfinansējums tiek noteikts 50 procentu apmērā, bet ne vairāk kā 900 eiro vienam nekustamā īpašuma pieslēgumam centralizētajai kanalizācijas sistēmai vai centralizētajai kanalizācijas un ūdensapgādes sistēmai.

Lai saņemtu pašvaldības atbalstu pieslēguma būvniecībai, nekustamā īpašuma īpašniekam jāiesniedz Jēkabpils novada pašvaldībā iesniegums, pievienojot dokumentu, kas apliecina pieslēguma būvdarbus un to nodošanu ekspluatācijā, kā arī pieslēguma būvdarbu vai būvmateriālu un izpildmērījuma izmaksu veikšanu apliecinošus dokumentus.

Saņemtos pieteikumus izskatīs un lēmumu pieņems Jēkabpils novada dome.

Par īpašuma pieslēgšanas iespējām var uzzināt SIA "Jēkabpils ūdens", SIA "Aknīstes Pakalpojumi", SIA "Vīgants" vai pie Jēkabpils novada pagastu pārvaldniekiem.

Šim ierakstam vēl nav neviena komentāra!

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->