Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 05.07.2024 16:10

Iedzīvotāji: Edgars Rinkēvičs ir cilvēks starp cilvēkiem 0

Iedzīvotāji: Edgars Rinkēvičs ir cilvēks starp cilvēkiem
Skatīt video

8. jūlijā apritēs gads, kopš Edgars Rinkēvičs ir Latvijas Republikas Valsts prezidents. Šajā gadā viņš ir paveicis lielu darbu un devies neskaitāmās vizītēs pa Latviju – gan uz valstspilsētām, gan attālākiem nostūriem un ciemiem. Tāpat Rinkēvičs regulāri sociālajos tīklos dalās ar savām ikdienas gaitām, pārdomām un amizantiem notikumiem.

Iedzīvotāji pozitīvi vērtē Edgara Rinkēviča veikumu, uzsverot, ka ir patīkami redzēt, ka pie varas ir cilvēks, kurš regulāri tiekas ar savu tautu un cenšas izzināt reģionos dzīvojošo cilvēku problēmas.

“Edgars Rinkēvičs, manuprāt, ir pietiekami labs prezidents salīdzinājumā ar iepriekšējiem,” saka jēkabpiliete Jūlija. “Viņš ir aktīvs un sabiedrisks, apmeklē pasākumus. Viņš ir aktīvs sociālajos tīklos un liekas, ka viņš ir vienkāršs, tuvs cilvēks ļaudīm. Es ceru, ka turpināsies viņa iesāktais un vairāk parādīs Latviju Eiropā un pasaulē.”

Līvāniete Monika stāsta: “Viņš ievēro cilvēku vēlmes, nav daudz jāklanās, lai viņš tautu saprastu. Rinkēvičs izbrauc uz laukiem, viņš saprot šos cilvēkus un darbojas pēc labākās sirdsapziņas.”

“Viņš ir satuvinājies ar cilvēkiem, ir vienkāršs, cilvēki klausās, ko viņš saka,” viedoklī dalās jēkabpiliete Rudīte.

Kokneses iedzīvotāja Olga stāsta: “Ļoti labi viņš darbojas, man patīk mūsu prezidents. Salīdzinot ar iepriekšējiem, – tā ir personība.” Tāpat viņa novērtē prezidenta komunikāciju ar tautu: “Tas ir perfekti – cilvēks starp cilvēkiem!”

“Domāju, ka viņš ir diezgan labs prezidents, viņš braukā pa reģioniem, ir diezgan komunikabls,” stāsta Rihards no Pļaviņām.

Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs divas reizes savas prezidentūras laikā apciemojis arī Jēkabpils novadu. Pagājušā gada 11. septembrī viņš devās uz Sunākstes mācītājmuižas parku, kur piedalījās skulpturālā ansambļa "Gaismas vārti" atklāšanā.

Savukārt aizvadītā gada 31. oktobrī bija otrā vizīte, kuras laikā prezidents apmeklēja Jēkabpils Tehnoloģiju tehnikumu, Daugavas aizsargdambi, Jēkabpils reģionālo slimnīcu, apmeklēja vietējos uzņēmumus un tikās ar Jēkabpils novada domes darbiniekiem. Tāpat šīs vizītes laikā Latvijas Valsts prezidents devās uz Viesīti, kur uzklausīja vietējos iedzīvotājus.

Jēkabpilieši arī juta Edgara Rinkēviča atbalstu saistībā ar traģisko notikumu, kad Leons Rusiņš nogalināja savu bijušo sievu viņas bērna un mātes acu priekšā. Prezidents bija iniciators vienreizējās kompensācijas piešķiršanai nogalinātās sievietes nepilngadīgajiem bērniem.

Pirms sēdās prezidenta krēslā, viņš vairāk nekā 10 gadus bija Latvijas Republikas ārlietu ministrs. 2023. gada 31. maijā viņa stāšanos prezidenta amatā atbalstīja vairāk nekā puse Saeimas deputātu.

Kate Katrīna Strode

Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par ziņu sižeta “Iedzīvotāji: Edgars Rinkēvičs ir cilvēks starp cilvēkiem” saturu atbild SIA “Vidusdaugavas televīzija”.

#SIF_MAF2024

 

 

 

 

Šim ierakstam vēl nav neviena komentāra!

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->