Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 06.10.2023 14:21

Gvido Liepiņš uzsāk darbu Aizkraukles novada domē 0

Gvido Liepiņš uzsāk darbu Aizkraukles novada domē

Aizkraukles novada dome pašvaldības izpilddirektora vietnieka amatā no 9.oktobra uz pieciem gadiem apstiprinājusi Gvido Liepiņu. Kopumā konkursā bija septiņi pretendenti, bet Gvido ieguva vislielāko punktu skaitu. Gvido Liepiņš iepriekš ir vadījis “Swedbank” Jēkabpils filiāli, tad apdrošināšanas akciju sabiedrības “Balta” Jēkabpils nodaļu, pēc tam bija Jēkabpils reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētājs, bet dažus iepriekšējos gadus pildīja biedrības “Lauku partnerība “Sēlija”” izpilddirektora un administratīvā vadītāja pienākumus.

Tagad Gvido Liepiņš apstiprināts Aizkraukles novada pašvaldības izpilddirektora vietnieka amatā.

“Sevi raksturoju kā godīgu, mērķtiecīgu un komunikablu cilvēku,” saka Gvido Liepiņš. “Esmu pārliecināts, ka, tikai strādājot komandā un visiem sadarbojoties, var sasniegt lieliskus rezultātus. Mana iepriekšējo darbu pieredze, zināšanas un gūtās prasmes ir ļoti laba bāze, ko gribu izmantot, lai nodrošinātu Aizkraukles novada pašvaldības pamatuzdevumu sekmīgu izpildi un mērķtiecīgu attīstību, veidojot to par efektīvu pašvaldības pakalpojumu sniedzēju ar labu reputāciju iedzīvotāju un sadarbības partneru vidū.”

Izpilddirektora Ulda Riekstiņa vērtējumā Gvido priekšrocības ir pieredze vadošā amatā, uz darbinieku motivāciju un attīstību virzīts darbs, labas komunikācijas prasmes, mērķtiecība un neatlaidība izvirzīto mērķu sasniegšanā.

Gvido Liepiņš ir absolvējis Latvijas Universitāti, iegūstot darbmācības un rasēšanas skolotāju kvalifikāciju. Pēc tam izglītība turpināta Latvijas banku koledžā, iegūstot banku speciālista kvalifikāciju, savukārt Rīgas Tehniskajā universitātē sasniegta jauna virsotne ‒ iegūts inženierzinātņu bakalaura grāds ekonomikā, bet nesen Ogres tehnikumā ‒ mežsaimniecības tehniķa kvalifikācija.

Brīvo laiku Gvido Liepiņš pavada kopā ar ģimeni, audzinot divas meitas, kā arī darbojas Zemessardzes 56. kaujas nodrošinājuma bataljonā, Jēkabpils “Rotari” klubā, kopj un audzē mežu, brauc ar velosipēdu, slido, slēpo un lido ar paraplānu.

 

#SIF_MAF2023

Šim ierakstam vēl nav neviena komentāra!

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->