Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 26.09.2023 17:28

Divās Jēkabpils daudzdzīvokļu mājās veic remontu, izmantojot aizdevumu 0

Divās Jēkabpils daudzdzīvokļu mājās veic remontu, izmantojot aizdevumu
Skatīt video

Divās Jēkabpils daudzdzīvokļu mājās, ko apsaimnieko SIA “JK Namu pārvalde”, nesen ir sākušies remontdarbi. Slimnīcas ielā 1 tiek mainīts jumta segums, un darbus šajā objektā veic SIA “JuN”. Tāpat paredzēts atjaunot mājas pamatu apmali, kā arī veikt bruģēšanu un remontēt cokola bojātās daļas. Remonts tiek veikts, dzīvokļu īpašniekiem izmantojot AS “Swedbank” aizdevumu, kas ir 51 542,50 eiro. Dzīvokļu iemītniekiem 15 gadu laikā aizdevums jāatmaksā, un atmaksājamā summa mēnesī ir vismaz 70 centi par vienu kvadrātmetru. Tas nozīmē, ka, piemēram, dzīvoklim, kura platība ir 40 kvadrātmetri, ik mēnesi jāmaksā 28 eiro. Jāņem vērā, ka mēneša maksa reizi sešos mēnešos var mainīties, jo tā ir atkarīga no aizdevuma procentu likmes.

Arī Kārļa Skaubīša ielā 14 sākušies remontdarbi. SIA “MB Team” nomainīs apkures un karstā ūdens cauruļvadus daudzdzīvokļu mājas pagrabā, savukārt SIA “Idegra” sakārtos ēkas pamatus: atjaunos pamatu hidroizolāciju un apmali, kā arī veiks siltināšanas darbus. Arī šie darbi tiek veikti, izmantojot “Swedbank” aizdevumu, kas ir 65 929,49 eiro. Dzīvokļu iemītniekiem 15 gadu laikā aizdevums jāatmaksā, un atmaksājamā summa mēnesī ir vismaz 28 centi par vienu kvadrātmetru.

Abu daudzdzīvokļu māju iemītniekiem ir iespēja atmaksāt uz savu dzīvokļa īpašumu attiecināmo daļu uzreiz, tad netiek aprēķināti procenti par neizmantoto daļu.

 

#SIF_MAF2023

Šim ierakstam vēl nav neviena komentāra!

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->