Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 22.04.2024 15:55

Darbu sākusi “Dotnuva Baltic” jaunā Jēkabpils filiāle 13

Darbu sākusi “Dotnuva Baltic” jaunā Jēkabpils filiāle
Skatīt video

Lauksaimniecības tehnikas tirdzniecības uzņēmums “Dotnuva Baltic” svinīgi atklājis jauno Jēkabpils filiāli. Pilsētā tagad ir izveidots moderns lauksaimniecības tehnikas un servisa centrs.

Filiāles atvēršanas svētkos klātesošos priecēja duets “Santehniķi” no Ogres, iepazīstinot ar neierastu mūzikas instrumentu, kas veidots no santehnikas caurulēm. Pēc muzikālajiem priekšnesumiem un svinīgajām uzrunām viesi tika iepazīstināti ar Jēkabpils un Rēzeknes filiāles komandu. Jēkabpils filiālē šobrīd strādā septiņi darbinieki, bet ar laiku plānots kolektīvu paplašināt.

“Telpas ir atbilstošas mūsdienām,” stāsta SIA “Dotnuva Baltic” tirdzniecības daļas vadītājs Edgars Leimanis. “Atšķirībā no iepriekšējās filiāles, kas tika nomāta, šī jau ir mūsu ēka, mūsu īpašums. Ēka ir moderna, tā ir ilgtspējīga. Mēs esam aprīkoti ar saules paneļiem, mēs maksimāli cenšamies utilizēt visu dabai draudzīgi. Manuprāt, tas ir arī pilsētvidi uzlabojošs skats, ka ir par vienu sakoptu teritoriju vairāk.”

Jaunajā filiālē būs iespēja nodrošināt vēl vairāk pakalpojumu, kā arī apkalpot vairāk klientu.

“Pēc šīs filiāles atvēršanas mēs spēsim aptvert visu Latgales reģionu kopā ar Rēzeknes filiāli, kas bija atvērta pagājušogad, līdz ar to kļūsim tuvāki mūsu lauksaimniekiem,” stāsta SIA “Dotnuva Baltic” valdes priekšsēdētājs Oļegs Rimars. “Uzlabosies servisa reakcijas laiks, šeit uz vietas spēsim piedāvāt arvien plašāku tehnikas klāstu un rezerves daļu klāstu. Te arī būs ļoti ērti un viegli pieteikt demo braucienus uz lauka.”

Jaunās filiāles būvdarbus veica SIA “Jēkabpils PMK”, un tās tapšanā ieguldīti vairāk nekā divi miljoni eiro.

Sandra Paegļkalne

 

L
Laimīgais 17.05.2024 13:12
Var būt skaitāt savu naudu? Nu ļoti skaudīgi izklausās visi šie komentāri.
j
jautri 17.05.2024 11:18
un ezīšus jūs glābsies, kuriem tur bija medību lauki un iemītas takas, un mājas, kas iesprūst sētas žogā??? JUMS Pē-hā! es esmu nokaitināts, jo signalizācija bauroja pēc 5 no rīta 3 reizes!!!!!!!!!!
j
jautri 17.05.2024 11:08
biznesmeņi - vides kārtotāji!!!!??? kad pļāva zāli - vērojām ap 30 stārķiem, pie mums staigāja lapsas, zaķi , stirnas. no rītiem dziedāja putni - tagad gaudo signalizāzija! VIDES SAKĀRTOTĀJI!!!!!!
j
jautri 17.05.2024 11:14
bet kur jūs liekat visus savus netīros ūdeņus ar degvielu un eļlām, kad mazgājiet tos traktorus - lai pārbauda attiecīgās iestādes
j
jautri 16.05.2024 11:16
mums jau bija 2 biznesi blakus ar lauksaimniecības tehniku . nu vēl 3. uz vienas Rīgas ielas 2 kilometros 3 vienādi šķūņi ar tehniku! PAR KĀDU NAUDU JŪS DZĪVOJIET bagātajā Latgalē ???????
j
jautri 16.05.2024 11:04
jauns bizness parasti liecina par jaunām darba vietām, par lielākiem nodokļiem valstij, par ekonomikas celšanu un Jēkabpils pilsētas popularizēšanu - bet NEVIS PAR SAKOPTU VIDI! nu ja tas ir VISS , ko jūs izdarījāt - tad jautājums - no kādām naudām dzīvojiet?????
j
jautri 16.05.2024 10:53
Laimīgais - kaimiņi savā starpā uz ielas sarunājas un man viņu viedoklis ir zināms! tu esi kverneland darbinieks - nu tad kverni tur un nemuldi viltus viedokļus... bet pildi savu pienākumu - nu vismaz kaut ko nopelni algai
L
Laimīgais 17.05.2024 13:35
Kundzīt varat gulēt mierīgi, noteikti savu algu nopelnu :). Tik nesaprotu, kāpēc tāds naids.
j
jautri 16.05.2024 10:46
nezināju, ka asfalta segumi ir tikai biznesu nopelns! vispār asfaltēt ir paredzēts visas ielas un visu ielu...
j
jautri 13.05.2024 14:14
vēl tikai bizness notiktu - klusums un tikai pīpējoši darbinieki staigā :) :) nez par ko maksā tehnikas iepirkumus, komunālos , celtniecības izdevumus un algas????
j
jautri 13.05.2024 08:56
nu sakopta vide - nenozīmē uzcelt servisu, no kura vēji pūš atkritumus uz kaimiņu mājām un grāvjos!
kā privātās mājas norāvās celtniecības laikā - tas nav izstāstāms! arī tagad jautrība turpinās, jo signalizācija ***uj pa dienām un naktīm
L
Laimīgais 15.05.2024 09:47
Sakopta vide un jauns bizness pilsētā, tas ir lieliski. Un nevajag rakstīt komentārus visu privāto māju vārdā. Mūs viss apmierina. Jums līdz īpašuma robežai ir jauns asfalta segums, vai tad tas nepalielina Jūsu īpašuma vērtību un dzīves kvalitāti?
j
jautri 16.05.2024 10:23
Laimīgais rakstija: Sakopta vide un jauns bizness pilsētā, tas ir lieliski. Un nevajag rakstīt komentārus visu privāto māju vārdā. Mūs viss apmierina. Jums līdz īpašuma robežai ir jauns asfalta segums, vai tad tas nepalielina Jūsu īpašuma vērtību un dzīves kvalitāti?
NĒĒ! atkritumi un mūžīgā signalizācija pasliktina dzīves kvalitāti un īpašuma vērtību!
bija jauka zaļa pļava un klusums ielā!

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->