Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 08.12.2022 17:59

Bataragu ģimene no Salas pagasta viesojas pie Valsts prezidenta 6

Bataragu ģimene no Salas pagasta viesojas pie Valsts prezidenta
Foto: Valsts prezidenta kanceleja

7.decembrī Rīgas pilī Valsts prezidents Egils Levits un Andra Levites kundze rīkoja Ziemassvētku pasākumu, lai tiktos ar 18 ģimenēm no dažādiem Latvijas novadiem un kopīgi izrotātu Ziemassvētku egli. Pie Valsts prezidenta viesojās arī Bataragu ģimene no Jēkabpils novada Salas pagasta. Pasākumā piedalījās sabiedriski aktīvākās un radošākās Latvijas daudzbērnu ģimenes, kā arī ģimenes, kas pēc ilgstošas prombūtnes ārzemēs atgriezušās uz dzīvi Latvijā. Par ģimenēm, kas viesojās Rīgas pilī, Valsts prezidents saņēma atsauksmju vēstules no novadu pašvaldībām.

Valsts prezidents un A. Levites kundze tikās ar Drandu ģimeni no Rīgas, Prošinu ģimeni no Salaspils, Brūkļu ģimeni no Rīgas, Makstnieku ģimeni no Talsu novada, Indriksonu ģimeni no Ventspils novada, Indriksonu ģimeni no Tukuma novada, Dambju ģimeni no Ludzas novada Zilupes, Klauču ģimeni no Rēzeknes novada Viļāniem, Valaiņu ģimeni no Preiļu novada Aglonas, Mandeju ģimeni no Kubulu pagasta Balvu novadā, Lapkovsku ģimeni no Saulkrastu novada, Daņilovu ģimeni no Valkas novada, Mesteru ģimeni no Ogres novada, Ingas Madžules un Gaija Marskella ģimeni no Cēsu novada, Bataragu ģimeni no Jēkabpils novada Salas pagasta, Lasmaņu ģimeni no Stelpes pagasta Bauskas novadā, Olgas Karasenko un Alekseja Piļenoka ģimeni no Glūdas pagasta Jelgavas novadā un Kreitālu ģimeni no Aizkraukles novada Pļaviņām. Uz pasākumu nevarēja ierasties, bet bija ielūgta arī Krūmu ģimene no Ādažu novada un Frēlihu ģimene no Ventspils.

O
Observer 12.12.2022 17:33
Valstīm, kur ir modē normālas ģimenes... tādām valstīm ir nākotnes cerības... .
z
zinātājs 09.12.2022 08:49
Labi zinu, ka agrāk Atašienē dzīvoja forši Bataragi, bet nezināju, ka Salā dzīvo vēl krietnāki, ko pat Prezidents zina.
N
Neķītrais masāžists 08.12.2022 20:32
Baigi jau smieklīgi... :(
D
Distihs 08.12.2022 19:15
Prezidentam apgriež nagus,
Ciemos gaida Bataragus.
J
Jefiņš 08.12.2022 18:22
Gan jau bombongas dabūja cik grib.
A
Astro 08.12.2022 18:06
Brauc uz pili ģimenītes,
Satikties pie eglītes,
Bataragus Levits sveica,
Pateicības vārdus teica.

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->