Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 01.02.2024 12:28

Atašienē norisinājusies pirmā “Apkaimes sarunu” tikšanās 0

Atašienē norisinājusies pirmā “Apkaimes sarunu” tikšanās
Foto: Vidusdaugavas NVO centrs

Atašienē norisinājusies pirmā “Apkaimes sarunu” tikšanās, kas tiek organizēta, īstenojot projektu “Senioru darījums: lauku senioru balsis Latvijā”. Projektu realizē Vidusdaugavas NVO centrs, un tā mērķis ir izzināt lauku senioru vajadzības un sāpīgos jautājumus, kā arī apzināt resursus un prasmes, kas piemīt senioriem un ko viņi var mācīt citiem. Atašienē sanākušie iedzīvotāji dalījās savās pārdomās par dažādiem jautājumiem un nonāca pie secinājuma, ka pietrūkst šādu tikšanās reižu, kad izrunāt aktuālo. Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Katrā no “Apkaimes sarunu” vietām iesākumā uz tikšanos atnāk aktīvākie kopienu seniori – ar viņiem biedrība dibina kontaktus iesaistei turpmākajās projekta aktivitātēs un NVO darbā.

“Apkaimes sarunas” turpināsies arī februārī un martā, iespējams, aprīlī. Aktivitāšu koordinatori pa pagastiem:

  • Dignājas, Leimaņu, Kalna, Zasas, Dunavas, Rubenes, Asares, Gārsenes, Ābeļu, Aknīstes pagasti un Aknīstes pilsēta, zvanot Ivetai Vārnai, tālr. 29 275 368;
  • Viesītes pilsēta, Viesītes, Saukas, Elkšņu, Rites, Salas, Sēlpils pagasti, zvanot Ligitai Kadžulei, tālr. 26 526 895;
  • Krustpils, Variešu, Kūku, Vīpes, Mežāres, Atašienes pagasti, zvanot Lilijai Grugulei, tālr. 26 519 231;
  • Var arī sazināties ar projekta aktivitāšu koordinatori Ligitu Upīti, rakstot: info@vidusdaugavasnvo.lv.

Projekts turpināsies līdz šā gada 31.oktobrim. Ir paredzētas vēl citas aktivitātes senioriem un pirmspensijas vecuma cilvēkiem, piemēram, pieredzes apmaiņas pasākumi citviet Latvijā, senioru nometne “Stiprs. Laimīgs. Seniors!”, diskusijas ar valsts un pašvaldību pārstāvjiem u.c.

Projektu līdzfinansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
Par "Jēkabpils laiks" saturu atbild SIA "Vidusdaugavas televīzija".
#SIF_MAF2023

Šim ierakstam vēl nav neviena komentāra!

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->