Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 05.12.2023 18:12

Apkopota statistika par Jēkabpils novada pašvaldības policijas darbu novembrī 0

Apkopota statistika par Jēkabpils novada pašvaldības policijas darbu novembrī

Jēkabpils novada pašvaldības policija apkopojusi statistiku par savu darbu novembra mēnesī. Kopumā iestādē reģistrēti 200 notikumi, savukārt administratīvie lēmumi pieņemti 115 materiālos. Visvairāk administratīvā pārkāpuma procesu – 49 – uzsākti par sabiedriskās kārtības noteikumu neievērošanu, savukārt 42 lēmumi noformēti par auto apstāšanās un stāvēšanas noteikumu pārkāpumiem. Četras personas aizturētas un nodotas Valsts policijas rīcībā – trīs personas par transportlīdzekļa vadīšanu apreibinošo vielu ietekmē un/vai bez vadīšanas tiesībām, bet viena persona – par piedalīšanos satiksmē ar transportlīdzekli, kam nav veikta tehniskā apskate.

Sīkāka statistika par novembri:

Uzsākti administratīvo pārkāpumu procesi:

5 procesi par Jēkabpils novada domes saistošo noteikumu pārkāpumiem:

  • 3 par atkritumu apsaimniekošanas noteikumu pārkāpumiem;
  • 2 par ēku numurzīmju noteikumu pārkāpumiem;

49 procesi sabiedriskās kārtības nodrošināšanas jomā:

  • 2 par sabiedriskās kārtības traucēšanu;
  • 16 par atrašanos sabiedriskā vietā alkohola reibuma stāvoklī  vai alkoholisko dzērienu lietošanu vietā, kur to nav atļāvusi pašvaldība;
  • 1 par alkoholisko dzērienu lietošanu vai atrašanos alkohola reibuma stāvoklī, ja persona bijusi nepilngadīga;
  • 4 par smēķēšanas ierobežojumu pārkāpumiem, ko veikušas nepilngadīgas personas (smēķēšanas ierīču uzglabāšana);
  • 4 par dzīvesvietas deklarēšanas noteikumu pārkāpumiem;
  • 20 par pārkāpumiem ceļu satiksmes jomā;
  • 2 par dzīvnieku turēšanas noteikumu pārkāpumiem, pārkāpjot Dzīvnieku aizsardzības likuma prasības.

Pieņemti 18 lēmumi par atteikšanos uzsākt administratīvo pārkāpumu procesus.  Galvenokārt, kad pārkāpumi nav apstiprinājušies, kā arī gadījumos, ja pārkāpumi uzreiz pēc aizrādījuma saņemšanas novērsti vai izdarītais pārkāpums bijis maznozīmīgs.

Noformēti 42 lēmumi bez vadītāja klātbūtnes par autotransporta apstāšanās un stāvēšanas noteikumu pārkāpumiem.

16 personas administratīvi aizturētas un ievietotas pagaidu turēšanas telpās.

1 persona nodota Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta rīcībā medicīniskās palīdzības sniegšanai, 7 personas nogādātas dzīvesvietā.

Veiktas tirdzniecības nosacījumu ievērošanas pārbaudes ielu tirdzniecības objektos, pārbaudītas kopumā 29 juridiskās un fiziskās personas.

Sniegts atbalsts Jēkabpils novada pašvaldības iestāžu, kapitālsabiedrību un struktūrvienību, kā arī valsts iestāžu darbiniekiem, piedaloties īpašumu un objektu apsekošanā: 4 reizes Jēkabpils novada Bāriņtiesai bērnu aprūpes pienākumu pildīšanas kontrolē,  4 reizes Jēkabpils novada Sociālajam dienestam, 3 reizes Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam, 3 reizes Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam, 1 reizi Valsts policijai, 1 reizi Aizkraukles novada pašvaldības policijai prombūtnē esošas personas meklēšanā, 2 reizes Latgales reģionālajai Valsts darba inspekcijai.

Novadītas preventīva rakstura pārrunas Salas pagasta pirmsskolas izglītības iestādē par satiksmes drošības jautājumiem un atrašanās ierobežojumiem uz ūdenstilpnēm ziemas periodā.

Nodrošināta sabiedriskās kārtības uzraudzība kultūras un sporta pasākumu laikā: Lāčplēša dienas svinību ietvaros Viesītē un Jēkabpilī 11.novembrī, svinīgā pasākuma laikā Viesītes vidusskolā, sporta turnīra “Lūsis – 2023” laikā Jēkabpils 3.vidusskolas teritorijā, nodrošināta svētku egles transportēšanas pavadība uz Viesītes un Jēkabpils pilsētām, kā arī sabiedriskās kārtības nodrošināšana Svētku egles iedegšanas pasākumā Jēkabpilī.

Projektu līdzfinansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
Par "Jēkabpils laiks" saturu atbild SIA "Vidusdaugavas televīzija".
#SIF_MAF2023

 

Šim ierakstam vēl nav neviena komentāra!

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->