Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 30.01.2024 17:28

Apbalvoti aizvadītā gada Jēkabpils novada Sporta laureāti 0

Apbalvoti aizvadītā gada Jēkabpils novada Sporta laureāti
Skatīt video Foto: Kaspars Siliņš

Jēkabpils Tautas namā sumināti aizvadītā gada Jēkabpils novada labākie sportisti. Pasākums “Jēkabpils novada Sporta laureāts” ik gadu pulcē daudzus sporta entuziastus, un arī šis gads nebija izņēmums.

Par izcīnītām godalgotām vietām Latvijas, Baltijas, Eiropas un pasaules čempionātos un kausu kopvērtējumos 78 Jēkabpils novada sportisti saņēma naudas balvas un pateicības rakstus.

Izvērtējot sporta aptaujas rezultātus, ņemot vērā Jēkabpils novada pašvaldības viedokli un Sporta centra un Sporta skolas treneru un darbinieku komisijas vērtējumu, ik gadu tiek izvirzīti Gada sporta titulu ieguvēji. Gada sportistes titulu šoreiz saņēmusi vieglatlēte Dagmāra Midzene, kura izcīnījusi sudraba medaļas Latvijas čempionātos U-20 grupā, bronzas medaļas Baltijas čempionātos, 3.vietu vieglatlētikas mačos “Valsts prezidenta balva”, kā arī 6.vietu Zelta līgas sacensībās Itālijā.

“Tas cīņasspars, kas manī ir iekšā, mani izvilka ārā no visādām bedrēm, un es tiku līdz šim, es tiku līdz šim! Bet nekas vēl nav galā, jo vēl ir daudz mērķu, uz kuriem tiekties. Es esmu gatava tam!” saka Dagmāra Midzene.

Gada sportista titula ieguvējs – krosmintonists Artūrs Dzirkalis nevarēja ierasties uz pasākumu, tādēļ viņa vietā balvu saņēma viņa tētis.

Savukārt par gada sportiskāko ģimeni atzīta Timko ģimene – Ivars, Linda un Madara. Viņi aizvadītajā gadā roku rokā piedalījušies daudzos Jēkabpils novadā organizētajos sporta pasākumos.

Gada sporta skolotāja ir Jēkabpils 2.vidusskolas sporta skolotāja Ina Semjonova, savukārt par Gada sporta komandu kļuvusi hokeja komanda “Sēļi”.

Komanda var lepoties, ka tās treneris Oskars Ancītis ir ieguvis titulu “Gada treneris”. Viņš trenē ne tikai pieaugušo amatieru komandu, bet arī mazos hokejistus, un pauž prieku, ka beidzot arī Jēkabpilī ir sava ledus halle.

“Mēs braukājām uz Daugavpili deviņus gadus diendienā pēc skolas,” stāsta Oskars Ancītis. “Loģiski, ka mans galvenais plāns bija būt trenerim nākotnē. Esmu ļoti pateicīgs, ka mums pastāv šī ledus halle. Mums ir dotas tik daudzas iespējas un tik daudz variantu, kā attīstīt bērnus gan uz ledus, gan ārpus ledus, gan audzināt viņus. Viss mūsu treneru kolektīvs – Kalvis Dobkevičs, Rodrigo Laviņš, Sandis Mežaraups, Valērijs Koreškovs, es un arī jaunais treneris Valters Midegs – mēs cenšamies, darām, attīstām, ejam uz priekšu. Cerams, pēc pāris gadiem arī mūsu mazie hokejisti tiks Latvijas izlasē.”

Līdzās galvenajiem tituliem Jēkabpils Sporta centrs kopā ar sporta līdzjutējiem un atbalstītājiem ik gadu piešķir apbalvojumus arī amatieru un tautas sporta līmenī. Šoreiz tika piešķirti 14 tituli, tostarp tituls “Populārākais sportists sabiedrības acīs”, ko izvēlējās iedzīvotāji astoņu stundu ilgā balsošanas maratonā. Sabiedrība par uzvarētāju ar 662 balsīm pasludināja sporta kluba “Jēkabpils lūši” volejbolistu Zigurdu Adamoviču.

“Ir ļoti patīkami saņemt šādu apbalvojumu,” saka Zigurds Adamovičs. “Tā ir reāla pateicība visai komandai, visam tam, ko mēs darām pilsētā. Tas ir apbalvojums mums visiem. Ir patīkami saņemt personīgi. Centīsimies turpināt priecēt skatītājus, lai arī jebkurš cits no komandas tiktu atzīts šādā pašā mērogā par populārāko sportistu.”

Dace Zariņa tika apbalvota ar titulu “Komandas balsts sportā”. Viņa ir Mamanet kustības aizsācēja Jēkabpils novadā, ar viņas iniciatīvu novadā ir izveidotas četras sieviešu komandas.

“Mamanet ir volejbols, kur bumbu nevis sit, bet ķer un met,” stāsta Dace Zariņa. “Spēlētājas ir sievietes ar uzsvaru uz mammām vai dāmām 30+. Mēs bijām kā liels grūdiens arī visā Latvijā, lai šis attīstītos. “Jēkabpils Lūsijas” deva savu devumu, jo mēs pozitīvi mēģinām visas iedvesmot, lai dāmas kustās un sporto. Es esmu ļoti lepna ar savu komandu, jo, kad sākām, tad reti kura no meitenēm ikdienā sportoja. Tagad divreiz nedēļā tas ir kā likums – treniņi.”

Tāpat tika pasniegti tituli “Gada ideja sportā”, “Sirdsdegsme sportā”, “Organizācija sportā” un daudzi citi apbalvojumi. Sīkāka informācija par visu apbalvojumu ieguvējiem atrodama Jēkabpils Sporta centra mājaslapā.

Sandra Paegļkalne

Šim ierakstam vēl nav neviena komentāra!

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->