Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 29.08.2023 17:25

Aknīstē pārbūvēta Radžupes iela 0

Aknīstē pārbūvēta Radžupes iela
Skatīt video

Aknīstē noslēgušies Radžupes ielas pārbūves darbi, ko veica SIA “Ošukalns”. Ielas atjaunošanu iedzīvotāji ilgi gaidīja un tagad ir priecīgi par rezultātu.

“Tagad ir smuki,” saka aknīstiete Dzintra. “Iepriekš bija bedres un viss kas.”

“Brīnišķīgi,” saka iedzīvotāja Milda Marija. “Vispār mūsu priekšnieks ir malacis. Jauns, bet enerģisks puika.”

Aknīstes pilsētas pārvaldes vadītājs Jānis Striks skaidro, ka Aknīstē regulāri tiek īstenoti dažādi publiskās infrastruktūras labiekārtošanas projekti un Radžupes ielas remonts bija viens no gaidītākajiem.

“Mēs visi Aknīstē esam ļoti priecīgi, ka šie darbi beidzot ir pabeigti,” saka Jānis Striks. “Pirms tam iela bija ļoti sliktā stāvoklī. Bija ļoti apgrūtināta ielas uzturēšana ziemas periodā, jo lielās bedres un izskalotās vietas traucēja kvalitatīvi notīrīt sniegu. Tas savukārt veicināja uzsalšanu. Pavasarī iela bija praktiski neizbraucama. Tā ir piegulošā iela piecām daudzdzīvokļu mājām, diezgan apdzīvota teritorija. Iedzīvotājiem bija lielas galvassāpes pārvietoties pa bedrainajiem ceļiem ne tikai ziemas laikā, bet arī vasarā, jo asfalts bija diezgan pabojāts, vietām bija uzlikts grants segums, tas putēja un radīja diskomfortu.”

Būvdarbu laikā Radžupes ielā tika uzklāts jauns asfalta segums, izveidotas jaunas autostāvvietas, kā arī labiekārtotas taciņas. Tuvākajā nākotnē Aknīstē paredzēti vēl citi infrastruktūras attīstības projekti.

“Ir plānota Avotu un Parka tranzītielas pārbūve, kam pašlaik ir noslēdzies iepirkums,” skaidro Jānis Striks. “Tiek meklēts finansējums. Aknīstē ir uzsākts labs virziens ar dažādiem teritorijas labiekārtošanas darbiem, ielu un ceļu būvdarbiem. Uzskatu, ka tas ir jāturpina, ir jāievieš jaunas idejas, jārealizē jauni projekti, jo Aknīstē vēl ir daudz darāmā, lai gan vietējiem iedzīvotājiem, gan viesiem būtu patīkami šeit uzturēties un atgriezties.”

Radžupes ielas darbu izmaksas ir 340 tūkstoši eiro, un finansējums tika nodrošināts no pašvaldības budžeta, kā arī ņemot aizņēmumu Valsts kasē.

Sandra Paegļkalne

 

#SIF_MAF2023

Šim ierakstam vēl nav neviena komentāra!

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->