Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 17.11.2023 18:58

Aizkraukles novadā apvienos komunālo pakalpojumu kapitālsabiedrības 0

Aizkraukles novadā apvienos komunālo pakalpojumu kapitālsabiedrības

Aizkraukles novada dome pēc ilgākām diskusijām pieņēmusi lēmumu sākt pašvaldības komunālo pakalpojumu kapitālsabiedrību apvienošanas procesu. Deputāti pieņēma lēmumu uzdot SIA "Skrīveru saimnieks", SIA "Kokneses komunālie pakalpojumi" un SIA "Pļaviņu komunālie pakalpojumi" divu mēnešu laikā sagatavot izvērtējumu un iesniegt kapitāldaļu turētāja pārstāvim savu redzējumu un vīziju par sagaidāmo reorganizāciju, pamatojot, kurš būtu piemērotākais iekļaujošās kapitālsabiedrības kandidāts. Tādējādi katrai no trim kapitālsabiedrībām tiekot dotas vienlīdzīgas iespējas pārliecināt lēmējvaru par sava redzējuma ieguvumiem un stiprajām pusēm.

Pēc šo kapitālsabiedrību priekšlikumu saņemšanas tiks izveidota darba grupa, kura izvērtēs kapitālsabiedrību iesniegto informāciju un sagatavos priekšlikumus izvērtēšanai domē.

Prognozējams, ka nākamais pārskats par kapitālsabiedrību apvienošanas procesa virzību varētu tikt prezentēts deputātu kopsapulcē nākamā gada martā.

Sēdē risinājās spraiga diskusija par novada iedzīvotāju informēšanu par kapitālsabiedrību apvienošanas procesa virzību un mērķiem. Koknesē dzīvojošais deputāts Dāvis Kalniņš pašvaldības vadītājam iesniedza iedzīvotāju vēstuli ar vairāk nekā 300 parakstiem pret novada kapitālsabiedrību reorganizāciju. Lēmums domes sēdē tomēr tika pieņemts, jo tā būtība atšķiroties no vēstulē aprakstītā iedomātā scenārija, skaidro pašvaldībā.

Projektu līdzfinansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
Par "Jēkabpils laiks" saturu atbild SIA "Vidusdaugavas televīzija".
#SIF_MAF2023

Šim ierakstam vēl nav neviena komentāra!

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->