Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 08.05.2023 16:57

9.maijā aizliegti publiski pasākumi, kas ir pret valsts interesēm un nesolidarizējas ar Ukrainas tautu 17

9.maijā aizliegti publiski pasākumi, kas ir pret valsts interesēm un nesolidarizējas ar Ukrainas tautu

Saeima ir pieņēmusi likumu, ar kuru aizliegts 9.maijā, kad Krievijā tiek svinēta "Uzvaras diena", publiskajā ārtelpā rīkot tādus pasākumus, kas neaizstāv valsts drošības intereses, šķeļ sabiedrību, nepatiesi apraksta vēsturi un nesolidarizējas ar Ukrainas tautu. Pieņemtajā likumā "Par atsevišķu publisku pasākumu rīkošanas aizliegumu 9.maijā" nav noteikti termiņa ierobežojumi, līdz ar to tam jāattiecas uz visiem 9.maija datumiem nākotnē.

Ar šo likumu tiek noteikts, ka 9.maijā Latvijā publiskajā ārtelpā aizliegts rīkot publiskus izklaides un svētku pasākumus, sapulces, gājienus un piketus, izņemot tādus, kuri atbilst likuma mērķim.

Valsts policijā neizslēdz iespēju, ka 9.maijā varētu notikt provokācijas, ko varētu veikt atsevišķas personas un to grupas, tādēļ likumsargi ir gatavi dažādām situācijām.

e
evaaaa 09.05.2023 14:04

Jūsu pilsētas izvirtušās meitenes vēlas karstu seksu un ir gatavas uz daudz ko. Viss ir anonīmi un konfidenciāli, bez naudas un attiecībām, reģistrācija bez maksas ---- https://mub.me/kisky
P
Pareizaissecinājums 09.05.2023 11:21
Manuprāt Latvijā būtu jāaizliedz visi ,,publiski pasākumi, kas ir pret valsts interesēm,, .
Ja kāda partija šo panāktu, tad es turpmāk tikai par to vien balsotu visās velēšanās.
T
Taleirāns 09.05.2023 11:15
Iemesli, kamdēļ sākās Pirmais un Otrais pasaules karš , kā arī citi karagājieni , visu laiku ir aktuāli.
Pasaules karu numerācijas rindu turpināt nedaudz traucē tas, ka lielvalstīm ir kodolieroči, kuru pielietošana var iznīcināt cilvēci pavisam.
a
aktuālais iemesls ir viens 09.05.2023 11:30
Pārdalīt sadalīto.
S
Skolnieciņš 09.05.2023 16:35
Pie mums karus vienmēr ir uzsākusi krievija jeb moskavija. Krievi jeb moskaļi ir reti agresīva, riebīga, sociāli bīstama un īpatnēja tauta. Kam krievija ir kaimiņos, tam neveicas. Tas ir kā dzīvot uz pulvera mucas.
z
zinātājs 11.05.2023 08:41
Skolnieciņš: Pie mums karus vienmēr ir uzsākusi krievija jeb moskavija. Krievi jeb moskaļi ir reti agresīva, riebīga, sociāli bīstama un īpatnēja tauta. Kam krievija ir kaimiņos, tam neveicas. Tas ir kā dzīvot uz pulvera mucas.
Tātad jāmaina tradīcijas un nākošajā karā mums jāuzbrūk pirmajiem? Cik man zināms, tad 1.Pasaules karu Krievija neiesāka. Arī 2.Pasaules karš sākās 1939.gada 1.septembrī Polijas rietumos nevis tagadējās Baltkrievijas teritorijā.
z
zinātājs 09.05.2023 10:11
Tikko Maskavas Sarkanajā laukumā sākās Uzvaras gadadienai pār fašististisko Vāciju. Kuri pašlaik skatās kādu Krievijas KF TV kanālu un seko svinībām, kā zināms, pakļauj sevi un ģimeni zināmam riskam, jo attiecīgie valsts orgāni seko elektroniskajām aktivitātēm. Es gan nezinu, kā publiskie 9.maija pasākumi varētu kaitēt mūsu valstij, tās interesēm. Drīzāk šādi varas uzliktie aizliegumi grauj demokrātijas principus, smacē plurālistisku īstenības uztveri un pārkāpj Satversmē nosacījumu par vārda brīvību, jo Latvijā pašlaik nav ārkārtējs stāvoklis, neesam kara attiecībās ar kādu citu valsti.
T
Terminoloģijai ir nozīme 09.05.2023 11:11
Tas būtu liels solis vēsturisko procesu izpratnes stiprināšanā, ja Trešajam Reiham , ko vadīja Ādolfs Hitlers, beigtu piedēvēt fašisma ideoloģiju, jo Vācijā fašisti bija liels retums, kamēr Musolīni Itālijā to bija ka biezs.
Vācijā tai laikā bija nacisti, kuru ideoloģija uzskatīja vāciešus par pārcilvēkiem visu citu tautu vidū. Nacisti gribēja pilnīgi iznīcināt ebrejus un čigānus, bet pārējās mazvērtīgās tautas - paverdzināt līdz tādai pakāpei, lai tās kalpotu vāciešiem un tiem netraucētu, bet paklusām izmirtu.
Tipiska nacisma pazīme bija tā, ka viņi piemēroja dubultstandartus - kas ir atļauts vāciešiem, nav atļauts citām tautām.
O
Observer 09.05.2023 11:55
Es arī nedaudz paskatījos, nebaidoties no ,,zināmā riska,, , jo sliktāk jau nebūs... .
Tas, kam es pievērsu uzmanību ir paslēptais Ļeņina mauzolejs. Tas ir paslēpts jau kuro reizi un skaidri norāda uz Krievijas politikas anti - Ļeņinisko nostāju.
S
Skolnieciņš 09.05.2023 16:39
zinātājs 09.05.2023 10:11 Es šaubos, ka Izraēlas valdība paciestu savā valstī ārzemniekus, kuri svinētu jebkādus nacistiskus svētkus publiskā veidā. Arī Izraēlas valdība būtu neapmierināta ar nacistu vebčatu serveriem savā valstī. Fiziski vai digitāli, tam nebūtu nozīmes. Latviešiem 9. maijs nav svētki. Un arī krievijai aizraušanās ar 9. maiju nav nesusi nedz laimi, nedz mieru.
O
Observer 09.05.2023 07:56
Mans radinieks, kurš visu mūžu smagi, bet godīgi bija strādājies vienā no LPSR rūpniecības flagmaņiem, no boļševiku arodbiedrības reiz bija dabūjis ceļazīmīti braucienam pa Donavu.
Mājās palicējiem viņš gribēja atvest suvenīrus - kaut kur Austrijā nopirktus tolaik tik populāros krāsaini apdrukātos polietilēna iepirkumu maisus. Bet boļševiku muitnieki viņam šos maisus atņēma, jo kaut kādā stūrī uz tiem bija uzdrukāts Amerikas Savienoto Valstu karodziņš. Vecais vīrs to nebija pamanījis. Maisus atņēma , pašu sabāra. Labi, ka uz čeku nesauca pratināt.
S
Skolnieciņš 09.05.2023 16:42
Padomju krievijas jeb padumjās krievijas propaganda bija balstīta uz naidu un nepatiku pret ASV. Ir pagājis teju vai gadsimts, bet krievijā nekas nav mainījies. Naids un nepatika pret ASV ir meinstrīms.
D
Distihs 08.05.2023 19:18
Ukraiņiem, kas karā krita,
Diena piemiņai būs cita.
Z
Zibeņzellis 08.05.2023 18:13
Jā, kur pazuda un apklusa tas čalis kurš bija jau sataisījis vairākas lielgabalu butaforijas izstādīšanai pilsētā dažādās vietās. Man patika tā ideja, re, tad katrs gribošais varētu pasērst pie tā kaut kur savas dzīvesvietas tuvumā un bez problēmām. Žēl, ka tik labu domu ignorēja.
V
Viesis 08.05.2023 18:03
Kur lielgabals? Vandali ?
N
Neķītrais masāžists 08.05.2023 19:53
Viņš esot apsolījis šonakt lielgabalu atpakaļ vietā nolikt. :D
J
Jefiņš 08.05.2023 17:18
Karš taču 08.05.45.g. beidzies , bet komentāros vēl datorģenerāļi karo un karo uz vella paraušanu.

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->