Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 02.12.2022 17:46

3.decembrī būs daļēji ierobežota satiksme Vecpilsētas laukumā 10

3.decembrī būs daļēji ierobežota satiksme Vecpilsētas laukumā
Foto: SIA "Jēkabpils pakalpojumi"

Jēkabpilī 3.decembrī būs satiksmes ierobežojumi Vecpilsētas laukumā. No pulksten 6:00 līdz 20:00 daļa laukuma tiks slēgta transportlīdzekļu kustībai. Ierobežojumi būs spēkā saistībā ar pilsētas Ziemassvētku egles iedegšanas pasākumu, kas sāksies pulksten 16:00. Egles atklāšanā piedalīsies Bings, Olafs, Vinnijs Pūks, Popija un pele Džerijs. Netālu no egles visus gaidīs Ziemassvētku vecītis un Rūķene, pie kuriem atradīsies arī Ziemassvētku pasts.

A
Astro 03.12.2022 15:53
Skroderdienu Bebene,
Pie eglītes būs Rūķene.
z
zinātājs 03.12.2022 09:51
Nezinu, cik tur taisnības, bet šogad egles atklāšanas runu teikšot Žuks. Tā man viens no domes šoferiem zināja teikt un mēs saderējām uz pieciem dīzeļdegvielas litriem, jo es teicu, ka runās Ragainis, un tikai un neviens cits žuks tur klāt laists netiks.
N
Neķītrais masāžists 02.12.2022 20:20
Rakstīts, ka egles atklāšanā piedalīsies Bings, Olafs, Vinnijs Pūks, Popija un pele Džerijs, a vai tad Ragainis, Kļaviņa, Kraps, Salcevičs, Stars un pārējie domes koriši nenāks? :(
S
Skolnieciņš 02.12.2022 20:09
Komentārs par Levita kunga vizīti Nācaretē. Tas ir jauki, ka prezidenta kungs Egils Levits kā ebreju tautas pārstāvis godā senebreju mitoloģiju un ebreju monoteismu. Tas ir jauki, ka prezidenta kungs Egils Levits kā ebreju tautas pārstāvis godā savas tautas kultūru. Tikai ir viena mazmazītiņa nianse. Te ir Latvija, te nav Izraēla. Te ir Baltu zemes, un latvieši ir baltu tauta. Latviešiem ar etniskajiem semītiem nav ne mazākā sakara. Pirmie ebreji Baltu zemēs ienāca krusta karu laikā līdz ar krustnešiem sākot no 12. gadsimta vidus. Latvieši ir pagāni.
Ar cieņu pret politeismu (daudzievību; pagānismu), Skolnieciņš
S
Skolnieciņš 02.12.2022 20:09
Es esmu pagāns. Es esmu par mieru un saticību pasaulē. Es esmu par draudzību un mierīgu līdzās pastāvēšanu starp dažādām tautām, starp dažādu ticību cilvēkiem. Tomēr mani apbēdina, ka Egils Levits nerūpējas par latviešu tautas likumīgajām interesēm. Latviešu tauta no savas naudiņas uztur prezidenta kungu. Un 40 000 000 eiro atdošana apšaubāmas reputācijas cilvēkiem, manuprāt, nebija prātīgs lēmums. Ar cieņu, Skolnieciņš
S
Skolnieciņš 02.12.2022 18:54
Tas ir mīļi, ka cilvēki līksmo un svin svētkus. Tas ir bezgala jauki, tomēr mani vienmēr ir uztraucis Ziemassvētku saturs. Kas ir Ziemassvētki? Ziemassvētki ir Ziemas saulgriežu svētki, kuros godā senos Dievus un senās Dievietes. Latvieši pēc senajām dievturu tradīcijām godā Latvju Dievus. Kāds sakars Ziemassvētkiem ir ar Jēzu Kristu? It ne kāds! Pirmie kristieši rabīna Jēzus Kristus (ja vien šāds senebreju mitoloģijas personāžs dzīvē vispār eksistēja…) dzimšanas dienu atzīmēja kaut kur martā. Bet tad dažus gadsimtus pēc rabīna Jēzus Kristus nāves baznīcēni nolēma svinēt šos svētkus ziemā.
Ar cieņu pret politeismu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
D
Distihs 02.12.2022 18:09
Priekš astro auto ceļš taisīts ir ciet,
Uz laukumu nāksies kājām tam iet.
A
Astro - > Distiham 02.12.2022 17:54
Distihs sauks zem egles Pūku,
Lai slepus notiesātu kūku.
S
Skolnieciņš 02.12.2022 17:49
Kristīgie Ziemassvētki nav latviešu svētki. Latvieši ir pagāni, kas godā senos Dievus un senās Dievietes. Mūsu Dievi ir aizmirsti. Tad kāpēc ir jāgodā Coca-Colas Santa Klausu? Jēga kāda?
Bez cieņas, Skolnieciņš
J
Jefiņš 02.12.2022 17:56
Katrs godina to, kas viņam ir sirdī un prātā, es godinu Ziemas saulgriežus un jauna dzīves cikla sākumu.

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->