Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 27.01.2023 17:57

“No Piena ceļa nākuši: Sēlijas identitāte” 5.raidījumā apmeklēsim Birķineļus! 31

“No Piena ceļa nākuši: Sēlijas identitāte” 5.raidījumā apmeklēsim Birķineļus!
Skatīt video

Raidījumu cikla “No Piena ceļa nākuši: Sēlija – identitāte” piektajā raidījumā ciemosimies Birķineļos jeb Berķenelē – Sēlijas ciemā, kas atrodas Augšdaugavas novadā.

Sarunā ar Augšdaugavas novada Kultūras pārvaldes vadītāju Ināru Mukāni uzzināsim, kāda bija izcilā latviešu dzejnieka Raiņa bērnība Birķineļos. Raiņa mājas Berķenelē galvenā speciāliste Eva Bogdāne pastāstīs par tūrisma iespējām šajā Raiņa gara apvītajā ciemā, savukārt Raiņa mājas Berķenelē direktore Inese Bērziņa ļaus ielūkoties Birķeneļu baznīcas vēsturē.

Vidusdaugavas televīzija skatītājus iepazīstina ar jaunu raidījumu ciklu “No Piena ceļa nākuši. Sēlija – identitāte”, kas ietver 12 videostāstus, katrā aplūkojot kādu no Sēlijas iedzīvotāju kopienām. Raidījumu ciklā varēs iepazīt: Dvieti, Bebreni, Kaldabruņu, Medumus, Birķineļus, Subati, Anceni, Gārseni, Leimaņus, Ērberģi, Pilskalni un Elkšņus. Sēlijas apceļošanā skatītājus pavadīs enerģiskā un harizmātiskā raidījumu cikla vadītāja Anda Svarāne, kura pati ir īsta sēliete – amatniecības centra “Rūme” keramiķe, mākslas pedagoģe, biedrības “Sēļu pūrs” līdere un sēļu tradicionālās mūzikas grupas “Krāce” dziedātāja no Zasas.

5.raidījums būs skatāms:

  • ReTV kanālā otrdien, 31. janvārī, pulksten 19:25, ar atkārtojumiem 1. februārī pl.12:00 un 5.februārī pl.16:00;
  • Vidusdaugavas televīzijas kanālā ceturtdien, 2.februārī, pulksten 19:30 ar atkārtojumiem plkst. 20:30, 21:30, piektdien, 3.februārī, ik stundu no plkst. 8:30 līdz 18:30, kā arī 4. un 5.februārī plkst. 11:30, 16:30 un 21:30.

Pēc katra raidījuma pārraides televīzijā tos varēs atrast portālā www.jekabpilslaiks.lv, youtube.com/vdtvsizeti, facebook.com/jekabpilslaiks un citu sociālo tīklu profilos.

Projektu finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raidījumu cikla “No Piena ceļa nākuši. Sēlija – identitāte” saturu atbild SIA “Vidusdaugavas televīzija”.

#SIF_MAF2022

z
zinātājs 29.01.2023 11:01
Skolnieciņu es saprotu. Dvēselē labs, naivs cilvēks, uz pastāvošās ideoloģijas un propagandas pamatiem, noliedzot gan kristietību, izveidojis savu paradigmu, kuras ideāliem ticēs līdz pēdējam. Grib, lai uz pasaules valdītu taisnīgums un vienlīdzība, ko pēc viņa domām var nodrošināt tikai demokrātija. Tas ir aplam. Demokrātija tiešām to var garantēt tikai slēgtā sabiedrībā, kur katra tās locekļa balss ir vienādi stipra, bet ne sabiedrībā, kur prevalē mantkārība, nauda un patiesā vara tiešām pieder tiem, kam ir nauda un kam kaut kādas LGBT īpatņu vēlmes būtībā ir pilnīgi pie kājas. Ja cilvēks pielīdzina monarhijas jēdzienu totalitārismam, tad tas nepārprotami norāda uz lieliem zināšanu trūkumiem humānās jeb sociālās zinātnēs. Neuzskatu par jēdzīgu turpināt ar viņu diskusiju par šo tēmu, jo tā man atgādina profesionāla elektrotehniķa strīdu ar cienījamu santehniķi par histerēzes cilpas efektu dzīvokļa elektroenerģijas kanalizācijā. :)
S
Skolnieciņš 27.01.2023 20:44
Lūgsim Dabas Māti un tapsim svētīti!
Bildes no Dabas Mātes godināšanas rituāla:
failiem.lv/u/5aj7ymzav [Dabas Mātes godināšana.]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Godināt Dabas Māti var savā privātajā mežiņā tālāk no ļaužu acīm. Ir jāatcerās, ka svešā mežā nedrīkst līst!
z
zinātājs 28.01.2023 08:58
Volters savā laikā zinājis teikt, ka kristīgie fanātiķi un kristiānisms kopumā ir atņēmis dzīvību apmēram 9 miljoniem cilvēku. Par seksuāli citādi orientētājiem gan viņš neko sliktu nav teicis, bet arī neko labu. No kurienes zini, ka dievturība atbalsta LGBT? To arī tautas dziesmās nepiemin, jo ne tikai dievi, bet pat ierindas zemes arājiņš saprata, ka šādas sabiedriskās attiecības ir destruktīvas. Vienu vārdu sakot, slimu cilvēku murgainas idejas. Kāds gan var būt naids pret mentālajiem vājiniekiem! Mūsu dižajam dzejniekam pēcnācēju nebija, bet nevar līdz ar to uzskatīt, ka Berķenelē dzimušais puika, pilngadību sasniedzis, nebūtu centies tos iegūt tradicionālā paņēmienā. Nesanāca un ko tur daudz vairs diskutēt!
S
Skolnieciņš 28.01.2023 09:25
zinātājs: Volters savā laikā zinājis teikt, ka kristīgie fanātiķi un kristiānisms kopumā ir atņēmis dzīvību apmēram 9 miljoniem cilvēku. Par seksuāli citādi orientētājiem gan viņš neko sliktu nav teicis, bet arī neko labu. No kurienes zini, ka dievturība atbalsta LGBT? To arī tautas dziesmās nepiemin, jo ne t..
Kristiešu kristīgais naids pret LGBT+ kopienu nāk no jūdaisma (senebreju mitoloģijas un ebreju monoteisma). Tas ir sens, arhajisks, iracionāls naids. Tagad ir 21. gadsimts. Tad saki man, lūdzu. Kāpēc mūsdienu dievturiem būtu jāatražo krustnešu un kristīgo misionāru ievestais naids? Baltu tautas nav judi. Lai jūdi paši dzīvo savā naidā! Tā ir jūdu brīvprātīgā izvēle, bet latvieši ir balti. Piemēram, senie grieķijas pagāni, kuri ticēja Olimpa kalna Dieviem un Dievietēm, nebija tik ļauni, paštaisni un neiecietīgi kā ebreju tauta tālā senatnē. Kamēr ebreji no goju vidus (neebreju vidus, ebrejs ebreju nedrīkstēja turēt verdzībā, bet cittautieti drīkstēja, jo to ticība atļāva) turēja sev vergus, senajiem grieķiem bija demokrātija. Dievturībai ir jābūt musdienīgai un bez kristietības sārņiem, tai skaitā, kristīgā naida.
Ar cieņu, Skolnieciņš
S
Skolnieciņš 28.01.2023 09:30
zinātājs: Volters savā laikā zinājis teikt, ka kristīgie fanātiķi un kristiānisms kopumā ir atņēmis dzīvību apmēram 9 miljoniem cilvēku. Par seksuāli citādi orientētājiem gan viņš neko sliktu nav teicis, bet arī neko labu. No kurienes zini, ka dievturība atbalsta LGBT? To arī tautas dziesmās nepiemin, jo ne t..
zinātājs 28.01.2023 08:58 Reāli pa LTV1, pa LTV7, pa Re:TV, pa Rīga24 dievturus nekad nerāda un pret senajiem Dieviem nekad neizturas cienīgi. Tomēr pret kristiešiem izturas visai bijīgi un baznīcēnus rāda kā cienījamus ļaudis. Vai tu šo liekulību nejūti? Vārdus Dievs, Dieviete, Dievi, Dievietes raksta ar lielo sākumburtu!
z
zinātājs 28.01.2023 12:31
Skolnieciņš: Kristiešu kristīgais naids pret LGBT+ kopienu nāk no jūdaisma (senebreju mitoloģijas un ebreju monoteisma). Tas ir sens, arhajisks, iracionāls naids. Tagad ir 21. gadsimts. Tad saki man, lūdzu. Kāpēc mūsdienu dievturiem būtu jāatražo krustnešu un kristīgo misionāru ievestais naids? Baltu tautas nav ..
Protams, ka ebreji zināja, ka viendzimuma seksuālās attiecības ir destruktīvas un cilvēka fiziskai, un psihiskai veselībai kaitīgas. Kāda tur vēl varētu būt pret tādiem iecietība vai laipnība, ja toreiz jau tā mirstība bija liela, bet katra cilvēka, proti, verga vērtība bija liela.Tu arī, kā skatos, savas dievturības apmāts dodies absurdos un aplamos domu konstrukciju ceļos. Vai nesaproti, ka seksā citādi orientēto problēmas tiek mākslīgi paceltas neiedomājamas problēmas līmenī, lai kārtējo reizi šķeltu sabiedrību un tās dažādu viedokļu grupas savā starpā ecētos, tādā veidā novēršot tautas uzmanību no daudz sasāpošāku jautājumu risināšanas. Pederastija starp cilvēkiem bija un būs, kā jau citas dabā novirzes no normas, bet tāpēc jau visa sabiedrība nav jāpārliecina, ka kroplība ir dzīves norma un nav ar to jācīnās.
S
Skolnieciņš 28.01.2023 12:42
zinātājs: Protams, ka ebreji zināja, ka viendzimuma seksuālās attiecības ir destruktīvas un cilvēka fiziskai, un psihiskai veselībai kaitīgas. Kāda tur vēl varētu būt pret tādiem iecietība vai laipnība, ja toreiz jau tā mirstība bija liela, bet katra cilvēka, proti, verga vērtība bija liela.Tu arī, kā skatos,..
zinātājs 28.01.2023 12:31 Mani ebreju tauta neinteresē. Negribu neko kopīgu ar šo tautu. Senebreju mitoloģijas un ebreju monoteisma dēļ nogalināja un iznīcināja ļoti daudz cilvēku. Tas, kas celts uz bailem, viltus un asinīm, nevar būt labs. Kristietība nav laba, tāpēc es neesmu kristietis. Cilvēks var brīvi izvēlēties kam un kā ticēt.
Piemēram, Islandē asatru reliģijas garīdzinieki un garīdznieces (sievietes arī var piedalīties) laulā arī viendzimuma laulības. Un neviens tajā neko sliktu nesaskata. Un cilvēkus seksualitātes dēļ nestrostē. Dievturi var daudz ko mācīties no asatru reliģijas.
Ar cienu, Skolnieciņš
z
zinātājs 28.01.2023 14:32
Skolnieciņš: zinātājs 28.01.2023 12:31 Mani ebreju tauta neinteresē. Negribu neko kopīgu ar šo tautu. Senebreju mitoloģijas un ebreju monoteisma dēļ nogalināja un iznīcināja ļoti daudz cilvēku. Tas, kas celts uz bailem, viltus un asinīm, nevar būt labs. Kristietība nav laba, tāpēc es neesmu kristietis. Cilvēks v..
Viens strādnieks satiekas ar kādu citu, no citas SIA un saka: - Mans šefs nogrieza no algas. Laikam mainījis seksuālo orientāciju. Neko par pederastiem negribu zināt, dzirdēt un man viņi neinteresē. Tāpat kā Tev ebreji. Neviens tos pidrillas arī Latvijā nestrostē, kamēr nelien ar savām perversajām gudrībām tribīnē.
S
Skolnieciņš 28.01.2023 15:00
zinātājs: Viens strādnieks satiekas ar kādu citu, no citas SIA un saka: - Mans šefs nogrieza no algas. Laikam mainījis seksuālo orientāciju. Neko par pederastiem negribu zināt, dzirdēt un man viņi neinteresē. Tāpat kā Tev ebreji. Neviens tos pidrillas arī Latvijā nestrostē, kamēr nelien ar savām perversajām g..
Un? Normālā, veselā sabiedrībā ir izvēles brīvība. Cilvēks drīkst un var brīvi vēlēt valdību. Cilvēks drīkst un var brīvi izvēlēties ticību. Cilvēkst drīkst un var brīvi paust savu seksualitāti.
z
zinātājs 28.01.2023 16:41
Skolnieciņš: Un? Normālā, veselā sabiedrībā ir izvēles brīvība. Cilvēks drīkst un var brīvi vēlēt valdību. Cilvēks drīkst un var brīvi izvēlēties ticību. Cilvēkst drīkst un var brīvi paust savu seksualitāti.
Droši vien, ķīmijā esi spečuks, bet varas psiholoģijā, valsts un tiesību teorijā, vēsturē, kā arī demokrātijas cēloņos, esi nezinītis un tomēr tici parunai, ka demokrātija nav ideāla, bet nekas labāks vēl nav izdomāts. Tad uzdot sev jautājumu, kuram demokrātija ir tik laba un, galvenais, izdevīga? Vislabākā un tautai izdevīgākā valsts pārvaldes forma ir monarhija. Arī demokrātija varētu būt, bet tikai tad, ja varas vēlēšanās būtu piemērots demokrātiskā centrālisma princips.
S
Skolnieciņš 28.01.2023 18:10
zinātājs: Droši vien, ķīmijā esi spečuks, bet varas psiholoģijā, valsts un tiesību teorijā, vēsturē, kā arī demokrātijas cēloņos, esi nezinītis un tomēr tici parunai, ka demokrātija nav ideāla, bet nekas labāks vēl nav izdomāts. Tad uzdot sev jautājumu, kuram demokrātija ir tik laba un, galvenais, izdevīga? V..
Visa civilizētā pasaule ir demokrātiska. Monarhijas un diktatūras ir noiets vēstures etaps. Domokrātija jau bija pie senajiem grieķiem, kuri ticēja Olimpa kalna Dieviem. Un Antīkā Grieķija bija ļoti attīstīta gan sociāli, gan tehnoloģiski priekš sava laika. Latvieši cieta no krievu totalitārisma. Un šis ciešanas radīja sliktu epiģenētiku. Tāpēc nav jābrīnās tagadējās problēmās. Dekolonizācijai, deokupācijai, derusifikācijai ir jābūt absolūtai. Sarkanā migla te nedrīkst dvašot. Diemžēl daudzi čekisti un to pakalpiņi atmodu izmantoja, lai piebāztu savas kabatas. 90-tajos gados tautai nevajadzēja klusēt, kad redzēja, ka daļa uzņēmēju no ex.komunistu vidus piekrāpj darbiniekus, nemaksā nodokļus un mistiski tiek pie jauniem īpašumiem (prihvatizē). Nevajadzēja pievērt acis uz krievu mafijas darbību Latvijā.
Un es cienu demokrātiju.
S
Skolnieciņš 28.01.2023 18:12
zinātājs: Droši vien, ķīmijā esi spečuks, bet varas psiholoģijā, valsts un tiesību teorijā, vēsturē, kā arī demokrātijas cēloņos, esi nezinītis un tomēr tici parunai, ka demokrātija nav ideāla, bet nekas labāks vēl nav izdomāts. Tad uzdot sev jautājumu, kuram demokrātija ir tik laba un, galvenais, izdevīga? V..
Kāda monarhija? Tu domā caru putinu? Nē, paldies! Cars putins, būdams monarhs pirmajā paaudzē, sūta krievijā dzīvojošās tautas uz Elli. Nē, paldies. Tādu zarazu Latvijā nevajag!
S
Skolnieciņš 27.01.2023 19:54
Latvijā varētu paralēli darboties vairākas pagāniskās ticības vienlaikus. Pirmkārt, ir jāliek uzsvars uz dievturības attīstību; dievturību ir jāattīra no kristīgiem sārņiem un ir jāveido vienots Dievu un Dieviešu panteons ar lietuviešiem. Un arī ir jāvienojas par vienotu pasaules kosmogonisko uzbūvi. Daudz ko būs jāveido no jauna un jāaizņemas no citām reliģijām. Neskatoties ne uz ko, dievturībai ir jāsaglabā interpritācijas brīvība, tā nedrīkst kļūt dogmātiska un saturēt kristietības kļūdas. Piemēram, naidu pret LGBT+ kopienu. Otrkārt, dievturība vel ir bērna autiņos. Padomju okupācijas vara vājināja dievturības izplatību Latvijā. Sovjetizācija atstāja sliktas sekas uz latviešu tautas epiģenētiku. Tomēr ir asatru un odinisms/votānisms jeb skandināvu pagāniskā ticība. Asatru reliģijai ir savas svētnīcas – pagānu hofas (angliski: heathen hof). Un skandināviem ir horiki (par vārda pareizrakstību es neesmu pārliecināts), tas ir ar skaistu sētu aplikts kāda Dieva vai kādas Dievietes elks. ..
S
Skolnieciņš > tiešām 27.01.2023 18:36 27.01.2023 19:56
Tas izskatās pēc nelielas būves. To var uzskatīt par brīvdabas templi. Treškārt, lai jāsāk draudzēties ar Taivānu un jāatver Latvijā vienu budistu templi, lai šeit ābramiskās reliģijas justos neērti. Neatbalstu budismu, bet budistu klātesamība ir kā tāds buferis starp pagāniem, kristiešiem un jūdaistiem.
N
Neķītrais masāžists 27.01.2023 18:55
Bezberbeķus zinu, bet par tādiem Berķenbeļiem pirmo reizi dzirdu.
D
Distihs 27.01.2023 18:34
Ja Birķeneļos zagsi spaini,
Tā tu aizvainosi Raini.
J
Jefiņš 27.01.2023 18:23
Skaidrs, ņemšu vērā.
A
Astro 27.01.2023 18:21
Sajūsmā ir skatītāja Vanda,
Kad stāsta vadītāja Anda.
A
Astro 27.01.2023 18:13
Berķenelē viesi stājas,
Izrādās,ka Rainim mājas.
S
Skolnieciņš 27.01.2023 18:08
Žēl, ka Birķineļos jeb Berķenelē nav Latvju Dievu tempļa... Žēl...
t
tiešām 27.01.2023 18:36
Jā, žēl gan. Kāpēc gan Tu no vārdiem beidzot neķertos pie darbiem? Uztaisi projektu, izsludini ziedojumu vākšanu un tā lieta ies. Ar runām Tu savu aktivitāti jau esi pietiekoši pierādījis . Laiks konkrētam darbam. Personīgi es būtu gatavs ziedot pieklājīgu € summu. Formālu atrunāšanos no Tevis negaidu.
S
Skolnieciņš 27.01.2023 20:09
tiešām: Jā, žēl gan. Kāpēc gan Tu no vārdiem beidzot neķertos pie darbiem? Uztaisi projektu, izsludini ziedojumu vākšanu un tā lieta ies. Ar runām Tu savu aktivitāti jau esi pietiekoši pierādījis . Laiks konkrētam darbam. Personīgi es būtu gatavs ziedot pieklājīgu € summu. Formālu atrunāšanos no Tevis negai..
Ja vēlies tu vari lejupielādēt Microsoft Word fontus Latvju Raksti ATL un Latvju Raksti BTL: failiem.lv/u/b6wg4trxy [tie ir pieejami bezmaksas]. Senlatvju spēka zīmes ir digitalizētās. Un ja tev ir šie fonti, tad tu vari lielāko daļu senlatvju spēka zīmju likt bildēs, izmantojot dažādus foto redaktorus. Es bildes rediģēju caur Microsoft PowerPoint. Tur var dabūt zeltītus burtus ar dažādām faktūrām. Vienīgi izmēru un proporcijas ir grūti iestatīt.
t
tiešām 27.01.2023 20:39
Skolnieciņš: Ja vēlies tu vari lejupielādēt Microsoft Word fontus Latvju Raksti ATL un Latvju Raksti BTL: failiem.lv/u/b6wg4trxy [tie ir pieejami bezmaksas]. Senlatvju spēka zīmes ir digitalizētās. Un ja tev ir šie fonti, tad tu vari lielāko daļu senlatvju spēka zīmju likt bildēs, izmantojot dažādus foto redakto..
To visu es zinu un ne tikai to. Bet rosinu Tevi konkrētam darbam t.i. ierīkot Dievturu svētvietu Birķineļos jeb Berķenelē – Sēlijas ciemā, kas atrodas Augšdaugavas novadā. Ar kaut ko taču ir jāsāk reālajā dzīvē, jo bezgalīgā pļāpāšana internetā nedod neko. Palieku gaidot Tavu darbību, lai vasarā varētu aizbraukt un pabūt svētvietā.
S
Skolnieciņš 27.01.2023 20:47
tiešām: To visu es zinu un ne tikai to. Bet rosinu Tevi konkrētam darbam t.i. ierīkot Dievturu svētvietu Birķineļos jeb Berķenelē – Sēlijas ciemā, kas atrodas Augšdaugavas novadā. Ar kaut ko taču ir jāsāk reālajā dzīvē, jo bezgalīgā pļāpāšana internetā nedod neko. Palieku gaidot Tavu darbību, lai vasarā var..
failiem.lv/u/bez4drej5 [Dabas Mātes godināšana dievturu tradīcijās]
Lai Dabas Māte ir ar Tevi!
Svētīgi, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
t
tiešām 27.01.2023 21:03
Skolnieciņš: failiem.lv/u/bez4drej5 [Dabas Mātes godināšana dievturu tradīcijās] <br /> Lai Dabas Māte ir ar Tevi! <br /> Svētīgi, Skolnieciņš <br /> ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Nenovērsies no temata. Nestāti man to ko es zinu jau no bērnības ,jo turpinu pārmantotās senču tradīcijas sadzīvē bez liekas ažiotāžas. Kad sāksi iekārtot Dievturu svētvietu? Nu labi, pagastu vari izvēlēties pats.
S
Skolnieciņš 27.01.2023 21:15
tiešām: Nenovērsies no temata. Nestāti man to ko es zinu jau no bērnības ,jo turpinu pārmantotās senču tradīcijas sadzīvē bez liekas ažiotāžas. Kad sāksi iekārtot Dievturu svētvietu? Nu labi, pagastu vari izvēlēties pats.
failiem.lv/u/5aj7ymzav Lai Dabas Māte svētī mūs!!!
t
tiešām 28.01.2023 09:52
Skolnieciņš: failiem.lv/u/5aj7ymzav Lai Dabas Māte svētī mūs!!!
Neko citu no Tevis negribu dzirdēt, tikai konkrēto darbu sākumu pie Dievturu svētnīcas būvniecības un iekārtošanas jebkurā pagastā pēc Taviem ieskatiem. Raksti man tos faillus, es tos nepētīšu jo nav vajadzība, vispār šaubos, ka kāds tos te pēta.
S
Skolnieciņš 28.01.2023 12:48
tiešām: Neko citu no Tevis negribu dzirdēt, tikai konkrēto darbu sākumu pie Dievturu svētnīcas būvniecības un iekārtošanas jebkurā pagastā pēc Taviem ieskatiem. Raksti man tos faillus, es tos nepētīšu jo nav vajadzība, vispār šaubos, ka kāds tos te pēta.
Piedod, bet man kā nabadzīgam studentam nav naudas tādai iecerei. Vienkārši nav naudas. Un, piemēram, es nezinu kā mans darba devējs reaģētu uz to, ka esmu pagāns. Es negribu sev karjeru sačakarēt. Paskaties, ka internetā anonīmajos komentāros daži grib mani noēst. Iziet no skapja es neesmu gatavs. Man nav ne finanšu, ne arī iekšēju rezervju.
t
tiešām 28.01.2023 15:34
Skolnieciņš: Piedod, bet man kā nabadzīgam studentam nav naudas tādai iecerei. Vienkārši nav naudas. Un, piemēram, es nezinu kā mans darba devējs reaģētu uz to, ka esmu pagāns. Es negribu sev karjeru sačakarēt. Paskaties, ka internetā anonīmajos komentāros daži grib mani noēst. Iziet no skapja es neesmu gatavs. ..
Vienkārši sakot , tad Tu esi divkosis, pļāpāt gatavs, bet kaut ko konkrēti darīt - nē. Pat tavi tuvākie nezina, ka raksti šādus komentārus . Vispār smieklīgi.
S
Skolnieciņš 28.01.2023 16:15
tiešām: Vienkārši sakot , tad Tu esi divkosis, pļāpāt gatavs, bet kaut ko konkrēti darīt - nē. Pat tavi tuvākie nezina, ka raksti šādus komentārus . Vispār smieklīgi.
Kāpēc divkosis? Esmu nabadzīgs students un man problēmas ar policiju nav vajadzīgās.
t
tiešām 29.01.2023 11:53
Skolnieciņš: Kāpēc divkosis? Esmu nabadzīgs students un man problēmas ar policiju nav vajadzīgās.
Divkosis? Tā es sapratu nu Taviem komentāriem, jo Tu tikai paužot savu viedokli anonīmi internetā, bet ne sarunās ar saviem līdzcilvēkiem . Kas to zina kādu viedokli Tu paud reālajā dzīvē? Kāds te sakars ar policiju, nekur neesmu Tevi mudinājis rīkoties nelikumīgi. Izstrādāt Dievturu saieta ēkas ( svētvietas) projektu un likumā noteiktā kārtībā vākt ziedojumus projekta realizēšanai ir atļauts. Tas nav nekas, ka esi nabadzīgs students, galvenais lai ir enerģija kaut ko darīt reāli.

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->