Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 08.03.2023 16:34

“Jēkabpils SC/Sedumi” komanda nepārvar Reģionālās basketbola līgas ceturtdaļfināla slieksni 8

“Jēkabpils SC/Sedumi” basketbola komanda aizvadīja trešo savstarpējo maču ar basketbola komandu “Jaunpils” par iekļūšanu Reģionālās basketbola līgas pusfinālā. Spēle bija izšķiroša, jo līdz šim jēkabpilieši vienu spēli bija zaudējuši, vienu – uzvarējuši, bet bija nepieciešamas divas uzvaras, lai iekļūtu pusfinālā.

Jēkabpilieši maču izbraukumā iesāka labi, pirmajā ceturtdaļā iekrāja septiņu punktu pārsvaru (24:17), ko otrajā spēles nogrieznī palielināja līdz pat 12 punktiem (39:27). Tomēr mājinieki nebija ar mieru tik vienkārši padoties un, savu līdzjutēju atbalstīti, trešajā ceturtdaļā saņēma visus savus spēkus un pārņēma vadības grožus savās rokās. Līdz pat finālsvilpei notika sīvas cīņas par katru laukuma centimetru un par katru bumbu, tomēr spēles galotnē veiksmīgāki bija BK “Jaunpils” spēlētāji. “Jēkabpils SC/Sedumi” piedzīvoja sāpīgu zaudējumu ar rezultātu 76:78.

Visvairāk – 22 punktus – savas komandas labā guva Edijs Stiebriņš, 12 punktus un sešas rezultatīvas piespēles pievienoja Matīss Indriksons, 11 punkti un 12 bumbas zem groziem Edgara Čaupjonoka kontā, 11 punktus guva arī Reinis Ermansons.

Līdz ar to Andra Čerjaka trenētā komanda noslēdz šo Reģionālās basketbola līgas sezonu.