Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 27.05.2024 17:54

“Iesēdies” Andreja Pormaļa ielas asfalts Jēkabpilī 1

“Iesēdies” Andreja Pormaļa ielas asfalts Jēkabpilī
Skatīt video

Jēkabpilī pirms dažām dienām “iesēdās” nesen rekonstruētās Andreja Pormaļa ielas asfalts. Bedri, kas izveidojās krustojumā ar Viestura ielu, atbildīgais būvnieks SIA “Ošukalns” uz pagaidu laiku aizbēra ar šķembu, bet remonts tiks veikts pēc tam, kad būs izpētīts, kas radīja grunts izskalošanu.

“Mēs paši tur neko konstatēt nevarējām,” skaidro SIA “Ošukalns” būvdarbu vadītājs Andris Kusiņš. “Vienkārši tā grunts ir kaut kur “aizgājusi”, visticamāk, kaut kādā no komunikācijām. Tur ir ļoti daudz visādu komunikāciju apakšā, un šobrīd nav skaidrs, kura komunikācija tur ir vajadzīga, jo mēs pat īsti tur neko nepārbūvējām tad, kad būvējām Pormaļa ielu.”

Andreja Pormaļa ielas remontu SIA “Ošukalns” uzsāka 2022. gadā, bet pabeidza – pagājušā gada vasaras nogalē. Konkrētajā posmā būvnieks nemainīja inženierkomunikācijas, tikai veidoja pieslēgumu pie esošās kanalizācijas un lietus ūdens kanalizācijas. Lai saprastu, kāds ir grunts izskalojuma iemesls, tuvākajā laikā tiks veikta pārbaude ar video kameru. Pēc tam varēs izlemt, kam būs jāveic remonts.

“Attiecīgi, kas tur būs vainīgs. Ja tur būs mūsu vaina kaut kāda, tad, protams, ka mēs to darīsim, ja nē, tad risinās jautājumu ar pašvaldību, kas to darīs. Droši vien, ka tā,” saka Andris Kusiņš.

Jāpiebilst, ka šī nav vienīgā reize, kad nesen atjaunotajai Pormaļa ielai radušies bojājumi. Pagājušā gada rudenī zem jaunā bruģa seguma bija plīsis ūdensvads. Toreiz SIA “Jēkabpils ūdens” skaidroja, ka tajā ielas posmā bija saglabāts vecais ūdensvads, un tas plīsis hidroloģisko un meteoroloģisko apstākļu ietekmē. Pašvaldībā uzsvēra, ka jauna ūdensvada izbūve visā ielas garumā netika paredzēta līdzekļu trūkuma dēļ.

Atgādinām, ka Pormaļa ielas projekta kopējās izmaksas, ieskaitot būvuzraudzību un autoruzraudzību, bija vairāk nekā 2,6 miljoni eiro, ko finansēja valsts un pašvaldība.

Sandra Paegļkalne

P
Pavement 29.05.2024 08:57
Galvenais, lai liekot ielāpu, neuztaisa pauguru vai iesēdumu, kā tas parasti notiek pie mums.

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->