Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!

Projekts “Latgale kara ēnā”, līguma Nr. 2022.LV/LMA/12

No 2023. gada 1. janvāra līdz 2023. gada 30. aprīlim SIA “Vidusdaugavas televīzija” realizē Latvijas valsts budžeta caur Sabiedrības integrācijas fondu (SIF) finansētu “Mediju atbalsta fonda” programmas “Atbalsts Latgales reģiona mediju ziņu un informatīvi analītiskā satura radīšanas kapacitātes stiprināšanai” projektu “Latgale kara ēnā”.

Papildus saturam, ko Vidusdaugavas televīzija veido ikdienā, projekta ietvaros paredzēts veidot raidījumu ciklu "Latgale kara ēnā", kura mērķis ir 10 epizodēs (katra 24 minūtes gara) iepazīstināt TV skatītājus un VDTV lasītājus ar realitāti Latgalē, fokusējoties uz aktuālo informāciju par Krievijas Federācijas iebrukumu Ukrainā un to, kādā mediju vidē dzīvo pierobežas iedzīvotāji, ko viņi skatās, ko viņi secina un kādas ir viņu domas par notiekošo šobrīd pasaulē. Paralēli tam tiks sniegts gan viedoklis no ekspertiem - kāpēc radusies šāda situācija. Šī raidījuma katrā epizodē būs viens varonis, kurš dzīvo pierobežā. Raidījuma autori parādīs šī cilvēka vidi, viņa ikdienu, viņa pārdomas un viedokli par notiekošo Ukrainā, par Krieviju un arī Latviju. Katras epizodes beigās izskanēs arī šī varoņa viedoklis par to, ko par viņa paša sacīto sacījuši eksperti un vai viņš ir gatavs mainīt savas domas. 

Projekta kopējais finansējums ir 31 853,63 eiro, ko 100% apmērā finansē “Mediju atbalsta fonds”.

RAIDĪJUMI BŪS SKATĀMI:

RETV KANĀLĀ ik nedēļu, sākot no 2. februāra:

  • CETURTDIENĀS pulksten 21:25 ar atkārtojumiem
  • PIEKTDIENĀS plkst.12:30;
  • SESTDIENĀS plkst.09:30;
  • SVĒTDIENĀS plkst. 13:30.

VIDUSDAUGAVAS TELEVĪZIJAS KANĀLĀ ik nedēļu, sākot no 8. februāra:

  • TREŠDIENĀS pulksten 19:30 ar atkārtojumiem plkst. 20:30, 21:30;
  • PIEKTDIENĀS ik stundu no plkst. 8:30 līdz 18:30, kā arī
  • SESTDIEN un SVĒTDIEN plkst. 10:30, 15:30 un 20:30.

Pēc katra raidījuma pārraides televīzijā tos varēs atrast portālā www.jekabpilslaiks.lv, youtube.com/vdtvsizeti, facebook.com/jekabpilslaiks un citu sociālo tīklu profilos.