Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 06.01.2023 13:54

Zināmi ekspertīzes rezultāti vīrietim, kurš Jaungada naktī demolēja tehniku 28

Zināmi ekspertīzes rezultāti vīrietim, kurš Jaungada naktī demolēja tehniku
Skatīt video

Vīrietim, kurš Jaungada naktī Jēkabpilī sabojāja pasākumu, izdemolējot aparatūru, policija bija nozīmējusi narkotisko vielu ekspertīzi, jo bija aizdomas par viņa atrašanos narkotisko vielu ietekmē. Tagad ir zināmi ekspertīzes rezultāti. Valsts policijā informē, ka 1998.gadā dzimušais nebija lietojis narkotiskās vielas. Atgādinām, ka arī alkohola reibums pārbaudē netika konstatēts, tātad vīrietis skatuves aprīkojumu demolēja, būdams skaidrā prātā. Uz jautājumu, kādēļ viņš pasākuma laikā apzināti bojāja iekārtas, Valsts policijā atbild, ka vīrietis neatklāj savas rīcības motīvus. Šobrīd vīrietis ir atbrīvots, bet kriminālprocesā izmeklēšana turpinās un vīrietim ir piemērots drošības līdzeklis – paraksts par dzīvesvietas nemainīšanu.

Jau ziņots, ka Vecpilsētas laukumā 2023.gada sagaidīšanas pasākuma laikā uz skatuves uzkāpa kāds vīrietis un sāka agresīvi demolēt skatuves aprīkojumu. Pirms aizturēšanas viņš bija paspējis sabojāt arī dīdžeja tehniku, tādēļ pasākums tika pārtraukts, jo dīdžeja ballīte nevarēja notikt. Pašvaldības policijā skaidroja, ka notikuma brīdī uz laukuma nebija inspektoru, jo viņiem bijis izsaukums uz slimnīcu pie agresīva pacienta. Jēkabpils novada Kultūras pārvaldē atzīst, ka, ņemot vērā pieredzi, turpmāk tiks pievērsta pastiprināta uzmanība drošībai.

B
BBB 06.01.2023 14:29
Vienkārši bezsmadzeņu duraks.
V
Vietējais 07.01.2023 14:05
Čalim šībers jau neaizkrita vienkārši tāpat,ja vispār aizkrita.Speciem tomēr tā vai citādi vajadzēja aizrakties līdz patiesajiem tādas rīcības iemesliem.Savs viedoklis bija jāsaka psihiatram.Ja ar veselību problēmu nav,nebija tādā vai citādā reibonī,tad lieta ir nopietnāka,kā var likties.Agrāk vai vēlāk var sekot tādas vai citādas nākošās sērijas,ne jau obligāti tikai svētku pasākumos.
N
Nu tā 07.01.2023 17:58
Varbūt kādas galīgi neadekvātas derības??
J
Jefiņš 06.01.2023 18:04
Šo jautājumu jau izķidājām un tagad laiks attiecīgām iestādēm izmeklēt un noteikt nodarītā posta materiālo vērtību un piešķirt zināmu stundu skaitu ,,varonim,, sabiedriskajos darbos. Ziemā darba daudz, kuros pierādīt savu varēšanu.
b
bet vai 06.01.2023 14:24
pieskaitāms arī ir ? Vai Tvaiku ielā (Rīgā) tika pārbaudīts?
v
viedoklis 08.01.2023 13:30
Kultūras pārvaldei un tās vadītajai Skudelei nevis tikai jāizdara secinājumi, bet jāuzņemas zināma daļa atbildības par notikušo. Apsardzes nebija, ko nodrošina organizātors. To varēja novērst. Un nevajag visu atbildību uzlikt policijai, tas ir nesmuki. Un kas atmaksās zaudējumus uzņēmējam? Cik zināms, apdrošināšana to nesegs, jo nebija nodrošināta apsardze.
J
Ja kas 08.01.2023 16:14
Organizators ir pašvaldība.
V
Viesis 06.01.2023 15:11
Tam, kurš izdemoleja kapavietu un norāva lielgabalu, to attaisnoja un medāli uzkāra!D
M
Milda 06.01.2023 15:43
Neskaud viņam to ,,medāli,, ! Tiem, kuri demolēja ,,kristāla nakts,, ietvaros, tiem, kuri demolēja ,,Lielā Oktobra,, ietvaros ... tiem piekāra pat vairākus medāļus. Un kas notika pēc tam ?
V
Viesis 06.01.2023 17:50
Tā bija drazas satīrīšana . Vai tie kas tagad demolē Ukrainu arī ir cieņas vērti ?
M
Milda 06.01.2023 20:33
Viesis rakstija: Tā bija drazas satīrīšana . Vai tie kas tagad demolē Ukrainu arī ir cieņas vērti ?
Viesi, es īsti nesapratu Tavu jautājumu, bet ievēro, ka VISIEM , kuri ,,demolē,, Ukrainu , viņiem visiem ir piekārti medāļi... .
V
Viesis 07.01.2023 08:04
Milda rakstija: Viesi, es īsti nesapratu Tavu jautājumu, bet ievēro, ka VISIEM , kuri ,,demolē,, Ukrainu , viņiem visiem ir piekārti medāļi... .
Jautājums bija retorisks, tātad atbilde nav vajadzīga. Ja tev galviņā putra, tad nedomā, ka visiem tāpat, nevajag jaukt visu vienā katlā.
M
Milda 08.01.2023 13:00
Viesis rakstija: Jautājums bija retorisks, tātad atbilde nav vajadzīga. Ja tev galviņā putra, tad nedomā, ka visiem tāpat, nevajag jaukt visu vienā katlā.
Putra? Vai spried pēc sevis?
E
Ekzorcistuserviss 06.01.2023 14:09
Ir viena lieta, ko nekad necenšas noskaidrot neviena ekspertīze ... vai satrakojusies persona neatrodas ļauno garu apsēstības stāvoklī.
Bet šo faktoru izslēgt nevajadzētu.
z
zinātājs 06.01.2023 14:46
To zinātnieki vēl nav pierādījuši, bet cilvēka galvā varbūt tajā brīdī tiešām notika latvju dievu sacelšanās pret jūdu dievu. Skolnieciņš zina labāk un, iespējams, izskaidros.
E
Ekzorcistuserviss 06.01.2023 15:39
zinātājs rakstija: To zinātnieki vēl nav pierādījuši, bet cilvēka galvā varbūt tajā brīdī tiešām notika latvju dievu sacelšanās pret jūdu dievu. Skolnieciņš zina labāk un, iespējams, izskaidros.
Skolnieciņš nevar izskaidrot pats sevi, ko nu vēl par citiem.
Bet Tu esi trāpījis tuvu patiesībai, jo sacelšanās pret Dievu notiek ļoti daudzās galvās.
J
Jefiņš 06.01.2023 18:08
zinātājs rakstija: To zinātnieki vēl nav pierādījuši, bet cilvēka galvā varbūt tajā brīdī tiešām notika latvju dievu sacelšanās pret jūdu dievu. Skolnieciņš zina labāk un, iespējams, izskaidros.
Iespējams, ka Teologs kaut ko var pastāstīt, tomēr tuvāk visādiem sātaniem.
T
Teologs Teodors 07.01.2023 11:03
Jefiņš rakstija: Iespējams, ka Teologs kaut ko var pastāstīt, tomēr tuvāk visādiem sātaniem.
Jefiņ, visi uz Zemes dzīvojošie cilvēki ir tik ,,tuvu Sātanam,, cik tuvu Tev ir Tava kuņģa sula.
Bet labā ziņa ir tā, ka Dievs arī ir tik pat tuvu. Svarīga ir Tava izvēle.

Te noder līdzība, ( kura gan, kā visas līdzības , ir nepilnīga ) ... iedomājies , Jefiņ, ka Tu esi radioaparāts... bet ēterā tiek raidīts milzīgs daudzums visādas informācijas... gan ļoti labas, gan ļoti ļaunas. Nu , lūk - uz ko Tu noskaņosies , to Tu arī uztversi.
Ja Tu noskaņosies uz Dievu, Tevi NEKAS vairs nevarēs ietekmēt. Bet ja uz Sātanu... .
z
zinātājs 06.01.2023 14:43
Nezinu, cik pareiza ir man sniegtā informācija, bet esot bijis tā, ka vīrietis esot sagatavojis solopriekšnesumu un taisījies tajā vakarā skatītājiem sniegt emocionālu baudījumu, bet acīgie Kultūras pārvaldes darbinieki to aizlieguši darīt, jo dzejas rindās pamanījuši ko divdomīgu vai pat pretvalstisku, bet mākslinieks esot atteicies labot saturu.
P.S.Vai kāds zina, kur mūsu dzejnieks astro pēkšņi pazudis..?
P
Padauza 06.01.2023 16:51
Jā jā un tāpēc uzreiz viss jālauž un jādemulē. Cilvēkam ir garīgas problēmas, to var redzēt arī pēc viņa FB profila un pirms tam bija piegājis pie pasākuma tehniskajiem cilvēkiem un teicis lai dot miķi, šis grib ieiet vēsturē... nu vot arī iegāja, tikai cieta no tā citi. Cerams kādu dienu šo pretekli satiks kādā tumšā ielas stūrī un kārtīgi pasveicinās :)
J
Jefiņš 06.01.2023 18:07
Par Astro neko nezinu, bet iespējams, ka turpina svinēt arī vecos Ziemassvētkus un veco Jauno gadu, tas gan pēc nedēļas, bet gatavoties jau var.
z
zinātājs 07.01.2023 11:00
Padauza rakstija: Jā jā un tāpēc uzreiz viss jālauž un jādemulē. Cilvēkam ir garīgas problēmas, to var redzēt arī pēc viņa FB profila un pirms tam bija piegājis pie pasākuma tehniskajiem cilvēkiem un teicis lai dot miķi, šis grib ieiet vēsturē... nu vot arī iegāja, tikai cieta no tā citi. Cerams kādu dienu šo pretekl..
Nezinu, kāpēc nevarēja iedot miķi..? Man domāt, ka būtu viņš savu dzejoli nolasījis un atdevis atpakaļ to miķi. Tev, padauza, laikam mākslinieku emociju sakairinātās dvēseles nesaprast...
N
NenUvsipar 08.01.2023 00:53
zinātājs rakstija: Nezinu, kāpēc nevarēja iedot miķi..? Man domāt, ka būtu viņš savu dzejoli nolasījis un atdevis atpakaļ to miķi. Tev, padauza, laikam mākslinieku emociju sakairinātās dvēseles nesaprast...
Nē, tu laikam esi totāls deģenerāts nevis zinātājs :D Tagad visiem ujobakiem jādot miķis? Varbūt viss laukums tagad varēs runāt ko vēlas? Tevi un tādus kā tas kas apgāza un izjauca pasākumu būtu jāsaliek kopā cūku aizgaldā un varēsiet gan pa miķi parunāt gan viens otram aci uzsist. Apmēram vienā līmenī ar to ambāli esi..
z
zinātājs 08.01.2023 09:24
NenUvsipar rakstija: Nē, tu laikam esi totāls deģenerāts nevis zinātājs :D Tagad visiem ujobakiem jādot miķis? Varbūt viss laukums tagad varēs runāt ko vēlas? Tevi un tādus kā tas kas apgāza un izjauca pasākumu būtu jāsaliek kopā cūku aizgaldā un varēsiet gan pa miķi parunāt gan viens otram aci uzsist. Apmēram vienā līm..
Nezinu, kā Tu, bet es tomēr uzskatu, ka vajadzēja viņam dot miķi. Tad nebūtu nekādu fizisku bojājumu. Cilvēks nodeklamētu savu dzejoli vai pateiktu svarīgāko un mierīgi aizietu. Pat valsts radio ir pārraide Brīvais Mikrofons.
J
Janka 07.01.2023 17:26
Kāpēc nav versijas ka tas bija tīšām saplānots?Iespējas pašvaldība nebija sagatavojusi pasākumu un tāpēc šāda izrāde notika!
P
Pasākuma dalībnieks 08.01.2023 11:08
Vajadzēja atļaut čalim izteikties!
O
Observer 08.01.2023 12:59
Pasākuma dalībnieks rakstija: Vajadzēja atļaut čalim izteikties!
Starp citu, laba ideja. Jo teroristu apkarotāju pirmais darba paņēmiens - mēģināt izveidot verbālu kontaktu ar aptrakušajiem indivīdiem.
d
duraks 09.01.2023 11:52
Šim vajadzēja izģērbties plikam, būtu bijis lielāks efekts un meičas arī novērtētu.

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->