Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 10.11.2025 10:54

Virs Jēkabpils un Līvāniem trenēsies helikopteri 1

Virs Jēkabpils un Līvāniem trenēsies helikopteri
Foto: NBS

Sākot no 10. novembra darba dienās diennakts gaišajā laikā virs Lielvārdes, Jēkabpils, Madonas, Pļaviņām, Smiltenes, Preiļiem un Līvāniem paredzēti zemie militāro helikopteru UH-60 “Black Hawk” treniņlidojumi.

Nacionālie bruņotie spēki aicina iedzīvotājus ar izpratni uztvert iespējamos īslaicīgos trokšņa un satraukuma radītos traucējumus. Mācību mērķis — uzlabot Latvijas aizsardzības spējas un personāla gatavību.

V
Vai ne? 10.11.2025 13:19
Par suņiem padomāja, blet! Aizbēgs no bailēm kur kurais, meklē nu rokā!

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->