Jēkabpilī 1988. gadā dzimis vīrietis vadīja “Volvo” automašīnu, būdams 1,70 promiļu lielā alkohola reibumā, turklāt bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Par šo pārkāpumu Valsts policija ir uzsākusi kriminālprocesu.
Aizvadītajā diennaktī Latvijā par braukšanu alkohola reibumā sodīti kopumā pieci vadītāji. Četriem no viņiem ceļš beidzies ar kriminālprocesu vai spēkrata konfiskāciju vai sodu tā vērtībā.
Komentāri 0
Visi Reģistrētie (0) Anonīmie (0)Atstājiet komentāru
Pirms komentē
Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.
Noteikumi ->