Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 15.11.2023 14:45

Sūdzas par autoceļa Landzāni – Ezermuiža stāvokli 0

Sūdzas par autoceļa Landzāni – Ezermuiža stāvokli
Skatīt video

Jēkabpils novada Vīpes pagasta iedzīvotāji interesējas, kad tiks uzlabots autoceļš Landzāni – Ezermuiža. Ceļa segums ir sliktā stāvoklī, sevišķi mīksts tas ir šobrīd, kad ir lietains laika periods, tāpat uz brauktuves daudzviet veidojas smilšu bedres. Arī pašvaldībā nenoliedz, ka autoceļam būtu nepieciešams remonts.

Uldis Skreivers – Jēkabpils novada pašvaldības izpilddirektors

“Tas galvenais trūkums, acīmredzot, ka tur ir izspiesta ceļa virskārta un nāk apakškārta ārā. Līdz ar to veidojas smilšu spilveni. Pie esošiem laika apstākļiem, kad ir lieli nokrišņi, tad tur tiešām veidojas dubļu vannas.”

Iedzīvotāji esot vairākkārt vērsušies pie Vīpes pagasta pārvaldes vadītāja, bet atbilde bijusi, ka trūkstot finansējuma. Arī Jēkabpils novada domes vadība uzsver, ka visiem autoceļiem līdzekļu nepietiek.

Raivis Ragainis – Jēkabpils novada domes priekšsēdētājs

“Visdrīzāk, ka pagasta pārvaldnieks vai pagasta saimnieks ir šo finansējumu dalījis uz vairākiem ceļiem, un droši vien lielākas noslodzes ceļi saņem mazliet lielāku pieskatīšanu. Kā jūs zināt, tur, kur iet skolēnu autobusi, tie ir primāri apkalpojamie ceļi. Līdz ar to, ja kaut kur izlien kāda lielāka problēma – vai caurteka, vai vēl kaut kas, tas uzreiz paņem lielāku apjomu finanšu. Tas nozīmē, ka kaut kur pietrūks. Tā tas vienmēr ir bijis. Es pieļauju, ka ir tādi ceļi, kuriem varbūt nav uzlikts gadu desmitiem nekas virsū. Diemžēl tāda tā situācija ir. Bet, ja šeit ir sūdzība, kolēģi apsekos un dos savu verdiktu.”

Pēc tam, kad speciālisti būs izvērtējuši autoceļa Landzāni – Ezermuiža stāvokli, pašvaldībā tiks lemts par to, kādus darbus iespējams veikt tuvākajā laikā, lai uzlabotu pārvietošanos pa šo ceļu.

Projektu līdzfinansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
Par "Jēkabpils laiks" saturu atbild SIA "Vidusdaugavas televīzija".
#SIF_MAF2023

Šim ierakstam vēl nav neviena komentāra!

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->