Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 26.10.2022 17:41

Skolēni dodas kilometru un pakāpienu krāšanas izaicinājumā 6

Skolēni dodas kilometru un pakāpienu krāšanas izaicinājumā

Jēkabpils Sporta centra izaicinājumu, kurā skolēni bija aicināti sakrāt trīs kilometrus un 333 pakāpienus, pieņēma 17 klases ar kopumā 394 dalībniekiem. Visaktīvākā bija Jēkabpils 2.vidusskola, kuru pārstāvēja septiņas klases, tāpat izaicinājumā piedalījās skolēni no Jēkabpils 3.vidusskolas, Jēkabpils Valsts ģimnāzijas, Salas vidusskolas, Ābeļu pamatskolas un Viesītes vidusskolas.

Šoreiz skolēnu uzdevums nebeidzās ar kilometru un pakāpienu pievarēšanu. Turpinājumā tika saskaitīti kopīgi veiktie kilometri un pielīdzināti dabā veicamajam attālumam (piemēram, Jēkabpils-Rokiški, Jēkabpils-Burtnieku ezers, Jēkabpils-Gaujas nacionālais parks, Jēkabpils-Jūrmala utt.). Savukārt kopīgi uzkāpto pakāpienu skaits tika pielīdzināts dabā sastopamam augstumam vai dziļumam. Skolēni bija radoši un zinoši, tādēļ deva paši sev interesantus uzdevumu – uzkāpt vēl augstāk par augstāko debesskrāpi (Halīfa torni Dubajā) vai pieveikt kādu kalnu, piemēram, Šēnberga virsotni Alpos, ienirt Jonijas jūrā vai līdz Karību jūras vidējam dziļumam.

Pārsteidzoši garu distanci nogāja Jēkabpils 3. vidusskolas 3.a klase ar skolotāju Sanitu – viņi pieveica 20,58 kilometrus un uzkāpa 1717 pakāpienus augšup, tādējādi kļūstot par izaicinājuma uzvarētājiem. Ja saskaita katra dalībnieka veiktos kilometrus un uzkāptos pakāpienus, tad kopā tika sakrāti gandrīz 2600 kilometru un pieveikti vairāk nekā 210 000 pakāpienu.

Visas klases izpildīja uzdevumu – pieveica vismaz trīs kilometrus un 333 pakāpienus, tāpēc visi piedalījās izlozē. Izlozes rezultātā pārsteigumu no Jēkabpils Sporta centra saņems Jēkabpils 2. vidusskolas 2.c klase, Ābeļu pamatskolas 1. klase, Salas vidusskolas 3. klase un Jēkabpils 3. vidusskolas 2.a klase.

D
Distihs 26.10.2022 18:11
Bērns ir paklausīgs kā aita,
Pakāpienus Centram skaita.
J
Jefiņš 26.10.2022 18:15
Re, jāuztaisa vēl kādas desmit kāpnes blakus, lai bērniem ir kur kāpelēt.
N
Neķītrais masāžists 26.10.2022 18:55
Neesmu nekāds Aleksandrs Motrosovs, bet nevaru noturēties nepateicis, ka šodien lielajā Maximā redzēju mūsu Karlo, kas slepus ēda cepumus. :DDD Pie tām vitrīnām laikam videonovērošanas nav. Iepriekš izpētījis. :D
K
Karlo 26.10.2022 19:32
Es apmeklēju tikai Betu, Maxima neko citu nepiedāvā.
N
Niks 26.10.2022 19:01
Visaktīvākā bija Jēkabpils 2.vidusskola, kuru pārstāvēja 7 klases!!! Izaicinājumā piedalījās arī skolēni no Jēkabpils 3.vidusskolas, Jēkabpils Valsts ģimnāzijas, Salas vidusskolas, Ābeļu pamatskolas un Viesītes vidusskolas. =============== MALAČI ikviens, kas piedalījās!
z
zinātājs 27.10.2022 10:06
Zināms, ka Jēkabpils 3. vidusskolas 3.a klase ar skolotāju Sanitu veikušas milzīgu un pagaidām vēl īsti nenovērtētu darbu, bet uzreiz rodas jautājums - kas ir iecerēts nākotnes plānos?

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->