Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 11.04.2024 18:26

Sākusies sacensību “Mežāres apļi” jaunā sezona 0

Sākusies sacensību “Mežāres apļi” jaunā sezona
Skatīt video

Mežāres stadionā sākusies jaunā sezona skriešanas un iešanas sacensībām “Mežāres apļi”. Dalībnieku uzdevums ir pusstundas laikā veikt pēc iespējas vairāk apļu, brīvi izvēloties, vai skriet, vai ātri soļot. Drīkst arī nūjot. Noteikumi ir tādi paši kā tradicionālajam Pusstundas skrējienam, kāds jau ilgus gadus notiek Jēkabpilī. Nu jau vairākas sezonas šāds skrējiens tiek rīkots arī Mežārē. Skrējienus gan Jēkabpilī, gan Mežārē organizē Jēkabpils Sporta centrs.

“Tika ieviests amats – Krustpils vecā novada sporta organizators, kuram bija jāiekustina cilvēki. Vajadzēja ieviest kādas aktivitātes, kas liktu cilvēkiem iziet ārā un pakustēties. Tad radās ideja ieviest šādu skrējienu šeit, Mežārē. Skrējiens notiek jau trešo gadu. Pirmajā gadā mums bija tikai vienreizējs pasākums, otrajā jau uztaisījām kārtās, šogad notiek jau trešo reizi,” skaidro sporta organizatore Guna Gavare.

Šogad “Mežāres apļi” notiks četrās kārtās, un uzvarētāji tiks noteikti, ņemot vērā katra dalībnieka trīs labāko kārtu rezultātus. Skrējēji iedalīti septiņās vecuma grupās, un apbalvoti tiks 1. – 3. vietu ieguvēji katrā grupā sieviešu un vīriešu konkurencē. Pirmajā kārtā piedalījās 30 cilvēki, un visplašāk pārstāvētā bija vecuma grupa, kurā ir 2011. – 2014. gadā dzimušie. Uz sacensībām bija ieradušies ne tikai vietējie, bet arī citu novadu iedzīvotāji.

Vita, kura atbraukusi no Rudzātiem, stāsta: “Man ļoti patīk. Stadions ir patīkams, lai gan maziņš, bet kājām patīkams. Es esmu sportiste – amatiere, parasti startēju soļošanā, tādēļ vērtēju stadionus. Šis ir ļoti labs. Skrējienā gan ir daudz jāriņķo, bet tas netraucē.”

Mežāres iedzīvotāja Valērija saka: “Man patīk visu laiku skriet, es skolā ļoti daudz skrienu, arī uz krosiem braucu.”

“Es nodarbojos ar sportu, esmu aktīva, tādēļ tas ir domāts man. Ļoti patīk tādi pasākumi,” stāsta mežāriete Jolanta.

“Es katru dienu eju pastaigās, bet tagad to darīt ar nūjām un kompānijā – super! Ļoti jauki! Piedalīšos arī nākamajos posmos,” saka Mežāres iedzīvotāja Velga.

Nākamā “Mežāres apļu” kārta notiks 24.aprīlī, bet trešā un ceturtā kārta – attiecīgi 8. un 22.maijā. Sākums būs pulksten 18:30, bet reģistrēšanās un numuru izņemšana notiks no pulksten 18:00. Katrā no kārtām visu dalībnieku vidū tiek veikta izloze, kurā daži skrējēji var saņemt Jēkabpils Sporta centra sarūpētās balvas.

Ar sacensību “Mežāres apļi” katras kārtas rezultātiem var iepazīties ŠEIT.

Sandra Paegļkalne

Šim ierakstam vēl nav neviena komentāra!

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->