Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 08.03.2023 16:35

Rīko publisko apspriešanu par 56 koku nociršanu Viesītes un Nameja ielas mikrorajonā 25

Rīko publisko apspriešanu par 56 koku nociršanu Viesītes un Nameja ielas mikrorajonā

Jēkabpils novada pašvaldība rīko publisko apspriešanu par 56 koku nociršanu Viesītes un Nameja ielas mikrorajonā. Kokus plānots nocirst, lai varētu īstenot mikrorajona iekšpagalmu labiekārtošanu. Ciršanai pakļauti augoši, vitāli, estētiski un ainaviski koki, kas atrodas publiski pieejamā īpašumā. Iedzīvotāji var izteikt savu viedokli par šo ieceri, līdz 17.martam iesniedzot rakstisku iesniegumu pašvaldības Klientu apkalpošanas nodaļā, Jēkabpilī, Brīvības ielā 120, vai arī Attīstības pārvaldē, Rīgas ielā 150A, 12.kabinetā. Tāpat var iesniegt viedokli elektroniski: pasts@jekabpils.lv vai attistibas.parvalde@jekabpils.lv. Fiziskām personām obligāti jānorāda vārds, uzvārds, dzīvesvietas adrese un tālruņa numurs. Juridiskām personām jānorāda reģistrācijas numurs, juridiskā adrese un darbības vietas adrese. Sīkāka informācija pieejama pašvaldības mājaslapā.

K
Krauklis 08.03.2023 19:14
Projektā, kurš publicēts domes mājas lapā it tikai koku izciršana un auto stāvvietas! Tas nav labiekārtojuma projekts! Nav apgaismojuma, jauno stādījumu, bērnu rotaļlaukumu utt. Projektanti pat nav parakstījušies zem projekta! Cik izmaksās šī labiekārtošana? Vienu, divus miljonus, vairāk? Mikrorajona iedzīvotāji droši var sagatavot maciņus nākošajām gadu desmitēm. Kādam jau šī afēra būs jāapmaksā.
V
Vietējais 08.03.2023 18:40
Dīvaina lieta tā apspriešana. Kad vajag radīt jaunus amatus, par tūkstošiem sev uzraut algas, nekādas apspriešanas, paši molča visu izlemj. Visiem skaidrs, ja kaut ko grib būvēt, ierīkot, tam vajadzīga teritorija. Vajag tiešu jautājumu, ja paši nevar izlemt, būvējam to un to, vai lai aug koki, kur putniem dziesmas dziedāt. Viedokļi noteikti būs dažādi, kas ir tikai normāli,
N
Neķītrais masāžists 08.03.2023 18:41
Lomaķ ņe stroiķ. Vai tad galīgi čaiņiki nestrādā un nevar izdomāt, kā tos iekšpagalmus labiekārtot, lai arī koki veseli paliktu?
O
Observer 08.03.2023 18:58
Ko botānikā nemācīti ļaudis vispār spēj spriest par kokiem? Rīkot aptauju - tas nozīmē izšķīdināt atbildību.
Pārvariet taču savas bailes un rīkojieties tā, kā prasa reālā situācija.
Aptaujā , sabiedriskā aptaujā ir iespējams noskaidrot, kurā vietā būvēt ateju, ne vairāk.
P
Pabeigtās vakariņas 08.03.2023 22:56
Katram kas cauri brauc
Un ir nepieciešams minets
Palīdzēt steidz
Divpadsmitais kabinets !
z
zinātājs 09.03.2023 10:03
Nezinu, ko teikt, jo dzīvoju citā mikrorajonā. Sestdien aiziešu uz turieni apskatīties un tad teikšu savu viedokli. Jau iepriekš gan zinu teikt, ka Jēkabpils zaļā rota ir primārais, kas jāsaglabā globālās sasilšanas un CO2 gāzes straujās vairošanās apstākļos.
A
Astro 09.03.2023 11:52
Kuram bija negods izdomāt:,,Ciršanai pakļauti augoši,vitāli,estētiski un ainaviski koki ... ? Prātiņ,nāc mājās!
S
Skolnieciņš 08.03.2023 18:17
Kokus var nocirst. Bet kas būs šo koku vietā? Cik tas maksās. Un vai jaunais risinājums būs ekvivalents (samērojams) ar jau esošajiem kokiem? Koki ir vajadzīgi pilsētnieku elpošanai. Un arī tie veicina veselīgu baisa mikrobiomu, kur ir mazāk patogēno mikroorganismu.
Koki ir Dabas Mātes bagātība!
Ar cieņu, Skolnieciņš
S
Skolnieciņš 10.03.2023 09:48
*gaisa (drukas kļūda)
A
Astro 09.03.2023 06:48
Publiski spriedīsim,
Un necirtīsim!
A
Astro 09.03.2023 07:10
Ne visai lāga doma brieda,
Par koku nociršanu sprieda,
Tautai varēs uzvelt vainu,
Ja tā gribēs mainit ainu.
A
Astro 09.03.2023 12:22
Pārdomas par tēmu raisa,
Nezinu,kam koki maisa?
O
Observer 09.03.2023 12:24
Boļševiku laikos būvēto kazarmu tipa māju apkārtnes izveidošanā pieļautās kļūdas ir jālabo. Labāk vēlu, nekā nekad.
Ir jāizveido pietiekoša vieta automašīnu novietošanai, jo auto īpašnieki nav vairs tautai naidīgi elementi, kā tas tika uzskatīts pirms piecdesmit gadiem.
Veidojot jaunus koku stādījumus, ir jāizvēlas piemērotas koku sugas , bet invazīvās papeles ir jāiznīcina visas principā.
K
Krauklis 09.03.2023 13:00
Kur apspriešanai nodotajos dokumentos ir redzams , ka stādīs jaunus kokus? No visiem cērtamajiem kokiem sarakstā ir tikai viena papele. Citās pašvaldībās projektos gan autostāvvietas ieplāno, gan kokus saglabā. Kas ir autors šim projektam? Kāda arhitektūras zvaigzne šo sazīmējusi? Tam rasējumam apakšā ir rakstlaukums , kur uzrādīts projekta autors. Speciāli fails izgriezts tā , lai neredz autoru. Nāk prātā Pils parka projekts, kur pusi koku gribēja izcirst. Tur publiskajā apspriešanā arī tautu muļķoja.
P
Pareizā atbilde 13.03.2023 11:54
Krauklis rakstija: Kur apspriešanai nodotajos dokumentos ir redzams , ka stādīs jaunus kokus? No visiem cērtamajiem kokiem sarakstā ir tikai viena papele. Citās pašvaldībās projektos gan autostāvvietas ieplāno, gan kokus saglabā. Kas ir autors šim projektam? Kāda arhitektūras zvaigzne šo sazīmējusi? Tam rasējumam apak..
Cien. Kraukli, koks nevar būt ,,svētā govs,, , kuras tiesības prevalē pāri pār cilvēku tiesībām sagaidīt, lai tas koks krizdams cilvēku nenosit.

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->