Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 10.01.2024 09:00

Pļaviņās sākti Daugavas ielas būvdarbi 0

Pļaviņās sākti Daugavas ielas būvdarbi
Skatīt video

Pļaviņās slēgts Daugavas ielas posms no Raiņa ielas līdz Odzienas ielai, jo ir uzsākti ielas pārbūves darbi. Daugavas iela ir viena no galvenajām pilsētas ielām, kuru izmanto arī daudzi caurbraucēji, kas dodas Rīgas vai Daugavpils virzienā, tādēļ ikdienā te ir ļoti intensīva satiksmes plūsma. Tagad autovadītājiem būs jāpierod pie izmaiņām satiksmes organizācijā.

Būvdarbu posmu var apbraukt pa Raiņa ielu, bet piekļuve īpašumiem tiks nodrošināta pa būvdarbu zonu. Savukārt vietējā maršruta Gostiņi‒Stukmaņi autobusu pietura "Sociālais dienests" remontdarbu laikā tiek pārcelta uz Raiņa ielas un Pļavu ielas krustojumu.

Būvdarbus veic SIA “Ošukalns”. Janvārī un februārī notiks tikai ūdensapgādes un lietus kanalizācijas tīklu izbūve, savukārt kopumā projektā “Daugavas ielas posma pārbūve no Raiņa ielas līdz Upes ielai Pļaviņās, Aizkraukles novadā” plānots veikt pārbūves darbus 1,667 kilometru garumā, paredzot ielas seguma atjaunošanu, ieklājot asfaltbetonu, nodrošinot satiksmes, gājēju un riteņbraucēju drošību, uzlabojot ielas tehnisko stāvokli, veicot sadzīves kanalizācijas tīklu izbūvi posmā no Odzienas ielai līdz Upes ielai un ūdensapgādes un lietus kanalizācijas tīklu izbūvi visā posma garumā.

Šobrīd ir sākta Daugavas ielas pirmā posma pārbūve no Raiņa ielas līdz Odzienas ielai, savukārt provizoriski marta beigās varētu sākties Daugavas ielas otrā posma pārbūve no Odzienas ielas līdz Upes ielai. Investīciju projekta kopējās būvniecības izmaksas ir 1 997 507,22 eiro, ieskaitot arī autoruzraudzības un būvuzraudzības izmaksas. Visus būvdarbus Daugavas ielas posmos plānots pabeigt līdz 2025. gada beigām.

Projektu līdzfinansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
Par "Jēkabpils laiks" saturu atbild SIA "Vidusdaugavas televīzija".
#SIF_MAF2023

 

Šim ierakstam vēl nav neviena komentāra!

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->