Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 30.09.2022 14:46

Par Jēkabpils reģionālās slimnīcas valdes locekli apstiprināts Kaspars Čanders 5

Par Jēkabpils reģionālās slimnīcas valdes locekli apstiprināts Kaspars Čanders

SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” valdes locekļa amatā ir iecelts Kaspars Čanders. Viņa līdzšinējā darba pieredze bijusi saistīta ar Valsts policiju, kur pēdējais ieņemamais amats bija Rīgas Galvenās policijas pārvaldes Kārtības policijas pārvaldes Sūdzību un iesniegumu izskatīšanas nodaļas priekšnieka vietnieks. Tāpat viņš strādājis SEB bankā. Pēdējos gados vadīja Jēkabpils filiāli un Madonas Finanšu konsultāciju centru, kopš 2022.gada arī Daugavpils un Rēzeknes filiāles. Kaspars Čanders slimnīcas valdes locekļa amatā darbu uzsāks 1.novembrī.

Atklātajā konkursā sākotnēji tika izskatīti septiņu pretendentu pieteikumi, bet uz otro konkursa kārtu tika izvirzīti pieci pretendenti. No viņiem par vispiemērotāku atzīts Kaspars Čanders.

Pēc apstiprināšanas Kaspars Čanders sacīja: “Mana motivācija pieteikties vakantajai valdes locekļa vietai ir saistīta ar to, ka uzskatu, ka mana esošā pieredze finansēs, personāla un iestādes vadībā, projektu vadībā, saimniecisko lietu organizēšanā, arī jurisprudencē būtu noderīga arī Jēkabpils reģionālajā slimnīcā gan tagad, gan strādājot pie stratēģisko mērķu sasniegšanas. Esmu dzimtās pilsētas patriots un vēlos, lai ar slimnīcu un tās sniegtajiem pakalpojumiem varam lepoties. Tādēļ esmu gatavs strādāt, lai ik dienu tuvotos slimnīcas misijas izpildei: “uz pacientu unikālo vajadzību fokusēts augsta līmeņa daudzprofilu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējs reģionā”.

z
zinātājs 03.10.2022 09:36
Par Kasparu neko teikt nezinu. Nezinu arī un nesaprotu, kāpēc par ārstniecības iestādes vadītājiem būtu jāliek bijušie bankas klerki...
J
Jēkabpiliete 01.10.2022 11:53
Čanders kā cilvēks ir normāls, bet vai par slimnīcas nevis bankas vadītāju nevajadzētu būt tomēr mediķim. Mums jau viens bankas klerks bija.
D
Distihs 30.09.2022 19:51
Čanders, ticis jaunā vietā,-------------------------------------------------------------------------------------------------
Pieredzi viņš likšot lietā.
O
Observer 30.09.2022 17:33
Kasparu pazīstu. Ļoti sakarīgs cilvēks. Reti sakarīgs. Lai Dievs dod izturēt zirnekļu burkā ...!
P
Piebilde 03.10.2022 15:57
Kasparu nepazīstu,toties pazīstu viņa mammu. Superīga skolotāja. Nebrīnītos,ja dēls viņai padevies brangs.
N
Niks 30.09.2022 17:23
Jaunievēlētais SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” valdes loceklis Kaspars Čanders pēc apstiprināšanas amatā teica: “Mana motivācija pieteikties vakantajai valdes locekļa vietai ir saistīta ar to, ka mana esošā pieredze finansēs, personāla un iestādes vadībā, projektu vadībā, saimniecisko lietu organizēšanā, arī jurisprudencē būtu noderīga arī Jēkabpils reģionālajā slimnīcā gan tagad, gan strādājot pie stratēģisko mērķu sasniegšanas. Esmu dzimtās pilsētas patriots un vēlos, lai ar slimnīcu un tās sniegtajiem pakalpojumiem varam lepoties. Tādēļ esmu gatavs strādāt, lai ik dienu tuvotos slimnīcas misijas izpildei: “uz pacientu unikālo vajadzību fokusēts augsta līmeņa daudzprofilu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējs reģionā”. .......................................................Tik enerģisks, ar daudzpusīgu pieredzi un motivēts darīt labas lietas savai dzimtajai pilsētai Jēkabpilij jaunais valdes loceklis izraisa tikai un vienīgi cieņu!

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->