Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 29.02.2024 18:21

No elektrības atslēgti 46 objekti Jēkabpils novadā 0

No elektrības atslēgti 46 objekti Jēkabpils novadā
Foto: “Sadales tīkls”

Jēkabpils novada Krustpils un Salas pagastā no elektroapgādes atslēgti 46 objekti, informē “Sadales tīkls”. Atbildīgie darbinieki seko līdzi situācijai un strādā pastiprinātā darba režīmā, visu diennakti kontrolējot situāciju un izvērtējot elektroapgādes atslēgšanas nepieciešamību plūdu skartajās teritorijās, kā arī elektrības atjaunošanas iespējas vietās, kur ūdens līmenis ir krities. "Sadales tīkls" iespēju robežās nodrošina elektroenerģijas piegādi klientiem plūdu skartajās teritorijās, tostarp izmantojot arī ģeneratorus, bet jāņem vērā, ka tad, ja ūdens mājoklī ceļas, drošības apsvērumu dēļ ģeneratorus nevar izmantot.

Šobrīd sarežģīta situācija sadales infrastruktūrā ir izveidojusies pie kraujas malā esoša elektrības balsta Salas pagastā. Lai pēc iespējas mazāk klientiem tiktu pārtraukta elektrības padeve, "Sadales tīkls" preventīvi veicis pārslēgumus sistēmā gadījumā, ja situācija pasliktinātos.

"Sadales tīkls" atgādina – ja aculiecinieki pamana applūdušas transformatoru apakšstacijas, sadalnes, izskalotus balstus vai to konstrukcijas, kabeļus, nedrīkst tuvoties šai teritorijai, bet par bīstamo situāciju uzreiz jāziņo operatīvajiem dienestiem, zvanot uz 112 vai "Sadales tīklam" uz diennakts bojājumu pieteikšanas tālruni 8404.

Šim ierakstam vēl nav neviena komentāra!

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->