Līvānu novada pašvaldības policija, sadarbojoties ar pašvaldības vides inspektoru, reaģējot uz iedzīvotāju sūdzībām par iespējamiem nelikumīgi izvietotiem zvejas rīkiem, veica Silavu ezera apsekošanu.
Apsekošanas laikā tika izņemti astoņi zvejas tīkli ar kopējo garumu 240 metri, kā arī bezsaimnieka gumijas laiva.
Atgādinām, ka no 1. marta līdz 30. aprīlim, zivju nārsta periodā, ir aizliegta jebkāda veida makšķerēšana no laivām un citiem peldošiem transportlīdzekļiem visos Latvijas ūdeņos. Izņēmumi ir spēkā tikai attiecībā uz Baltijas jūru, Rīgas līci, kā arī noteiktiem kanāliem un caurtecēm.
Makšķerēšana lieguma periodā ir nopietns pārkāpums, kas apdraud zivju populāciju dabisko atjaunošanos.


Komentāri 2
Visi Reģistrētie (0) Anonīmie (2)Ziņot par komentāru
Ziņot par komentāru
Atstājiet komentāru
Pirms komentē
Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.
Noteikumi ->