Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 01.08.2023 16:46

Līvānu novads aicina pieteikties dalībai uzņēmējdarbības atbalsta konkursā 0

Līvānu novads aicina pieteikties dalībai uzņēmējdarbības atbalsta konkursā

Līvānu novada pašvaldība organizē uzņēmējdarbības atbalsta konkursu “Līvānu novads VAR” un aicina novada mazās un vidējās komercdarbības un saimnieciskās darbības veicējus pieteikties finansiālajam atbalstam. Uzņēmēji var saņemt līdz 2000 eiro iekārtu, aprīkojuma un inventāra iegādei. Kopējais konkursa finansējums ir 6000 eiro. Konkursa pieteikumus var iesniegt līdz 7.augustam.

Atbalsta pretendents projekta dokumentus iesniedz vienā no iespējamiem variantiem:

  • klātienē no pirmdienas līdz ceturtdienai no plkst. 8.00 līdz plkst. 17.00, piektdien no plkst. 8.00 līdz plkst. 15.00 Līvānu novada pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā Rīgas ielā 77, Līvānos, Līvānu novadā;
  • elektroniski, nosūtot uz elektroniskā pasta adresi: pasts@livani.lv un parakstot to ar drošu elektronisko parakstu;
  • sūtot pa pastu Līvānu novada pašvaldībai, Rīgas ielā 77, Līvāni, Līvānu novads, LV-5316 (sūtot pa pastu, pasta zīmogs ir ne vēlāk kā līdz konkursa beigu termiņa pēdējai dienai).

Projekta pieteikums iesniedzams latviešu valodā, datorrakstā, noformēts uz A4 formāta lapām. Pieteikums kopā ar pielikumiem ir cauršūts (ja pieteikums tiek iesniegts papīra formātā). Pieteikums iesniedzams 1 (vienā) oriģināleksemplārā. Projektu iesniedz slēgtā, aizlīmētā aploksnē, uz kuras norāda pieteicēju, projekta nosaukumu, norādi „Līvānu novads VAR 2023” un “neatvērt līdz konkursa pieteikuma termiņa beigām”.

Konkursa komisija izvērtēs projekta pieteikumus triju nedēļu laikā pēc projektu dokumentu iesniegšanas beigu termiņa, rezultāti tiks publicēti pašvaldības mājas lapā www.livani.lv.

 

 

#SIF_MAF2023

Šim ierakstam vēl nav neviena komentāra!

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->