Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 21.07.2023 18:36

Līvānos aizvadīts pasākums “Vakars uz ezera” 0

Līvānos aizvadīts pasākums “Vakars uz ezera”
Skatīt video

Viena no pirmajām Līvānu pilsētas svētku aktivitātēm bija pasākums ar nosaukumu “Vakars uz ezera”. Tas bija pirmais pasākums, kas tika rīkots pie Līvānu ezera. Krastmala pamazām tiek veidota par jaunu atpūtas vietu. Ideja par to, ka pie ezera jāveido atpūtas vieta, radās Līvānu jauniešiem, kuri sadarbībā ar Multifunkcionālo jaunatnes iniciatīvu centru (MJIC) “Kvartāls” un pašvaldību jau izvietojuši pirmos atpūtas objektus. Svētku pasākumā ikviens varēja novērtēt viņu veikumu.

“Mērķis bija atdzīvināt tās atpūtas vietas, kuras vēl nav tik dzīvas,” stāsta Līvānu MJIC “Kvartāls” vadītāja Marija Kostočko. “Mēs šajā gadā esam ar jauniešiem izveidojuši soliņus, atkritumu urnas un ugunskuru vietas. Plānojam izveidot galdus. Tad mēs domājām – ja jau mēs sākām labiekārtot šo ezera krastu, vajag sarīkot arī kādu pasākumu. Kad tad vēl, ja ne pilsētas svētkos?”

Pasākuma laikā klātesošie varēja spēlēt spēles, piemēram, galda tenisu, tāpat piedalīties stafetē, likt puzli un pildīt dažādus citus uzdevumus. Tie, kuriem labāk patīk mierīga atpūta, varēja baudīt muzikālos un deju priekšnesumus, sēžot pie ugunskuriem.

Pasākumā klātesošos priecēja deju grupa no Ventspils, kā arī Līvānu kopienas improvizācijas teātris, kas jauniešiem atraktīvā veidā vēstīja par atkritumu šķirošanu. Izaicinājums apmeklētājiem bija pavadīt vakaru uz ezera supojot. Pasākuma laikā ikviens bez maksas varēja izmēģināt, kas ir supošana. To nodrošināja biedrība “Riktīgi NAISS”.

“Mēs arī pamācām, kā to darīt,” stāsta Marija Kostočko. “Daudzi baidās, jo nekad to nav darījuši. Tiem drosmīgajiem, kuri piekrīt, mēs rādām un stāstām, kā justies un ko darīt uz SUPa pirmo reizi.”

“Es esmu supojis daudz diezgan pirms tam. No sākuma ir grūti, bet pēc tam tu pierodi,” stāsta līvānietis Jānis.

“Es šodien pirmo reizi supoju,” stāsta līvāniete Vanesa. “Sajūtas labas, tas ir diezgan viegli. Kad tu sāc, vienkārši vajag pierast līdzsvaru noturēt, tad jau kļūst vienkārši, tad jau tu vari apstāties un supot. Galvenais noturēt līdzsvaru. Man ļoti iepatikās.”

Ar laiku paredzēts Līvānu ezera krastu labiekārtot un uzstādīt arī laipu.

Sandra Paegļkalne

Šim ierakstam vēl nav neviena komentāra!

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->