Sestdien, 25. aprīlī, ikviens ir aicināts ieplānot savā kalendārā Lielās Talkas dienu. Šajā pavasarī Lielā Talka notiks 19. reizi un aicinās iziet dabā ar saukli “Roku rokā – Latvijai!”
Pasākuma organizatore Vita Jaunzeme atzīmē: “Pasaulē iet traki, bet mūsu rūpes par savu un dabas veselību, skaistumu, tīrību ir stabilas un nemainīgas Latvijas sabiedrības vērtības. Sadosimies roku rokā, lai mūsu meži un apkārtne būtu tīri, ainava skaisti iekopta, pašiem prieks un lepnums par padarīto! Darot kopā, kļūstam stiprāki, paveicam vairāk un, attīrot un sakārtojot pasauli sev apkārt, sakārtojam arī paši sevi!”
Mēnesi pirms Lielās Talka, sākot ar 27. martu, varēs sākt pieteikt talkošanas vietas www.talkas.lv. Līdz tam iedzīvotāji aicināti sanākt kopā un vienoties par tiem darbiem, ko šogad varētu paveikt talkās. Talkas un to dažādība ir ieguvušas Nemateriālā kultūras mantojuma statusu.
Komentāri 1
Visi Reģistrētie (0) Anonīmie (1)Ziņot par komentāru
Atstājiet komentāru
Pirms komentē
Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.
Noteikumi ->