Šīs nedēļas nogalē laikapstākļi Latvijā vēl būtiski nemainīsies, taču jau nākamnedēļ daudzviet gaiss brīžiem iesils virs +15 grādiem, liecina pašreizējās prognozes.
Tuvākajās divās naktīs gaisa temperatūra pazemināsies līdz 0..-6 grādiem. Ceturtdien maksimālā temperatūra nepārsniegs +8 grādus, bet piektdien dažviet tā sasniegs +11 grādus. Debesis lielākoties būs skaidras vai ar nelielu mākoņu daudzumu, nokrišņi nav gaidāmi, un vējš pakāpeniski pierims.
Sestdien un svētdien mākoņu kļūs vairāk, un daudzviet, īpaši valsts dienvidaustrumu daļā, gaidāmi īslaicīgi nokrišņi. Līdztekus lietum iespējams arī slapjš sniegs un neliela krusa. Pūšot mērenam austrumu vējam, gaisa temperatūra paaugstināsies vēl par dažiem grādiem.
Savukārt nākamnedēļ laiks kļūs pavasarīgāks. Lai gan brīžiem iespējams lietus, saulainākajās dienās daudzviet Latvijā temperatūra pārsniegs +15 grādus.
Komentāri 1
Visi Reģistrētie (0) Anonīmie (1)Ziņot par komentāru
Atstājiet komentāru
Pirms komentē
Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.
Noteikumi ->